Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnatury by Nix - Śmiało oceniać i krytykować :)
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygnatury by Nix - Śmiało oceniać i krytykować :)  (Przeczytany 1425 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nix4
Użytkownik

Reputacja: -3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 15
Galeria Użytkownika


Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą :)


Zobacz profil
« : 17.06.2012, 14:33:47 »

Witam.

Ja też jak niektórzy wracam po roku przerwy.
Na teraz mam jedną pracę, którą przed chwilą wykonałem:


Komentarze czy to krytyka czy nie - mile widziane Uśmiech

Pozdrawiam.
Zapisane

DeVile.
Nowicjusz

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika


White heart... Black Emotions...


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19.06.2012, 08:41:37 »

Cóż, na pierwszy rzut oka widać monotonię. Kolor jeden i ten sam. Render nie wtopiony, czarny brush na warstwie z trybem pokrywania, aby zrobić ów cień przypominający rozmycie ramki. Bardzo pusta ta praca, jedynie tekstury w tyle są. Napis, jest jak dla mnie ładny. Pasuje stylem i pasuje jeśli chodzi o wykonanie. Aczkolwiek cała sygnatura już nie zbyt. Praktyczny brak głębi, ale światło i cień są na miejscu.
Cóż, twórz dalej, powracaj do formy, dodawaj więcej i pozdrawiam Mrugnięcie
Zapisane

Nix4
Użytkownik

Reputacja: -3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 15
Galeria Użytkownika


Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą :)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 19.06.2012, 14:43:14 »

Co do ramki, to tak praktycznie większość robię, według mnie dodaje to klimatu. Render to wyglądał jeszcze gorzej, musiałęm trochę kombinować ale wiem faktycznie za słabo wtopiłem. Fajnie, że chociaż napis mi się udał - z tym mam problemy jak i z tłem. Pozwól, że pokaże jedną pracę (starszą) z podobno dobranym napisem:


Dzisiaj no powiedzmy, że wykonałem pracę ale czy ona mi wyszła to nawet ja nie jestem pewien:


Napis, wiem nie pasuje troszkę. Jednak starałem się użyć innego tła (bez monotonii) - pytanie czy wyszło?
Ja się przyznam mam najgorsze kłopoty z tłem  jakbyś miał jakąś radę chętnie przyjmę Uśmiech Tylko nie C4D - nie chcę tego używać. A pomysł na tło wziąłem ze starszej pracy:


Coś czuję, że przede mną długa droga do dawnej formy ale nie poddajemy się Mrugnięcie

Na koniec dzięki za ocenę i jak można to komentuj Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 19.06.2012, 14:55:20 wysłane przez Nix4 » Zapisane

DeVile.
Nowicjusz

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika


White heart... Black Emotions...


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 19.06.2012, 17:54:11 »

Znów ocenię x3
Stara Rukia, jak dla mnie nie wygląda za dobrze. Monotonia jednego koloru, wtopienie zerowe, napis śliczny <3 Znów napis górą.
Nowa Rukia, jak dla mnie też nie wygląda za dobrze. Rozmycie rendera na boki, to nie zbyt dobra metoda wtapiania. Tło jest mało atrakcyjne. Napis tym razem zupełnie  odskakuje od całości. Równie słabo.
Avek, hmm... Napis ładnie wykonany aczkolwiek nie pasuje.
Powracaj powracaj i się nie odwracaj Mrugnięcie
Pozdrawiam.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnatury by Nix - Śmiało oceniać i krytykować :)
Skocz do: