Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Xara Xtreme 5 za darmo do 31.08.2012  (Przeczytany 3841 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
POGO
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 541
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 18.08.2012, 13:36:45 »

Magix Xara Xtreme 5 to z pewnością jeden z lepszych programów graficznych dostępnych obecnie na rynku. Dostępny w aplikacji zestaw narzędzi daje możliwość bardzo szerokiego pola manewru i umożliwia zarówno retusz cyfrowych zdjęć, jak i tworzenie ilustracji, grafiki wektorowej, publikacji DTP czy wreszcie animacji flash do publikacji w Internecie.

Magix Xara Xtreme 5 posiada prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki któremu żaden użytkownik nie powinien mieć większych problemów z obsługą produktu. Na uwagę zasługuje stosunkowo niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe, dzięki czemu Magix Xara Xtreme 5 ma działać bardzo szybko i wydajnie. Liczba dostępnych w Magix Xara Xtreme 5 narzędzi i funkcji sprawia, że sam producent określa swoje produkty mianem zabójców Photoshopa.

Niestety firma Magix nie należy do grona producentów, którzy chętnie rozdają najnowsze wersje swoich produktów. Z drugiej strony tak zaawansowane rozdawanie świeżych wersji zaawansowanych produktów graficznych to bardzo duży koszt i chyba niespotykana rozrzutność. Niemniej jednak Magix Xara Xtreme 5 mimo, że jest już produktem dosyć leciwym to ciągle może się bardzo dobrze sprawdzić w zastosowaniach graficznych.

      Jak dostać Xara Xtreme5

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i zapoznać się z opublikowanymi tam informacjami umożliwiającymi uzyskanie darmowej licencji. W skrócie: należy pobrać udostępniony plik instalacyjny, a w trakcie instalacji program umożliwi rejestrację bezpłatnej licencji.
   

   UWAGA PROMOCJA WYGASA 31.08.2012 stroma promocji http://www.xara.com/us/specialoffers/designer/

Zapisane

Pshem
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 177
Galeria Użytkownika


GIMP 2.10.8


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18.08.2012, 14:08:32 »

Mnie tylko ciekawi, czy mozna to ściągnąć i nie instalować. Czy po tym terminie da się to zainstalować ?
Zapisane

Mam GIMP 2.10.8
Nie odpowiadam na wątki o tytule - Proszę o pomoc.
Ryychuu
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: thomsson@jid.dug.net.pl
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 449
Galeria Użytkownika


Ostatni ISOs


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18.08.2012, 17:27:28 »

pewnie da ale tylko triala Duży uśmiech
Zapisane

Jeśli trzeba może pomóc przy Linuxach (coś może o tym wiedzieć)
POGO
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 541
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18.08.2012, 18:45:12 »

Mnie tylko ciekawi, czy mozna to ściągnąć i nie instalować. Czy po tym terminie da się to zainstalować ?

Proponuje spróbować.
Zapisane

Pshem
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 177
Galeria Użytkownika


GIMP 2.10.8


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18.08.2012, 22:41:56 »

no nie przeczytałem to jeszcze raz i wychodzi na to, że podczas instalacji można uaktywnić program darmowo, czyli podejrzewam, że taki myk za pośrednictwem neta tylko do końca sierpnia potem przy próbie rejestracji darmowej licencji, po prostu nie da się tego zrobić.

Ja ten program mam i nie chcę instalować, aby mi coś nie pokręciło. Chętnie zobaczyłbym jakiś filmik z interfejsem tego programu za free ciekawy jestem czy są nowe funkcje lub inne

Po za tym i tak podejrzewam, że program za free a nie można go komercyjnie wykorzystywać
Zapisane

Mam GIMP 2.10.8
Nie odpowiadam na wątki o tytule - Proszę o pomoc.
Ryychuu
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: thomsson@jid.dug.net.pl
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 449
Galeria Użytkownika


Ostatni ISOs


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18.08.2012, 23:02:25 »

mi net nie pozwala na pobranie Skwaszony ale spróbuje poprosić kumpla, żeby mi zassał...

BTW, jakby ktoś był mógł, to niech przy instalacji skopiuje mi licencje, wrzuci na wklejkę i podeśle na PW, chciałbym ja sobie poczytać (parę rzeczy chce sprawdzić)
Zapisane

Jeśli trzeba może pomóc przy Linuxach (coś może o tym wiedzieć)
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkProgramy graficzneWątek: Xara Xtreme 5 za darmo do 31.08.2012
Skocz do: