Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Prace początkującego (potrzebna ocena i rady doświadczonych użytkowników)
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Prace początkującego (potrzebna ocena i rady doświadczonych użytkowników)  (Przeczytany 1205 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dragoner2070
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

dragoner2070


Zobacz profil
« : 01.03.2011, 00:13:06 »

Tak jak w temacie potrzebuje żeby ktoś mi wytknął błędy i mi doradził żeby ich uniknąć w przyszłości
Prace daje według kolejności tworzenia:










jak pewnie zauważyliście nie mam kompletnie talentu i wyobraźni do tworzenia napisów
« Ostatnia zmiana: 16.03.2011, 19:45:14 wysłane przez caje » Zapisane
Mordrag122
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 296
Galeria Użytkownika

Mordrag122


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 01.03.2011, 00:40:57 »

Olej sygnatury- to rada ode mnie. Mrugnięcie
Zapisane
Przemo15
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 59
Galeria Użytkownika


Pesymista to dobrze poinformowany optymista.


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01.03.2011, 08:39:22 »

W tym 2 (strasznie nie wyraźny) i 3 zmieniłeś coś oprócz dodania napisu?  4 render w ogóle nie wtopiony, sadzę, że zrobiłeś tylko tło, wkleiłeś render i dodałeś napis? Ta 7, rozumiem, że z Tutka? Nie wyszła Ci, tak samo jak następna, The lost jest nawet dobra.
Podsumowując: na niektórych pracach strasznie rozciągasz rendery, daj je spokój z napisami i przerabiaj tutki, ale dokładnie!

\\Terrqge: Nie nadużywaj wykrzykników.

« Ostatnia zmiana: 01.03.2011, 10:35:13 wysłane przez Terrqge » Zapisane

Xardek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14.03.2011, 15:41:41 »

Dla mnie mogą być te prace, tylko pościągaj czcionki... bo tutaj masz strasznie dziwne. I radze awatary robić a nie sygnatury. ;]
« Ostatnia zmiana: 15.03.2011, 20:35:25 wysłane przez caje » Zapisane
Kwart
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 230
Galeria Użytkownika


GIMP GrandMasterPwnKoxLord


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 15.03.2011, 22:44:09 »

Według mnie to nawet sygnaturami nazwać się nie da, to są to prostu źle zeskalowane obrazki z napisami, czasem bez polskich 'znakow'... no może czasem jakieś tło się trafi lub zmiana kolorystyki.
Cytuj
jak pewnie zauważyliście nie mam kompletnie talentu i wyobraźni do tworzenia napisów
No tak, z tym się zgodzę. Język
Najbardziej podoba mi się pierwsza praca, bo jest w całości wykonana przez Ciebie, jest oryginalniejsza i najlepiej wykonana. trzeba także wziąść pod uwagę, że jesteś początkujący/a. Moja pierwsza praca też nie zbyt dobrze wyglądała. Mrugnięcie Początkujący często zaczynają od tego typu prac, bo chcą robić sygnatury. Jeśli chcesz to najlepiej zajrzyj do działu 'tutoriale' (ja stamtąd całego GIMPa się nauczyłem...). Popróbuj również kombinować z kilkoma obrazkami na jedną pracę i dać jakiś efekt tekstowy (następny tutorial). Staraj się także nie kopiować wszystkiego z googli. Mrugnięcie Co by tu jeszcze dodać... a, naucz się używać tekstur i c4d, bo to przydatne w sygnaturach. Z czasem Twoje prace będą coraz lepsze. Mrugnięcie

caje: Nie ma potrzeby stawiania emotkiony przed kropką. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 16.03.2011, 19:47:17 wysłane przez caje » Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Prace początkującego (potrzebna ocena i rady doświadczonych użytkowników)
Skocz do: