Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Nectowe dzieła.  (Przeczytany 1686 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nect
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 19.08.2013, 00:35:56 »

Nie ma co tutaj rozpisywać się jak twórcy Biblii. Temat - jak nazwa wskazuje, oraz jego lokalizacja - będzie zawierać sygnatury mojego autorstwa, które czasem tworzę. Jestem amatorem, więc cudów ode mnie proszę nie oczekiwać.
Dodatkowo warto wspomnieć, że na forum pojawiłem się pod nickiem "Nect". Aczkolwiek nawet ci mniej spostrzegawczy użytkownicy zobaczą, że prawie nigdzie nie pojawia się mój nick z forum. Już tłumaczę dlaczego tak, a nie inaczej:  chciałbym już w przedbiegu wytłumaczyć, iż każda grafika zamieszczona tutaj, należy do mnie. Wiele moich prac będzie przyozdabiana również innymi nickami (Therion, Antykreator). Wszystko z tego powodu, że zmieniam swój pseudonim jak szalony, a raczej używam kilku jednocześnie.
Zapraszam do oceny i zdrowej krytyki.

Pierwsza.


Druga.


Trzecia.


Czwarta.


Piąta.


Szósta.
Zapisane
Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19.08.2013, 14:49:41 »

Prace na mocno średnim poziomie. Ogólnie dobrze kombinujesz co widać przy dwóch ostatnich pracach. Najlepsza według mnie jest praca nr. pięć dobrze wykonana tylko brakuje mi tutaj wykończenia. Idź w kierunku dwóch ostatnich prac.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Nectowe dzieła.
Skocz do: