Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Ożywienie kanałów IRC #gimp-pl i #gimp-pl-chat
Strony: 1 2 [3] 4 5 6
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Ożywienie kanałów IRC #gimp-pl i #gimp-pl-chat  (Przeczytany 15889 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
JacobDonut
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 178
Galeria Użytkownika


Oh Yeah!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 15.09.2010, 17:53:14 »

100? No bez przesady. Uśmiech Ja bym proponował trochę mniej, bo przecieź czasem ktoś nie ma nic do powiedzenia, a 100 to wcale nie jest jakoś mało. 30 w zupełności by wystarczyło i tyle. Uśmiech
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 15.09.2010, 18:26:46 »

Ziomio, bo Ci pasek stetryczenia wzrasta, jak mówisz, że coś nie wypali przed spróbowaniem Chichot

A Ty myślisz, że nie próbowaliśmy?

Rozumiem, że nikt nie będzie oponował przed wprowadzeniem "pudełka wrzasku"Język i raczej teraz ustalamy szczegóły?
Limit postów to dobry wyznacznik, choć osobiście wolałbym nie wprowadzać jakiegoś limitu dodatkowego powyżej obecnego już na forum "10 postów".
Zapisane
Mordrag122
Zdobywca Wilbera

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 296
Galeria Użytkownika

Mordrag122


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 15.09.2010, 18:44:08 »

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby wpakować "IRC" w głównym menu i jakimś kolorkiem wyróżnić.
Zapisane
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 15.09.2010, 18:46:50 »

Mordrag122: Komputery obce mi nie są, ale IRC'a nigdy nie ogarniałem.
Ziomio: Fakt, na forum w sumie jestem tylko ponad rok, może półtora i mnie nie było przy pierwszysch próbach szouta. Może po prostu osoby należące do administracji miałyby możliwość pilnowania, moderowania i uciszania itp. Najczęściej przynajmniej 2-3 z kadry na forum siedzą.
Zapisane

Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 15.09.2010, 20:32:16 »

Ziomio: Fakt, na forum w sumie jestem tylko ponad rok, może półtora i mnie nie było przy pierwszysch próbach szouta. Może po prostu osoby należące do administracji miałyby możliwość pilnowania, moderowania i uciszania itp. Najczęściej przynajmniej 2-3 z kadry na forum siedzą.
Ja tu jestem grubo ponad 3 lata i też nie przypominam sobie prób z shoutem :p. Czasy się zmieniają, poza tym teraz na forum panuje większy porządek niż dawniej. Takie mam wrażenie.
100? No bez przesady. Uśmiech Ja bym proponował trochę mniej, bo przecieź czasem ktoś nie ma nic do powiedzenia, a 100 to wcale nie jest jakoś mało. 30 w zupełności by wystarczyło i tyle. Uśmiech
Niby masz rację, 100 to może jednak za dużo.
Teraz będą miały jeszcze większą motywację, żeby nabijać posty do shoutboxa. Lepiej coś w stylu 50 postów + miesiąc na forum.
Chyba, że nie będą o tym wiedzieli.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 15.09.2010, 20:38:37 »

Bez przesady, posty w hydeparku sie nie liczą, więc wystarczy ok 25 postów i tyle, a żeby było luźno, chciałbym aby był zakaz rozmawiania o Gimpie i najlepiej ogólnie o grafice... A jak ktoś by zadawał pytania, linkował itp, to by się dalo bana na shoutbox i problem załatwiony, zresztą, zawsze można spróbować, jak się nie powiedzie, i będzie totalna klapa to przecież shoutbox można zlikwidować.

I jeszcze jedno, chodzi jest o to żeby to w ogóle wypaliło, bo np. w temacie "Użytkownik miesiąca", o tych wszystkich oznaczeniach itp był taki szum, a teraz temat umarł i chyba nikt nie zamierza się tym dalej zajmować.
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 15.09.2010, 21:12:14 »

1. Wymóg wielu postów? I to jeszcze 100?! Totalna bzdura. Nikt z Was się nie zastanowił nad faktem, że mamy wielu wartościowych użytkowników z długim stażem na forum, ale bez takiej ilości postów. Mówię tutaj o użytkownikach, którzy mówią mało, lecz konkretnie lub np. o malarzach pokroju Vriela czy lost tribe, którzy udzielają się w galeriach, choć na forum nie piszą w ogóle.
15 postów wystarczy. I zgra się to ze statusem rangi, więc mniej do grzebania będzie.

2. Wątpię, że ktoś będzie tracił czas na nabicie tylu postów tylko po to, by napisać jakąś bzdurę na szoucie.

3. Restrykcje na forum centrumse są zdecydowanie przesadzone. Szout ma być do luźnych rozmów. Jeśli mamy go stworzyć, to nie po to by odstraszać userów podobnie jak w przypadku IRCa.
@Ziomo
Do IRCa i tak nikt się nie przekona. Sufixx tam straszy :>
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 15.09.2010, 21:23:14 »

Czy ja wiem czy zdecydowanie przesadzone. Wg mnie nie, są w sam raz, panuje tam miła atmosfera i ogólnie jest bardzo dobrze... Jeśli wg. ciebie 15 postów wystarczy to może i masz rację, ale zakaz rozmawiania o Gimpie by się przydał.
Zapisane

Wertyś
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 720
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 15.09.2010, 21:29:43 »

Wg mnie zakaz rozmów o gimpie jest niepotrzebny. Rozmowy powinny być luźne, czyli na takie tematy jakie się nawiną (oczywiście bez tych strasznych) a poza tym w rozmawianiu raz na jakiś czas o gimpie na forum użytkowników gimpa nic złego chyba nie ma.
Zapisane
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 16.09.2010, 13:47:15 »

To by było bez sensu... jak ma być luźno to luźno, a nie o tym czego tematem jest to forum.
Jak chcecie sobie pogadać o Gimpie, to macie do tego kilkanaście działów...
« Ostatnia zmiana: 16.09.2010, 14:25:29 wysłane przez Terrqge » Zapisane

JacobDonut
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 178
Galeria Użytkownika


Oh Yeah!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 16.09.2010, 14:48:24 »

Aha i, żeby nie byo tego nabijania postów to można po prostu otworzyć ten ShoutBox, bez ogłaszania na całym forum i wtedy ci co mają powyżej 15 postów to im się wyświetli, a reszta nie będzie o niczym wiedziała. Mrugnięcie
Zapisane
Kathi
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 54
Galeria Użytkownika


Ja nie chcę do gimbazy!


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 16.09.2010, 15:06:02 »

Coś ten temat zdziałał - teraz ja tam cały czas siedzę.
A to jest już jakieś ożywienie
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 16.09.2010, 18:56:31 »

Czy ja wiem czy zdecydowanie przesadzone. Wg mnie nie, są w sam raz, panuje tam miła atmosfera i ogólnie jest bardzo dobrze...

...mamy wielu wartościowych użytkowników z długim stażem na forum, ale bez takiej ilości postów. Mówię tutaj o użytkownikach, którzy mówią mało, lecz konkretnie lub np. o malarzach pokroju Vriela czy lost tribe, którzy udzielają się w galeriach, choć na forum nie piszą w ogóle.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Kwart
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 230
Galeria Użytkownika


GIMP GrandMasterPwnKoxLord


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : 19.09.2010, 13:58:44 »

To, będą jakieś prace nad shoutem, czy zostanie jak jest? Może trzeba jeszcze czekać na dalsze opinie moderatorów?
« Ostatnia zmiana: 19.09.2010, 15:29:53 wysłane przez Kwart™ » Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 6
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Ożywienie kanałów IRC #gimp-pl i #gimp-pl-chat
Skocz do: