Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Szukam grafika do współpracy: aplikacje na telefony + strony internetowe
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Szukam grafika do współpracy: aplikacje na telefony + strony internetowe  (Przeczytany 700 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kboom
Gość
« : 19.11.2012, 23:29:49 »

Cześć!

Poszukuję osoby, która swoją przyszłość wiąże z grafiką tak, jak ja z programowaniem. Niekoniecznie musi byc to profesjonalista - mimo, że głównym założeniem jest zarabianie pieniędzy, to jednak doskonalenie umiejętności pozostaje takim drugim, równie istotnym celem.

Ja zajmowałbym się wszystkim związanym z kodem, ty wszystkim związanym z grafiką, a ewentualne dochody dzielimy po równo; przy pierwszej trafionej aplikacji (10k+ miesięcznie) zakładamy firmę. Niektórym takie zarobki wydają się nierealne, ale ja zapewniam że jest to zupełnie możliwe. Kolega zarobił w sumie ~400,000 zł przez ~6 mscy z samych reklam na androidzie.

Co do moich umiejętności i motywacji (co równie ważne), to nie macie się o co martwić :-).

Aktualnie mam na ukończeniu kod do pewnej aplikacji (niebanalna), jednak postanowiłem skłądać wszystko do kupy dopiero gdy będę miał gotowy layout - złożenie potrzebnych komponentów to formalność, bo są napisane - a najwygodniej będzie to zrobić, jako że to telefon, po prostu operując na elementach interfejsu. Całość jest oczywiście zupełnie odcięta od grafiki (niezależna).

Jeśli jesteś taką osobą, która chce po pierwsze dużo zarabiać a po drugie, co jak powtarzam niemniej ważne, nauczyć się wielu nowych rzecyz i podchodzić do spraw coraz bardziej profesjonalnie, pisz:

mail: grzesiu@blackberry.orange.pl
gg: 6383596

Na maila odpowiadam od razu, na gg jestem zwykle popołudniem/wieczorami.

Pozdrawiam,
Grzegorz

Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Szukam grafika do współpracy: aplikacje na telefony + strony internetowe
Skocz do: