Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: PhotoFiltre - jeszcze nie wymieniony?  (Przeczytany 3526 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Karoryfel
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 19
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 06.03.2012, 20:40:10 »

PhotoFiltre uważam za najlepszy program do obróbki typu "na szybko". Pomniejszyć obrazek? Przerobić na jpeg? PF jest idealny bo uruchamia się w pół sekundy, ma intuicyjny, banalnie prosty interfejs... jest lekki i zwiewny, no... I ma najprostsze na świecie przetwarzanie wsadowe! Dla dzieci wręcz.

http://www.dobreprogramy.pl/PhotoFiltre,Program,Windows,12422.html

Zapisane

Dyplomata to ktoś, kto mówi ci "idź do diabła" w taki sposób, że cieszysz się na nadchodzącą podróż.
kon
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 468
Galeria Użytkownika


Zwei -Stein


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 06.03.2012, 21:40:09 »

Malo pluginow do niego.
Zapisane
Żaba
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 212
Galeria Użytkownika

Żaba


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08.03.2012, 21:16:13 »

W sumie to kiedyś go używałam. Ale do obróbki zdjęcia ,,na szybko" wolę używać Photo Toolkit. W Windows XP uruchamia się jako pasek przy podglądzie zdjęcia. W Windows 7 już tego nie ma (albo ja nie widzę). Głównie przydaje się do retuszy zdjęć portretowych (ale usunięcie linii telefonicznej na tle nieba  też nie stanowi dużego problemu),  można poprawić kolor, zdeformować, przyciąć... Nie wiem tylko jak ze skalowaniem zdjęć...
Zapisane

~Żaba

Cytat: Hasia
-Siema. Jak zrobić kanapkę z pomidorem? -Bierzesz chleb, kroisz, smarujesz masłem, kroisz pomidora i kładziesz na chlebie. -Dzięki, a jak zrobić kanapkę z ogórkiem?
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkProgramy graficzneWątek: PhotoFiltre - jeszcze nie wymieniony?
Skocz do: