Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: [ROZ] Uzupełnienie fragmentu gradientowego tła z wzorkiem
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Uzupełnienie fragmentu gradientowego tła z wzorkiem  (Przeczytany 1360 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
SabaruPL
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika

SabaruPL


Zobacz profil
« : 18.12.2012, 14:10:22 »

Mam logo z gry gta 5 i potrzebuje wymazać napisy z tego loga tak żeby została sama rzymska cyfra pięć. Z większością sobie poradziłem ale za nic nie mogę ogarnąć jak dodać zielone tło z wzorkiem na miejsce tych napisów. Może ktoś podpowie jak to zrobić? http://img821.imageshack.us/img821/59/testgxi.jpg
« Ostatnia zmiana: 02.06.2013, 03:56:06 wysłane przez bea » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 401
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18.12.2012, 14:42:44 »

Dosztukowanie tego tła niestety będzie trudne i nie wiem, czy warto się z tym dłubać. Klonowanie raczej nie da dobrego efektu. Trzeba będzie dopasować gradient i dorysować brakujący wzorek używając ścieżek. Ew. usuń całe tło i podłóż jakieś podobne lub zrób je od nowa używając gradientu i filtra: Renderowanie -> Spyrogimp aby uzyskać podobny wzorek.
« Ostatnia zmiana: 18.12.2012, 16:52:08 wysłane przez bea » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwum[Archiwum] Pomocna dłoń - GIMPWątek: [ROZ] Uzupełnienie fragmentu gradientowego tła z wzorkiem
Skocz do: