Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Liga 2013 - zgłoszenia  (Przeczytany 46962 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 28.07.2013, 16:29:35 »

Dodatkowy tydzień?
Zapisane
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 28.07.2013, 16:34:41 »

To może być taki max, ale jeśli się zbierze jakaś cała grupa, to można zaczynać od razu głosowanie Uśmiech.
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 28.07.2013, 16:35:51 »

To może być taki max, ale jeśli się zbierze jakaś cała grupa, to można zaczynać od razu głosowanie Uśmiech.

To miało być od początku:D
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 03.08.2013, 09:10:40 »

Wciąż nie dostałem brakujących prac! Ostrzegam, że dzisiaj jest ostatni dzień!
Zapisane
MareroQ
Użytkownik

Reputacja: 13 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika

MareroQ


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 04.08.2013, 14:17:00 »

Wakacyjne czary-mary ?
http://www.gimpuj.info/index.php/topic,31797.msg283370.html#msg283370
Grupa A jednak wystartowała !
http://www.gimpuj.info/index.php/topic,61096.msg283371.html#msg283371
Jaki jest status Grupy B ?
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 04.08.2013, 14:25:42 »

Użytkownicy:

  -  dawid23z
  -  Firegon
  -  KamilGimper

zostali zdyskwalifikowani

Tak więc nie będzie już grupy B, bo kto niby miałby w niej być skoro odpadło trzech zawodników czyli skład całej jednej grupy? Mieli aż o tydzień przedłużony termin a i tak nie oddali prac.
Zapisane
MareroQ
Użytkownik

Reputacja: 13 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika

MareroQ


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 04.08.2013, 15:31:09 »

Tak Bea prawie masz rację – odpadło 3 uczestników – ale 2 z Grupy A i jeden z Grupy B.
Czy w tej sprawie nie należało podać jakiejś informacji ?

Jak to w różnych ligach niestety bywa - często zapadają zaskakujące decyzje – a czy należy się nam jakieś wyjaśnienie: co wydarzyło się w dniu 03.08.2013 pomiędzy godziną 21.17 (dyskwalifikacja 2 członków Grupy A) a godziną 21.29 (start Grupy A) – to już oceńcie sami...

PS. Kieruje mną przede wszystkim odrobina żalu – że choć przesłałem Ziomiosławowi (w terminie – bo  03.08.2013 o godz. 15.10) swoje wypociny jako uczestnik rezerwowy (za Jego akceptacją "takiego niezdecydowanego ligowicza") – to zostałem kompletnie zignorowany poprzez zero reakcji (jakiejkolwiek – ponieważ np. względy formalne są dla mnie do zaakceptowania)...

Pora znowu odpocząć od PFUG - może za jakiś czas będzie już normalnie i w tym wątku – jak np. już jest w wątku Pomocna dłoń...
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 04.08.2013, 15:37:01 »

@MareroQ - Po prostu obie grupy zostały połączone co przecież jest oczywiste i należało się tego spodziewać, skoro Ziomioslaw otrzymał tyle prac, ile potrzeba do skompletowania jednej grupy. Zresztą kilkakrotnie była mowa o tym, że grupy zostaną połączone w takim wypadku. Równie dobrze mógł przenieść tę jedną osobę z grupy A do grupy B ale chyba nie ma to większego znaczenia. Gdyby brakowało tylko jednej osoby, to z pewnością zostałbyś przyjęty na jej miejsce ale zabrakło aż trzech, więc chyba nie można zastąpić całej grupy jedną osobą, prawda? Poza tym mogłeś tutaj wcześniej zaproponować, aby np. zrobić dwie grupy po dwie osoby ale od kilku dni nawet nie zaglądałeś na forum.
« Ostatnia zmiana: 04.08.2013, 15:58:28 wysłane przez bea » Zapisane
MareroQ
Użytkownik

Reputacja: 13 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika

MareroQ


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 04.08.2013, 16:22:01 »

@MareroQ - Po prostu obie grupy zostały połączone co przecież jest oczywiste i należało się tego spodziewać, skoro Ziomioslaw otrzymał tyle prac, ile potrzeba do skompletowania jednej grupy. Zresztą kilkakrotnie była mowa o tym, że grupy zostaną połączone w takim wypadku. Równie dobrze mógł przenieść tę jedną osobę z grupy A do grupy B ale chyba nie ma to większego znaczenia. Gdyby brakowało tylko jednej osoby, to z pewnością zostałbyś przyjęty na jej miejsce ale zabrakło aż trzech, więc chyba nie można zastąpić całej grupy jedną osobą, prawda? Poza tym mogłeś tutaj wcześniej zaproponować, aby np. zrobić dwie grupy po dwie osoby ale od kilku dni nawet nie zaglądałeś na forum.

Przepraszam, że znowu coś mi umknęło – oczywiste są chyba sprawy wynikające z regulaminu ?
Proszę całkowicie pominąć moje żale - z regulaminu Ligi PFUG (§ 3 pkt.2 : Rezygnacja zawodnika w trakcie trwania Ligi jest równoznaczna z poddaniem aktualnie toczonej lub zaplanowanej dla niego bitwy ) wynika, że do kolejnej rundy powinni przejść automatycznie:
- z Grupy A: sE3r
- z Grupy B: Cloud oraz uKreskowane

To był tylko argument, żeby może kiedyś - uwzględnić takie przypadki  w tej zabawie...
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 04.08.2013, 16:37:25 »

To teraz muszę przyznać, że nawet tego regulaminu nie czytałam Zawstydzony Po prostu cały czas na bieżąco o tym rozmawialiśmy i nikt przeciw połączeniu grup nie protestował ani się nie odwoływał do tego regulaminu a przecież najbardziej było to w interesie wymienionych przez Ciebie uczestników. Także sama już nie wiem, może jednak to Ziomioslaw powinien się wypowiedzieć w tej kwestii.
Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #80 : 04.08.2013, 16:53:04 »

MareroQ ma sporo racji. Jestem za tym aby przerwać głosowanie w grupie A. Cloud, uKreskowane i sE3r  przechodzą i
MareroQ jako rezerwowy. I będzie komplet do następnej tury.
Zapisane

be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 04.08.2013, 16:57:42 »

Mam podobne zdanie do Hasi, aczkolwiek uważam, że MareroQ powinien dołączyć jako rezerwowy do grupy B, gdzie zabrakło tylko jednego uczestnika i można wtedy zrobić głosowanie w tej grupie a sE3r przeszedłby walkowerem. Niby to też nie do końca zgodne z regulaminem ale nie ma tam mowy o rezerwowych a nie wiem, czy osoba rezerwowa powinna przechodzić bez głosowania. Chociaż propozycja Hasi też jest wg mnie do przyjęcia. Zawsze to lepiej niż jest teraz. No i mielibyśmy więcej uczestników w kolejnym etapie Uśmiech
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 04.08.2013, 17:26:39 »

Tak Bea prawie masz rację – odpadło 3 uczestników – ale 2 z Grupy A i jeden z Grupy B.
Czy w tej sprawie nie należało podać jakiejś informacji ?

Podano, przecież to komentujesz.

Jak to w różnych ligach niestety bywa - często zapadają zaskakujące decyzje – a czy należy się nam jakieś wyjaśnienie: co wydarzyło się w dniu 03.08.2013 pomiędzy godziną 21.17 (dyskwalifikacja 2 członków Grupy A) a godziną 21.29 (start Grupy A) – to już oceńcie sami...

Co miało się wydarzyć? Wystartowała grupa A. Mogłem nazwać ją "grupą AB", ale wtedy nie wydawało mi się to dobrym pomysłem, to zostało.
Co do decyzji, podjąłem ją na długo przed 03.08.2013, 21.17.

PS. Kieruje mną przede wszystkim odrobina żalu – że choć przesłałem Ziomiosławowi (w terminie – bo  03.08.2013 o godz. 15.10) swoje wypociny jako uczestnik rezerwowy

Nie dostałem. Sprawdziłem raz jeszcze - nie mam takiego PW.

Pora znowu odpocząć od PFUG - może za jakiś czas będzie już normalnie i w tym wątku – jak np. już jest w wątku Pomocna dłoń...

Zasługa obecnej tu Bea'i.

Ja osobiście byłbym za propozycją Hasi, bo uczestnicy z grupy B mogli poczuć się pokrzywdzeni.
Zapisane
uKreskowane
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 223
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 04.08.2013, 17:27:38 »

również myślałem, że będą walkowery i mówiłem o tym nawet na sb Zdziwienie
ja walczyłbym z Cloudem, a SE3R z MareroQ jako rezerwowym w ćwierćfinale
Zapisane



Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyLigaWątek: Liga 2013 - zgłoszenia
Skocz do: