Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySpecial CompetitionSpecial Competition - głosowaniaWątek: Special Competition #7 - Tapeta majowa z kalendarzem - głosowanie
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Special Competition #7 - Tapeta majowa z kalendarzem - głosowanie  (Przeczytany 3699 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« : 15.04.2012, 18:03:15 »

 
                Special Competition #7 - głosowanie



Temat edycji: Tapeta majowa z kalendarzem miesięcznym
Maksymalne rozmiary: 800x600 1024x768 1280x1024 1600x1200 1280x960 1920x1200
Praca ma być podana we wszystkich wyżej podanych rozmiarach.


Prace według kolejności zgłoszeń:

Kwart

Galeria z tapetami

caje

Galeria z tapetami

Diriee

Galeria z tapetami

skwara96

Galeria z tapetami

Pozostałe prace nie zakwalifikowały się ze względu na brak zgodności z regulaminem.



Głosujemy oddając po jednym głosie na Waszym zdaniem najlepszą pracę.
Proszę uzasadnić swój głos i zaznaczyć kolorem (w innym przypadku głos nie zostanie policzony!).


Kwart: 0
caje: 0
Diriee: 0
skwara96: 0


Głosowanie trwa do 27 kwietnia 2012 do godziny 18:00
Powodzenia!
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 15.04.2012, 18:09:45 »

Kwart: 0
caje: 1 Ta tapeta najbardziej mi się podoba. Jest bardzo estetyczna i przyjemna. Myślę, że ikony na pulpicie nie gubiłyby się na takim tle.
Diriee: 0
skwara96: 0
Zapisane

Gacko
Emeryt

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 635
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15.04.2012, 20:56:53 »

Nie, nie i nie - wrzucenie kawałka prostokąta z cyferkami na zdjęcie to nie jest rozwiązanie na ciekawy kalendarz i nie kupuję takich rozwiązań, niezależnie od tego jakie och i ach by wywołało. Zostaje zatem praca Kwarta i Skwary - tutaj zdecydowanie lepsza jest praca Skwary + ten smaczek wektorowy, który nadaje pracy ciekawy charakter, toteż tu poleci mój głos.

Kwart: 0
caje: 1
Diriee: 0
skwara96: 1
Zapisane
Silterss
Emeryt

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
JID: silterss@jabbim.com
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 654
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15.04.2012, 22:55:20 »

Przede wszystkim tylko jedna tapeta spełnia warunki prawidłowego układu. Myślę tu o pracy caje. Tylko tu ikony mają szansę nie zasłonić kalendarza. Większość użytkowników komputerów ma ikony w pionie po lewej stronie, ale też i poziomie u góry ekranu. Niestety zamglenie tła mi się nie podoba.
W pracy Kwarta nie widać wiosny, a i sam kalendarz to niekoniecznie maj.
Diriee miałby pewny mój głos, gdyby nie słabo widoczny i u góry umieszczony kalendarz.
Skwara96 - jest miejsce na jedną kolumnę ikon po lewo i jeden rząd na górze, a i kobieta z kwiecistymi włosami kojarzy się z wiosną, choć wykonanie samej postaci nie jest najwyższych lotów.
Ciężki wybór, bo tak na prawdę żadna praca nie zasługuje na wyróżnienie, ale trzeba go dokonać.
Głos leci na pracę Skwary.

Kwart: 0
caje: 1
Diriee: 0
skwara96: 2


Zapisane

Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 16.04.2012, 21:56:04 »

Kwart: 0
caje: 1
Diriee: 0
skwara96: 3

Ciężko było mi zdecydować się, co wybrać. I zapewne głos padłby na Kwarta gdyby nie tak kolosalne niedopatrzenia jak brak cienia.
Wybrałem jednak pracę skwary ponieważ... podoba mi się samo wykonanie kalendarza. Kolory są trochę mdłe, ale kryterią, według której oceniałem był właśnie kalendarz.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursySpecial CompetitionSpecial Competition - głosowaniaWątek: Special Competition #7 - Tapeta majowa z kalendarzem - głosowanie
Skocz do: