Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: kilka od oldschool'a ;p
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: kilka od oldschool'a ;p  (Przeczytany 812 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
oldschool
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

oldschool


Zobacz profil
« : 13.10.2010, 09:28:50 »

ELo daje tu kilka moich prac. Proszę o ocenę jednak, że w gimpie pracuje kilka dni to proszę o wyrozumiałość ;]

1.

2.

3.

4.

5.

6.


;]
Zapisane
Promil
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 40
Galeria Użytkownika


Nudziarz-amator


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13.10.2010, 17:57:56 »

No nie jest dobrze. Więc będe wymieniał błędy w podpunktach:
 Lime Point 1. Nie wtopiony render, tło jest okropne, białe fragmenty na lufie jak i zresztą na całym renderze. Napis okropny, nie pasuje do sygnatury, mogłeś np wypełnić go teksturą. (Klik)
 Lime Point 2. Odważyłbym się nazwać to abstractem. Nie ładne. I znowu nie fajny napis. Na abstractach się zbyt nie znam, więc tylko do napisu mogę się przyczepić.
 Lime Point 3. j.w
 Lime Point 4. Fraktale na tle sygnatury IMO nie wyglądają najlepiej. Znowu nie wtopiony render. Rozmazuj trochę po bokach. Najlepiej robić tak na sam początek. Później nauczysz się trochę trudniejszego wtapiania renderami C4D. Kolejny słaby napis.
 Lime Point 5. Zionie pustką. Nic tylko te "błyskawice" w tle. Dodawaj rendery C4D lub textury ( Paczuszka renderów i renderów C4D Seviora)
 Lime Point 6. Znowu pusto. To samo tło co w sygnaturze powyżej. Napis jest nie udany i na zmniejszonym kryciu za co mnie już raz opieprzali.
Cytuj
-I nigdy nie dawaj napisu (...) na pokrywaniu(no! czasami to pasuje, ale w bardziej "złożonych"/skomplikowanych/eee... Urozmaiconych!(o!) napisach.

A poza tym w każdej sygnaturze nie dopatrzyłem się światła.  Buzia na kłódkę
A tak btw. nie rób napisów z efektami "wstawionymi" do GIMP. (Chodzi np. o efekt "mroźne" w drugiej i szóstej sygnaturze.)

Polecam te tutoriale: Nauczy Cię jak łączyć stock i render oraz wtapiać renderami C4D
Bardzo dobry tutorial, poczytaj i zrób sygne
Bardzo ważny tutorial tłumaczący jak zaczynać. Lekturka konieczna do dalszego gimpowania.
Używanie podstawowych narzędzi, brushy i C4D.
   
Zapisane
oldschool
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

oldschool


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 14.10.2010, 08:45:57 »

no spoko. thx za krytykę;p. wiem, że słabe ale tak jak pisałem wyżej w gimpie pracuje raptem jakieś 3-5 dni ;]
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: kilka od oldschool'a ;p
Skocz do: