Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Różności od pitsiunio'a
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Różności od pitsiunio'a  (Przeczytany 1126 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
pitsiunio
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 29
Galeria Użytkownika

pitsiunio


Zobacz profil
« : 09.04.2010, 18:46:37 »

Witam. W tym temacie chciałbym przedstawiać moje prace z gimpa.Jestem dopiero początkujący, a to że dodałem dwa puzzle w GPT, nie świadczy o moich umiejętnościach.Teraz, skromnie to widzę.
1.Zwykły komputer:
« Ostatnia zmiana: 10.04.2010, 08:24:15 wysłane przez pitsiunio » Zapisane
werag
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 100
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 09.04.2010, 20:26:45 »

Izometria i jasne krawędzie są OK, kształty też. Mam tylko wrażenie, że komputer (jednostka centralna) jest za duża, ale nigdy takiego nie miałam, więc nie wiem na pewno. Zewnętrzne kontury mógłbyś wyróżnić trochę mocniej. Klawiatura jest za płaska, wygląda jak kartka papieru. Daj jej przynajmniej jeden piksel grubości.

Obraz na ekranie zbyt pstrokaty, odwraca uwagę od reszty. Zmniejsz nasycenie, albo zrób wyłączony (ciemnoszary).

Cieniowanie nie jest do końca poprawne. Jeśli monitor i jednostka centralna są tego samego koloru, to barwa ścianek zwróconych w jednym kierunku powinna być identyczna.

Powinieneś też dodać przeźroczystość i skadrować obrazek, chyba że na forumowym tle nie widać dobrze konturów.
Zapisane
pitsiunio
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 29
Galeria Użytkownika

pitsiunio


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10.04.2010, 08:05:05 »

Jednostka centralna jest wzorowana na mojej, ale jak teraz na nią patrzę, to żeczywiście trochę za duża. Zrobić kolor monitora z tej strony zapomniałem, moje niezdarstwo. Obrazek skadruje, klawiature poprawię. Boje się że w przezroczystości nie będzie widać kabli czarnych.
Edit: Poprawione.
Edit2:
2.Fontanna:
« Ostatnia zmiana: 25.04.2010, 10:24:41 wysłane przez pitsiunio » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Różności od pitsiunio'a
Skocz do: