Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Rangi na forum / REPUTACJA  (Przeczytany 26340 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #56 : 12.05.2011, 08:01:50 »

To może go zacytuj, bo z tego co wiem było "trochę inaczej". Po prostu skończ tę swoją żałosną demagogię i zacznij robić coś sensownego, bo jak na razie nie zauważyłem, żebyś zrobił coś poza oskarżaniem, narzekaniem i zwalaniem na innych winy za swoją bierność... Zabawne, wygląda jakbyś był na doskonałej drodze do polskiego rządu.
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : 12.05.2011, 09:30:22 »

No a z tym to różnie. Tak jak np wasz administrator. Dostaje propozycje  że zrobię konkurs graficzny z nagrodą rzeczową , sam chciałem ją kupić . postawiłem bardzo proste i całkowicie niewygórowane warunki. a pan administrator nawet ni chcąc sie dowiedzieć jakie zasady bedą tego konkursu , ładnie pisze mi że nie. No kochani sami widzicie ze nawet jak będzie nowe forum to brak inicjatywy do zmian  nawet ze strony administratora . to wcale sie nie dziwię że i wy macie wszystko w dd.....

No właśnie. Również widziałem Twoją "propozycję" konkursu i nie powiedziałbym, że Twoje wymagania nie były wygórowane... Cały konkurs śmierdział autoreklamą własnego forum, więc nie ciśnij tu kitów, że z chęcią pomógłbyś naszemu.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 12.05.2011, 18:06:14 »

Tak jak np wasz administrator. Dostaje propozycje  że zrobię konkurs graficzny z nagrodą rzeczową , sam chciałem ją kupić . postawiłem bardzo proste i całkowicie niewygórowane warunki. a pan administrator nawet ni chcąc sie dowiedzieć jakie zasady bedą tego konkursu , ładnie pisze mi że nie. No kochani sami widzicie ze nawet jak będzie nowe forum to brak inicjatywy do zmian  nawet ze strony administratora . to wcale sie nie dziwię że i wy macie wszystko w dd.....

Już Ty dobrze wiesz czemu Ci odmówiono i nie rób z siebie męczennika.
Zapisane
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 12.05.2011, 18:35:40 »

Co myślicie o konflikcie pomiędzy Koreą Południową, a Północną? Ma szanse się kiedyś skończyć?
Zapisane

Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 12.05.2011, 20:01:51 »

Dopóki Blizzard wydaje i updejtuje Starcrafta, dopóty wojen nie będzie dzikich...
Zapisane

Raven77
Gość
« Odpowiedz #61 : 12.05.2011, 21:12:01 »

Szanowny panie Insekcie.
Czy ufundowanie tabletu graficznego dla najlepszej pracy nie jest warte porozmawiania o zamieszczeniu
reklamy na forum? Pierwszy miesiąc miał być bez reklamy. Bo chciałem zobaczyć czy to wypali i potem co miesiąc konkurs.
Mówisz że czytałeś moją wiadomość. No nie przypominam sobie abym do ciebie ją wysyłał. Równie dobrze mogłeś otrzymać ją od administratora po odpowiedniej korekcie.

Szanowny panie Ziomiosławie.
Nie wiem czemu mi odmówiono bo poza lakonicznym, nie przyjmujemy propozycji nic więcej nie napisałeś.
Męczennika? hhmmmm... ja mam się dobrze i moje forum choć młode też . A jak z waszym?
Chyba jest na równi pochyłej prosto w niebyt.

Szanowny panie Sooly
Ależ proszę pana ja już jakiś czas temu zrobiłem bardzo wiele dla tego forum.
Wsadziłem kij w "mrowisko" i "mróweczki" się wściekły.
Dużo krzyku i wrzasku.Bardzo jestem ciekaw czy będzie coś dalej, jakieś działanie.
Dzisiaj jest 12 maja 2011. Wyskoczę znowu z moją demagogią za jakiś czas .


Na koniec przepraszam za moje ogólne stwierdzenia odnośnie administracji i użytkowników.
Oczywiście pisząc administracja nie miałem na myśli totalnie wszystkich.

No a wszystkim także tym co mają ochotę mnie zastrzelić życzę powodzenia.

Zapisane
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 12.05.2011, 21:32:38 »

Btw. demagogia nie znaczy tego, co myślisz. Bo nie użyłeś demagogi ani razu :d

Nie chcę być stronniczy, ale muszę po części zgodzić się z Rejvenem. Oczywiście nie znając dokładnie wszystkich faktów, jako bierna osoba chętnie wziąłbym udział w konkursie o tablet i na pewno by mnie on przyciągnął do forum. Ale jakie warunki były itp itd nie wiem, więc więcej nie mówię.

Może i jako opiekun tutoriali za bardzo próbuję ingerować w "rozwój" forum, ale nie chciałbym, aby się złożyło jak domek z kart.
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 12.05.2011, 21:39:28 »

Nie chcę być stronniczy, ale muszę po części zgodzić się z Rejvenem. Oczywiście nie znając dokładnie wszystkich faktów, jako bierna osoba chętnie wziąłbym udział w konkursie o tablet i na pewno by mnie on przyciągnął do forum. Ale jakie warunki były itp itd nie wiem, więc więcej nie mówię.

Dopiero teraz pokusił się o jakieś szczegóły, choćby to, że chodziło mu o tablet. tak, warunki nie były do przyjęcia i on w swojej pysze, na jej głębi też to czuje. Raven77 przeczytaj swoje własne PW raz jeszcze, a będziesz wiedział, że żadnej korekty nie było. Dość o tym.


Zapisane
Raven77
Gość
« Odpowiedz #64 : 12.05.2011, 22:14:11 »

Sam czytaj co przesłałem. Pytałem wyraźnie jakie szczegóły chcesz znać. Odpowiedź była jedna.
Nie zgadzamy się.
Co ty idiotę z kogoś chcesz robić, szukasz głupka - zerknij w lustro.
Racja dość o tym.

Typhon
Konkurs na mojej stronie jest otwarty dla wszystkich. Warunki uczestnictwa banalnie proste. Jak masz ochotę to zapraszam. Co miesiąc będzie nowy temat konkursu. Pomysłów mam więcej na to aby coś ciekawego działo się na forum, ale to już nie wasz zas..... ny interes.
« Ostatnia zmiana: 12.05.2011, 22:26:01 wysłane przez Terrqge » Zapisane
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 12.05.2011, 22:27:12 »

Każde forum kiedyś umiera, z twoim także prędzej czy później musi się tak stać. Taki jest nieunikniony los. Mrugnięcie
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #66 : 13.05.2011, 00:37:34 »

Sam czytaj co przesłałem. Pytałem wyraźnie jakie szczegóły chcesz znać. Odpowiedź była jedna.
Nie zgadzamy się.
Co ty idiotę z kogoś chcesz robić, szukasz głupka - zerknij w lustro.

A może po prostu upublicznimy Twoją zacną ofertę? I raz na zawsze przymkniemy Twój... narząd pyskujący.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Raven77
Gość
« Odpowiedz #67 : 13.05.2011, 01:46:25 »

Czekam.
Aż dziw że jeszcze tego nie zrobiliście. Tak często lubicie cytować moje wypowiedzi.
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 13.05.2011, 18:04:52 »

Czekam.
Aż dziw że jeszcze tego nie zrobiliście. Tak często lubicie cytować moje wypowiedzi.

To Twoje wypociny, chcieliśmy Ci oszczędzić resztek godności. Zresztą, zaraz byś podniósł larum, że to nie Twoje. OK. Rzekłem dość. Następny post o tym wywalam.
Zapisane
Raven77
Gość
« Odpowiedz #69 : 13.05.2011, 20:00:19 »

Tak właśnie myślałem.
Ale  popieram cie w jednym.
Dość pitolenia.

Na koniec jeśli nie masz nic przeciwko to poruszę 3 sprawy.


Pierwsze - powinienem to zrobić wczoraj.
Sooly - przepraszam.

Drugie - konkurs jest otwarty dla wszystkich. Nie musicie zmieniać swoich loginów Chichot. Nie mam
zamiaru ani ochoty kogokolwiek szykanować tylko dlatego że jest z Gimpuj lub używa gimpa.

Trzecie - przez ostatnie dwa tygodnie zbierałem materiały i jutro zaczynam nagrywanie  wideo tutoriali  "podstawy pracy w gimpie" będzie tego sporo i dokładnie na przykładach pokazane co i jak działa.Myślę że dla nowych użytkowników jak znalazł ,no może nie tylko dla nowych.Informacje na ten temat na mojej stronie.

To tyle mojej pisaniny na tym forum.Jeśli uznasz że dwa ostatnie punkty reklamują moją stronę to je usuń.
Życzę Wszystkim powodzenia i mam nadzieje że utrzymacie tą stronę w dobrej kondycji
Pozdrawiam




Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Rangi na forum / REPUTACJA
Skocz do: