Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Slav prace  (Przeczytany 692 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MassIv
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

MassIv


Zobacz profil
« : 07.10.2010, 19:23:36 »

Kilka moich prac(niektóre z tutoriali):







Zapisane
Optymista
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 31
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07.10.2010, 21:13:32 »

Witam.

A więc.

nr.1:
Ten napis odrzucił mnie od razu od monitora.Nie pasująca czcionka, i do tego sam napis jest za duży (Polecam tutek na napisy INSEKT'a).Ten smuż/rozmycie wokół twarzy żabki źle wygląda.Te świetliki przy twarzy też nie za ładne.

nr.2:
Te świetliki na bucie paskudnie wyglądają.Zresztą ten splatter po prawo to teksturka.Więc nie wiem co tu zrobiłeś poza wrzuceniem rendera buta na gotowe tło.

nr.3:
Paskudna.Tło źle wygląda + wrzucenie rendera bez pomysłu.Nie wiadomo co tu robi ten ołówek na renderze.Ogólnie słaba praca.

nr.4:
Tło bez pomysłu, render na twarzy rozmyty.Napis brzydki.Pustawo.

nr.5:
Sławo to wszystko widać.Przydało by się wyostrzenie na twarz.Zapewne też tu dużo nie zrobione bo nie wiem czy dobrze widze ale są tam białe splatter'y na Pokrywaniu.Tak samo ten paseczek biały też na pokrywaniu.Ramek teraz się nie robi więc trzymaj się tego.Napis tez słabo pasuje.

nr.6:
Znam tego tuta.Jako tako dobrze wykonany ale...znów render na twarzy rozmyty, i po raz kolejny napis brzydki.Ogólnie pustawo.

nr.7:
Napis brzydki, nic bardzo się tu nie dzieje.Splatter'y nawet fajnie wyglądają.Tło też słabe, bo ja tu widze tylko rozmycie.

nr.8:
Tu jak narazie ( moim zdaniem ) twój best.Tło kolorystycznie nawet pasuje do render'a.Twarz tego render'a troche za jasna.Napis znów brzydki.Jako tako może być.

A więc ogólnie poradzę ci.
Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz.Poczytaj nowsze tutki,a także ten na Napisy i Zastosowanie efektów.

     Pozdrawiam.
Zapisane
MassIv
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

MassIv


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13.10.2010, 16:54:08 »

Nowa:
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Slav prace
Skocz do: