Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: UFO, Parapsychologia, duchy i inne, nie wyjaśnione zjawiska
Strony: 1 [2] 3 4 ... 21
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: UFO, Parapsychologia, duchy i inne, nie wyjaśnione zjawiska  (Przeczytany 82285 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Phoenix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: pho3nix@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 856
Galeria Użytkownika


twoja stara gra w guitar hero kierownicą


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 18.07.2007, 14:48:39 »

Ten film jest powalający
Zapisane



Skinner
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 379
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 18.07.2007, 14:53:56 »

Ten film jest powalający

Heh , moze strachliwy nie jestem ale jak ogladalem .. i bylem wpatrzony to przyszedl mi sms , mam wlaczone wibracje to jak uslyszalem to mna wzdrgnelo Język
Rzeczy paranolmalne.
Zapisane

gewloh
Użytkownik

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: gewloh@gimpuj.info
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 294
Galeria Użytkownika


Hello. I wanna play a game.


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 18.07.2007, 15:25:55 »

Ufo? może nie konkretnie ufo czy inne latające talerze, ale myślę, że gdzieś we wszechświecie istnieje jakaś inna cywilizacja?

Ja jestem pewien, że gdzieś w całym Wszechświecie istnieje inna cywilizacja. Ba! i to nie jedna. Bardzo możliwe, że nawet w naszej galaktyce nie jesteśmy jedynymi istotami o bardziej zaawansowanym stopniu rozwoju. Wszechświat ma ok 15 mld lat, więc nawet jeśli w chwili obecnej tylko na naszej planecie rozwijają się inteligentne formy życia [tak, tak - mowa o człowieku Język], to w przeszłości pozaziemskie cywilizacje mogły zamieszkiwać inne zakątki tego, co powstało po wielkim wybuchu. Kosmos fascynował mnie odkąd sięgam pamięcią i [zacytuję teraz niedokładnie wypowiedź jednego z naukowców] fakt, że moglibyśmy być jedyną inteligentną formą życia we Wszechświecie przeraża mnie. Ja liczę na to, że w tym momencie nie jesteśmy sami i że już niedługo zaprzyjaźnimy się z kimś spoza naszego Układu Słonecznego :>


A co do NOL, to kiedyś w nocy przyglądałem się gwiazdom. W pewnym momencie zacząłem się wpatrywac w jedną gwiazdę, ktora mocniej świeciła. Po chwili, ku mojemu zdziwieniu, zrobiła ruch w kształcie haczyka i odleciała pozostawiając po sobie smugę, która zaraz zniknęła. Dziwne światełka widziałem 3 razy, wszystkie w nocy, ale to zapadło mi najbardziej w pamięci. Teraz tylko czekam na ujżenie UFO w dzień Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 18.07.2007, 15:37:11 wysłane przez gewloh » Zapisane

Początek przygody z GIMPem? Przeczytaj koniecznie!      Nie pomagam poza forum i kanałem IRC.
Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 18.07.2007, 16:16:49 »

Ja myślę, że ufo istnieje, bo jeśli nie, to czemu wszechświat jest aż tak duży? Co do duchów itp. to kiedyś z kumplem bardzo się tym interesowaliśmy, nawet "szukaliśmy" różnych dziwnych zjawisk. Np. w naszej miejscowości w parku podobno jest stara chata gdzie mieszkała rodzina. Kiedy rodzice 2 dziewczynek pojechali na jakieś zakupy, przyszedł do nich dziwny człowiek ubrany na czarno. One grał sobie w karty, a mężczyzna zapytał się czy może grać z nimi. Zgodziły się i zaczęli grać. W pewnym momencie wyciągnął on kartę ze śmiercią. Jedna z dziewczynek powiedziała że idzie do łazienki, ale uciekła do sąsiadów. Kiedy wróciła siostry już nie było, a na ścianie było napisane krwią: Cała wasza rodzina zginie. Podobno był to diabeł. Było jeszcze coś takiego dziwnego, ale to już wydarzyło się na 100%. Nad naszą miejscowością (albo gdzieś niedaleko) pojawił się czerwony krzyż. Nie z chmur czy coś, tylko taki prawdziwy. Więc różnie z tym jest. Można wierzyć, można nie.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 18.07.2007, 22:52:51 »

Dodam jeszcze, że ja swoje światełko widziałem w dzień o godzinie 8:30 latem. Dlatego jestem pewien, że nie był to żaden śmigłowiec. Przypuszczalnie miało ono średnicę 0,5 - 1 metra.

Historii o duchach też znam sporo, jak najbardziej autentycznych, przytrafiających się babci, mamie, ojcu czy siostrze. Najczęściej bywały to widziane duchy osób z rodziny lub znajomych, które przychodzą się niejako pożegnać przed śmiercią.
Ja na szczęście nie widziałem jeszcze żadnego ducha, i nie bardzo mam na to ochotę.
W naukę też wierzę, lecz nie wykluczam zjawisk, o których nauka nie ma pojęcia i nie wie jak to ugryźć, więc olewa te zagadnienia.
Zapisane

Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 18.07.2007, 23:33:30 »

Mi mama też opowiadała, że jak przyłowywała ducha w latach młodości, to im talerzyk po przesuwał, układając jakieś tam literki w konkretne zdanie. Sam już nie wiem co o tym myśleć.
 
Zapisane
Razzof
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 276
Galeria Użytkownika


anime fan


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 18.07.2007, 23:47:20 »

W którymś numerze "Eksperta" pisało jak przy użyciu latarek i luster "zrobić" ducha, efekt był bardzo fajny jak dla mnie Duży uśmiech
Zapisane

Pyza
Gość
« Odpowiedz #21 : 19.07.2007, 12:16:52 »

Może opiszesz dokładniej? ;Da co do tego wychodzenia z ciała to oobe-out of body experience, i to nie jest jakieś paranormalne, można się tego nauczyć(nie tak dosłownie), ale ten świat który się widzi nie jest realny .ja nie widziałam nic paranormalnego, ale najbardziej mnie wkurzają ludzie którzy robią sensację z niczego: jakiś koleś gdzieś napisal że widział ufo,(napewno Buzia na kłódkę) bo były niebieskie i czerwone światła...nie pomyślał choć trochę, że to był samolot...jeszcze jedna sytuacja, aż żal mi dupę ściska - baba jakaś w stanie śmierci klinicznej miała oobe,i później gadała o tym jak nie wiadomo czym, też sensacje zrobiła, a mnie przed telewizorem krew zalewa :-\grrr, są ludzie i parapety Język
Zapisane
gewloh
Użytkownik

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: gewloh@gimpuj.info
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 294
Galeria Użytkownika


Hello. I wanna play a game.


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 19.07.2007, 13:51:38 »

Pamiętam, że jak miałem gdzieś tak 10 lat, to moja babcia kupowała co tydzień [czy tam miesiąc] takie czasopismo Gwiazdy. Może ktoś z was też je kojarzy. W tej gazecie były opisywane rózne takie dziwaczne zjawiska: UFO, duchy, sen który się potem spełnia w rzeczywistości itp. Uwielbiałem czytać artykuły o UFO i prawde powiedziawszy nie mogłem się doczekać kolejnego numeru Chichot Zwłaszcza, że często pojawiały sie tam zdjęcia [niekoniecznie prawdziwe, ale w tym wieku strasznie się nimi ekscytowałem Język]. Teraz pewnie te artykuły nie wywarły na mnie takiego samego wrażenia, nie mniej, gazetkę polecam Chichot
Zapisane

Początek przygody z GIMPem? Przeczytaj koniecznie!      Nie pomagam poza forum i kanałem IRC.
Snake
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.3
Wiadomości: 10
Galeria Użytkownika

Snake


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 27.07.2007, 10:02:14 »

Ja muszę tylko przyznać, że kosmitów nie widziałem nigdy. Chodź inteligencją nie grzeszę wierzę w naukę i to co mówią naukowcy. Moja babcia podobno widziała UFO i trochę w to wierze, chodź mogło być to przewidzenie lub sen. Od dziecka lubię dinozaury i kosmos. Lecz ten pierwszy temat już wymarł miliardy lat temu, zaś kosmos zawsze będzie dla człowieka intrygą.
Czasami się boję, co by było gdyby poza ziemska istota zjawiła się w moim domu.
Zapisane

________________________________________________________________________
Wydaje mi się, że photoshop'owcy to dziwni ludzie. No tak, gimp jest lepszy, dostał w końcu miano The!
________________________________________________________________________
arbus
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Wiadomości: 7
Galeria Użytkownika

arbus


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 26.09.2007, 09:08:43 »

cywilizacja gdzies we wszechswiecie? owszem, ale zeby to byly male zielone ludziki? watpie i to bardzo

sprawa odnosnie duchow. czesto mozna zaobserwowac jakies zjawiska "pogodowe" ktore dla zwyklego czlowieka, ktory nie ma o nich pojecia wydaja sie nadnaturalne i przypisuje je "ufo". czesto my sami wyimaginujemy sobie cos co tak naprawde nie istnieje a slyszac dziwne dzwieki badz cokolwiek co sie poruszy w nocy od razu traktujemy jak ingerencje duchow w nasz swiat. mowimy o duchach, ufo itd itp bo tak nam powiedziano, ze wszystko co niewytlumaczalne dla nas (czytaj: rodzina i najblizsi) to od razu sily nadprzyrodzone.

Odnosnie placzow, glosow i innych dziwnych dzwiekow w domach w ktorych ktos zginal, sytuacja jest podobna. prawdopodobnie gdyby ktos nie uprzedzil nowych domownikow o poprzednich zgonach w domu, to nic by sie nie stalo. ale gdy dowiedza sie o smierci dziecka, to przerazona para zacznie sama sobie wmawiac ze rzeczywiscie cos jest nie tak. znam kilka rodzin ktore mieszkaja w moim bloku. niektore z nich w mojej klatce, ktorym umarly bliskie osoby mieszkajace z nimi. i zadna z nich nie skarzyla sie na duchy.

Duchy wg mnie to kwestia osobista kazdego z nas, tak samo jak to czy bedziemy je widziec i slyszec czy nie.
Zapisane
coortez
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 398
Galeria Użytkownika


mastah phlmastah


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 26.09.2007, 15:20:07 »

heh mi to wisi czy tam są duchy jakieś czy nie ma... kosmici są... używają GIMP'a i Firefox'a latają na talerzach i jedzą kiszone ogórki z hociul... ja tam w takie bzdety nie wierzę ale fajnie by było jakby jakieś zielone ufoludki to nas przyleciały  ;]
Zapisane

fav.
[]http://images34.fotosik.pl/120/7d1ab62dfe431f24.png[/]

Czytaj regulamin.
marecki_
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: lethal2@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 180
Galeria Użytkownika

marecki_


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 26.09.2007, 18:59:02 »

to, że nasza cywilizacja jest jedyną we wszechświecie jest niemożliwe, i co do tego wątpliwości nie mam :>
Zapisane
ƥevel
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: Pevel@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 592
Galeria Użytkownika


Filozof śniadaniowy


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 26.09.2007, 19:04:23 »

A ja mam wątpliwości i to duże. Jeśli już dopuścić możliwość istnienia innej/innych cywilizacji, to przypuszczam, że są one mniej zaawansowane niż nasza.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 21
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: UFO, Parapsychologia, duchy i inne, nie wyjaśnione zjawiska
Skocz do: