Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: UFO, Parapsychologia, duchy i inne, nie wyjaśnione zjawiska
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: UFO, Parapsychologia, duchy i inne, nie wyjaśnione zjawiska  (Przeczytany 82361 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : 19.06.2009, 23:51:30 »

Wracając do LD:

Odkryj Kim Lub Czym Byłeś W Przeszłym Życiu
Stwórz we śnie drzwi i powiedz sobie że jak przez nie przejdziesz to przeniesiesz się do Twojego przeszłego życia.

Przywołaj Swojego Patrona/Opiekuna
Każdy ma swojego patrona/opiekuna. Są to ludzie bądź istoty z innej planety które nas prowadzą i które się nami opiekują. Wystarczy że powiesz na głos „Przywołuję Cię mój opiekunie, chcę Cię zobaczyć”

No niezbyt to akurat naukowe, w sumie to właśnie uważałem Świadomy Sen za coś paranormalnego (od tej strony to znałem).
Zapisane
Grolak
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: grolak@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 126
Galeria Użytkownika


Kreator mody


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 20.06.2009, 00:31:51 »

Przeczytałem sobie ten kurs, i przekonało mnie - zamierzam spróbować. Co do samego świadomego snu - wydaje mi się, że mogłem już coś takiego doświadczyć, a bynajmniej coś podobnego. Powiedzmy, że mam jakieś marzenie. W "realu" nie mogę go zrealizować, ale we śnie mi się udaje (chociaż bywa to denerwujące) - wydaje mi się, że to ma coś wspólnego z LD. Co do ałszywego przebudzenia - takie coś czasem mam, szczególnie miałem kiedyś - kiedyś sniło mi się, że się obudziłem, potem jakoś odkryłem że to sen, ale nie pamiętam... abym się naprawdę przebudził. Hmm, może ja ciągle śnię? A co do paraliżu - nie występuje to u mnie tak jak jest to opisane w artykule, ale czasem we śnie, gdy np. przed kims uciekam nie moge sie ruszyć, to jest dosyć przykre uczucie.
Zapisane

afk
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : 20.06.2009, 09:27:10 »

A co do paraliżu - nie występuje to u mnie tak jak jest to opisane w artykule, ale czasem we śnie, gdy np. przed kims uciekam nie moge sie ruszyć, to jest dosyć przykre uczucie.

To co innego, to po prostu taki sen. Tak samo możesz w śnie pisać sprawdzian o którym nie miałeś pojęcia itp.
Zapisane
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : 20.06.2009, 12:07:43 »

Odkryj Kim Lub Czym Byłeś W Przeszłym Życiu
Stwórz we śnie drzwi i powiedz sobie że jak przez nie przejdziesz to przeniesiesz się do Twojego przeszłego życia.

Przywołaj Swojego Patrona/Opiekuna
Każdy ma swojego patrona/opiekuna. Są to ludzie bądź istoty z innej planety które nas prowadzą i które się nami opiekują. Wystarczy że powiesz na głos „Przywołuję Cię mój opiekunie, chcę Cię zobaczyć”


To wszystko przeczy snu. We śnie potrafiłbym wszystko stworzyć czy skasować. Opiekunem okazałaby się osoba która w pewien (ze strony psychicznej) sposób ma na mnie wpływ lub powiązanie. W moim przypadku mógłby się pojawić lew (tak to trochę dziecinne i do tyłu) lub pewna postać którą w swoim umyśle wytworzyłem i nie mogę się jej pozbyć bo ma to wielki wpływ na mnie - negatywny jak i pozytywny. Bardzo bym chciał się spotkać z tą postacią ale najprawdopodobniej skończyło by się to tym że będzie mówić to co ja bym chciał....

Tak ogólnie to świadomy sen mi się wiele razy przydarzył i pozostawił wiele wspomnień. Najstarszy to jak byłem mały (3 - 5 lat). Obudziłem się we swoim pokoju i się zdziwiłem że nikt się nie rusza a gdy się ruszyłem moja lampa zaatakowała mnie prądem (xP)... A najnowszy to że jestem orłem i uczę się z mamą polować nad wodą. Ciężko się lata ale za to ten powiew w skrzydłach... Skończyło się tym że niczego nie złowiłem, przede mną był most (leciałem nad rzeką) szybko przeleciałem pod nim potem za mostem od razu wyrzuciło mnie w górę zrobiłem pętlę do tyłu i spadłem do wody... Pobudka... xP

Naprawdę fajnie się tak śni, dzięki temu kursowi jedynie nauczyłem się zapamiętywać te "płaskie" sny ale nic więcej póki co.
Zapisane

Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #88 : 20.06.2009, 12:34:18 »

Ale się rozwinęła dyskusja. Uśmiech
Co do Boga i ewolucji - amerykańscy psychopatyczni naukowcy za jakieś 50 lat, a może nawet wcześniej będą mogli tworzyć dinozaury w mniej więcej taki sam sposób jak było to pokazane w Parku Jurajskim.
Za 100 lat będą w stanie "zrobić" w ten sposób dowolne stworzenie, tzn. smoka, king-konga czy co tam chcecie.
Już w tej chwili badania są na takim poziomie, że powstają kurczaki z zębami i gadzim ogonem.
A najlepsze jest to, że mimo przystępnej przestrogi w postaci filmu oni i tak to wszystko zrobią...

Jeśli chodzi o Kościół to jest on tylko ludzką instytucją stworzoną do zarabiania pieniędzy... Najlepszym dowodem na to jest usunięte pierwsze z dziesięciu przykazań, pierwotnie zakazywało czczenia obrazów, figur itp. ale Kościół je usunął aby móc sprzedawać święte dzieła sztuki wiernym. Przykazania zostały przesunięte o jedno w tył, a żeby nadal było ich dziesięć podzielono ostatnie na dwa. Stąd to dziwne dziesiąte "Ani żadnej rzeczy, która jego jest."
Jeśli ktoś chce dowodu to mogę podać "telefony" z Pisma z oryginalną treścią przykazań, są dwa fragmenty, które je zawierają.

O istnienie jakichkolwiek bóstw nie będę się z nikim spierał bo nie ma sensu, każdy ma swoje poglądy. Ludzie zawsze potrzebowali przywódców, nie potrafią żyć jeśli nie mają kogoś, kto by im rozkazywał. Żeby ci przywódcy nie mieli nieograniczonej władzy musieli mieć kogoś jeszcze ważniejszego, no i tutaj powstają nam różni bogowie... Generalnie to człowiek w ogóle nie potrzebuje do życia wiary, po prostu wmawiają nam to od urodzenia i to, czy ktoś wierzy czy nie jest kwestią indywidualności i tego czy jesteśmy na tyle silni żeby oderwać się od reszty społeczeństwa wmawiającej nam... no to co nam wmawiają, żebym nikogo nie obraził...
Ale w istnienie Jezusa i w to, że był wielkim człowiekiem nawet nie trzeba wierzyć bo to fakt i każdy to wie, tak samo jeśli chodzi o Buddę i innych takich. Z drugiej strony Adolf Hitler też był wielkim człowiekiem i też potrafił pociągnąć za sobą tłumy, kwestia dobrego lub złego wykorzystania genialnych umiejętności...
Zapisane

EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : 22.06.2009, 20:40:01 »

Ja wytrace z tematu troche Język
Pamieta ktos jak jeszcze puszczali Nautiliusa w radiu zet?  Chichot
Zapisane

Dorwać mnie można na:
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #90 : 22.06.2009, 20:48:06 »

A propos pr0(gramów) na TE tematy:
"Nie do wiary - strefa 11" (czy jakoś tak) ROX!!!
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
K-ja
Gość
« Odpowiedz #91 : 22.06.2009, 21:04:04 »

EN, Zetki 2 razy w życiu słuchałam- za 2 razem leciał Nautilius. Ale trójka rox, ostatnio budzą mnie samymi fajnymi piosenkami Chichot.
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #92 : 22.06.2009, 21:08:47 »

ostatnio budzą mnie samymi fajnymi piosenkami Chichot.
Zaprawdę niewyjaśnione to zjawisko. Język
Zapisane

K-ja
Gość
« Odpowiedz #93 : 22.06.2009, 21:13:32 »

No wiem, poziom im urósł w porannych audycjach, chociaż uśpić dobrze też potrafią (wczoraj Chicken Foot) Uśmiech. A kiedyś to chłam grali a dziś porankami można usłyszeć Riverside czy Stratovariusa Chichot.
Zapisane
EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : 22.06.2009, 23:21:38 »

A propos pr0(gramów) na TE tematy:
"Nie do wiary - strefa 11" (czy jakoś tak) ROX!!!
A nie znam - przybliz jak mozesz Chichot
Zapisane

Dorwać mnie można na:
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : 23.06.2009, 12:50:44 »

Oglądałem, kilka odcinków, najbardziej rozwalało, jak przestawiali kilka zdjęć, albo wywiad z jakimś świadkiem i potem bez żadnego zastanowienia po prostu przyjmowali to za prawdę i dowód na niewyjaśnione zjawisko - żadnej krytyki, rozważania innych możliwości. Szczeniakiem byłem a i tak to mnie zastanawiało. Ino na starość zgłupiałem.

Apropo Nautilusa - to nie taka organizacja w Polsce? badali np. kręgi w Wylatowie - chyba.
Zapisane
karmazynka
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 315
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 23.06.2009, 14:25:43 »

A propos pr0(gramów) na TE tematy:
"Nie do wiary - strefa 11" (czy jakoś tak) ROX!!!
Kilka lat później TVN zrobił fa pa i wydał odcinek 'telewizja od kuchni' z prezentacją tego programu. A ten miał być o trójkącie bermudzkim. Przez 10 minut podniecali się faktem, iż awionetka się zepsuła przed startem i to miał być dla nich znak; potem ekipa poleciała i nic nie znalazła. Koniec odcinka.
Zapisane
EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : 23.06.2009, 14:31:12 »

No od dluzszego czasu organizacja, ale za czasow mojej mlodosci to w zetce tylko audycje byly a o organizacji nie bylo chyba nawet mowy.
ostatni raz jak sluchalem - ilestam lat temu (duzo w kazdym razie) - to byla mowa o ginger'ze - takiej hulajnodze w poprzek co sie nie przewraca Język Nie moge znalezc zdjecia ;p A jakie spekulacje byly - ze naped antygrawitacyjny ze wykorzystywac ma naped antymaterii i inne takie historie Język
Ostatnio dali fajny material o dzieciaku,ktory ponoc ma byc nowym wcieleniem buddy. medytowal przez dluuugi czas bez pozywienia i plynow itd. itd. nawet material video zrobili.
A Jackowski dalej przepowiada ze bedzie wojna (ja bym sie nawet cieszyl laugh) i ze w sierpniu ma dojsc do wiekszego niz obecnie kryzysu. a w pazdzierniku bodaj ma sie sytuacja ustabilizowac.

A ja przepowiadam ze nas nic nie uratuje - euro2012 blisko i mamy przewalone Język

Cos mi ktos chyba kiedys gadal o tym programie w tvnie tyle ze wywnioskowalem ze oni sie jaraja tematami zamiast szukac wyjasnienia. Na zasadzie - fake czy nie, ale temat mamy. Język
Zapisane

Dorwać mnie można na:
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: UFO, Parapsychologia, duchy i inne, nie wyjaśnione zjawiska
Skocz do: