Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Moje tapety - greensand
Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Moje tapety - greensand  (Przeczytany 7713 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 21.05.2007, 00:02:34 »

Hejka !
Tapetki dla mojego kumpla na jego stronę klubu sportowego co myślicie?



Z inną fotką którą mi podesłał kumpel:



Coś innego...



Pozdrawiam fanów GIMP-a oraz zachęcam do komentowania Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 10.06.2007, 18:40:14 wysłane przez Greensand » Zapisane
Ivellios
Gość
« Odpowiedz #1 : 21.05.2007, 17:42:05 »

Wszystkie ładne, ale albo wybierz inną cziconkę, albo wygładź ją, bo widać pixele, co psuje wrażenie ogólne tych tapet.

Moja ocena 7/10
Zapisane
Mef
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28.05.2007, 23:25:44 »

Za 2 dostajesz 8/10 i moim zdaniem jest najlepsza ta 3 też jest spoko ale bym ją troszke dopracował ... Uśmiech dobry pomysł miałeś
Zapisane



- winner uotw #22
- winner uotw #25
war-to
Gość
« Odpowiedz #3 : 30.05.2007, 17:24:29 »

No ładne tapetki... ale zapisuj w .png, bo w jpeg słaba jakość zdjęć jest
Zapisane
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 10.06.2007, 17:45:16 »

Zrobiłem sobie nową tapetę. Nie będę zaczynał nowego wątku bo mam nadzieje że i tak będzie jakiś odzew Mrugnięcie
Proszę o komentarze i oceny a oto i same tapety (dość spory rozmiar ale bałem się by nie straciły na skalowaniu...):



Wersja bez twarzy:


Pomyślałem że jest tu za pusto:


Może potem zamiast tego stworka dam lepikurpa (czy jakoś tak Mrugnięcie )  w tym samym stylu.

Pozdrawiam i proszę się nie bać komentować Uśmiech
A i jak macie pomysł na jakiś napis to mi go podajcie.
« Ostatnia zmiana: 10.06.2007, 18:46:33 wysłane przez Greensand » Zapisane
Gargosław
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 46
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 10.06.2007, 20:33:33 »

tapetki ciekawe... te pierwsze bardziej mi wpadly w oko niz te z chmurkami ;d (ale to tylko moje zdanie) apropo tej "trojki" jak juz kolega napisal wyzej moglbys nad tym popracowac bo pomysl miales bardzo fajny Mrugnięcie
Zapisane

http://rendery.net - polska baza darmowych renderów
ƥevel
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: Pevel@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 592
Galeria Użytkownika


Filozof śniadaniowy


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 10.06.2007, 20:52:53 »

Masz ciekawy styl... taki geometryczno-szklany. Najbardziej podoba mi się trzecia tapeta z pierwszego posta. Bardzo dobry pomysł, jeśli masz trochę chęci i czasu, spróbuj skonstruować coś w tym stylu, ale z innym układem figur i inną postacią Duży uśmiech
Co do tych ostatnich tapet - podoba mi się środkowa (bez twarzy i bez ludzika). Co za dużo, to niezdrowo. Ludzik nie pasuje, ani wymiarowo, ani kolorystycznie w zasadzie też. Pomysł z twarzą jest w zasadzie dobry, ale jakoś nie pasuje do tej geometralnej kompozycji. W tym przypadku skromny pejzaż wystarczy. Wydaje mi się nawet, że niebo bez chmur byłoby lepsze. Pulpity raczej nie powinny być całe zapełnione. Cenie sobie prostotę Uśmiech
Zapisane

Cloud
Moderator

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 10.06.2007, 21:34:38 »

Z tych 3 ostatnich najbardziej podoba mi się druga tapeta. Tak jak napisał Pevel, lepiej wyglądało by bez chmur. Z wcześniejszych tapetek najlepsza trzecia, fajny pomysł i dobre wykonanie. Mi też podoba się taki "szklany" styl. Robisz dość ciekawe prace. Za tą drugą z najnowszych dałbym 9/10 jeśli była by bez chmurek. Tak daje 8 Język. Czekam na nowe Mrugnięcie...
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
Razzof
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 276
Galeria Użytkownika


anime fan


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 11.06.2007, 19:23:48 »

Wg. mnie najlepiej wygląda tapeta bez tych twarzy, ogólnie Twoje prace mi się podobają, mam nadzieję, że jeszcze coś nam pokażesz ciekawego Mrugnięcie
Zapisane

Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 12.06.2007, 11:04:28 »

[h]ello
Z Twoich tapet [tak jak obiecywalam, to opisze Uśmiech] hehe podoba mi sie ta trzecia w pierwszym poscie. Sympatyczny pomysl, estetycznie i przejrzyscie zrealizowany Uśmiech
W tym stylu spokojnie mozesz stworzyc caly cykl, z na przyklad ciemnym tlem innymi elementami i motywem Uśmiech

Z Najnowszych podoba mi sie dol tapety - jest zrobiony wysmienicie! Chmurki uwazam, ze albo takze powinny byc w tym stylu utrzymane [lepiej nie polegac na pedzelku] lub jak proponowal Pevel - usuniete.
Wersji z ludzikiem nie zobacze, bo dales zly link do powiekszenia i widze drugi raz ta sama tapete. Ale po miniaturce widac, ze troche brak proporcji i perspektywa jest zmasakrowana przez rozmiar ludka.  Znaki zapytania moglyby byc do sloneczka ktore sie czemus dziwi ;-)
Tapeta z tym odbiciem z fotki Twoich znajomych - fajna idea, ale lepsza na prezent niz na wlasna tapete Uśmiech Dobrze wykonales wydaje mi sie te chmurkowate ksztalty lini twarzy Uśmiech

Czekam na nastepne tapetki Uśmiech
Zapisane
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 12.06.2007, 23:15:00 »

hmm zainspirowany tutorialem matiego o TV N wyskrobałem coś takiego o innym temacie:



Chyba poradzicie ustawić to sobie jako tapetę Mrugnięcie (wyśrodkujcie w zakładce pulpit i dajcie białe tło).

Podobno poniektórych razi biel Język



A i dodam jeszcze tę tapetę bez chmurek:
« Ostatnia zmiana: 13.06.2007, 00:45:42 wysłane przez Greensand » Zapisane
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 28.01.2009, 00:29:07 »

Tapeta powstającej polskiej gry cRPG "Afterfall". Robiona pod mój monitor (1680x1050), ale może komuś będzie pasować. Była chyba zbyt wielka do galerii bo ciągle dostawałem komunikat o zerwaniu połączenia z serwerem.

Do zobaczenia tutaj:
http://www.plikus.pl/wyswietl_plik-189467.html

Miniaturka:

Zapisane
Nose4s
√ ι ק

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: moses@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 961
Galeria Użytkownika


Troll magister dyplomowany ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 28.01.2009, 13:35:21 »

tapetka niczego sobie Uśmiech 2 dziwne ale nawet nie słyszałem o tej grze, coś jak CoD? mam nadzieję że będzie porządna bo ostatnio polakom idzie coraz lepiej z grami Język
Zapisane


Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 28.01.2009, 13:39:48 »

tapetka niczego sobie Uśmiech 2 dziwne ale nawet nie słyszałem o tej grze, coś jak CoD? mam nadzieję że będzie porządna bo ostatnio polakom idzie coraz lepiej z grami Język

Zakładają sprzedaż na poziomie miliona egzemplarzy ("Wiedźmin" ma do tej pory 600k), klimatem ma być zbliżona do legendarnego "Fallout".   
Zapisane
Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Moje tapety - greensand
Skocz do: