Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Początek przygody z forum - proszę o oceny ; )
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Początek przygody z forum - proszę o oceny ; )  (Przeczytany 2995 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Vercingétorix
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 29.07.2013, 23:15:15 »

Elorap bardziej profesjonalni gimpowicze! :3 Nie będę zanudzał, na gimpie pracuję od jakiegoś tam już czasu, również na PS'ie, jednak nie owijając w bawełnę nie jestem mtistrzem. Niezbyt chcę mi się przeglądać tutortiale, nie zawsze też mam na to czas, więc jest jak jest. Na kilku forach robiłem dla ludzi sygnatury poprzez zakładanie specjalnych tematów, czasami brałem udział w konkursach (jeden wygrałem  Cool - ale konkurencja była raczej nie za silna. Teraz przy okazji robienia kolejnej pracy na zlecenie postanowiłem tutaj wrzucić i zacząć się trochę rozwinąć w tym kierunku zaczynając "karierę" na tym forum. Sygnaturka ta nie jest szczytem moich marzeń i możliwości, nie napracowałem się nad nią aż nadto długo, ale co tam. Od czegoś trzeba tutaj zacząć.



Od razu mówię, że nie jestem fanem spark'ów i błyszczenia się wszystkiego, a moje pracę staram się raczej tonować i robić je bardziej skromnie. Proszę o oceny i rady Mrugnięcie
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 30.07.2013, 20:06:55 »

MI się podoba. Wtopienie i kompozycja bez zarzutu. Można jedynie pytać, co mają wspólnego chińskie symbole z demonami?
Zapisane
Vercingétorix
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 30.07.2013, 20:42:16 »

Japońskie Mrugnięcie Były na zlecenie, cóż poradzić. Ja bym tam bardziej widział coś w łacinie, albo jakimś starożytnym alfabecie (akadyjski, ugarycki itd.) no, ale tragedii też nie ma. Dzięki za pierwszą odpowiedź i uznanie  Cool

ps. a tak w ogóle to mitologia japońska jest bardzo mocno związana z demonami. Posiadają ich na pęczki i powstało z nimi sporo historii (słynne Kwaidany), mitów, czy współcześnie - filmów (Noroi - polecam), anime, mang itd.
Zapisane
Vercingétorix
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 22.10.2013, 15:39:51 »





Kolejna praca Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 22.10.2013, 18:15:59 wysłane przez Vercingétorix » Zapisane
Vercingétorix
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 23.10.2013, 15:48:19 »

I kolejna:

Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Początek przygody z forum - proszę o oceny ; )
Skocz do: