Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Jak albo gdzie mozna miec w jednym swoje wątki??
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Jak albo gdzie mozna miec w jednym swoje wątki??  (Przeczytany 2662 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
radzik
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 26.10.2006, 17:55:22 »

Jak zrobić, żeby wyświetlić wszystkie swoje wątki albo jak je oznaczać żeby łatwo można było do nich dotrzeć?? Np. czasami jest taka opcja obserwuj wątek ale tu tego nie widze (może źle patrze Uśmiech ). Jedynie widziałem powiadom mnie ale nie chce zeby co chwila mi przychodziła jakas wiadomosć Skwaszony
Zapisane
gewloh
Użytkownik

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: gewloh@gimpuj.info
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 294
Galeria Użytkownika


Hello. I wanna play a game.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26.10.2006, 18:00:53 »

"Powiadamiaj" - druga opcja w zakładkach przy postach Mrugnięcie
Zapisane

Początek przygody z GIMPem? Przeczytaj koniecznie!      Nie pomagam poza forum i kanałem IRC.
radzik
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26.10.2006, 18:15:08 »

Ale bedie powiadamiac za kazdym razem gdzie?? Mi chodzi o coś takiego ze jak loguje sie na forum to nie pamietam o co konkretnie pytałem albo nie pamietam gdzie dokładniej w którym dziale zamiesciłem pytanie i chce miec wszystko pod ręką. Da się tak?? Obserwuj wątek jest cóś takiego?? To byłoby dla mnie wystarczające.   Co?Co?Co? Dobra znalazłem pokaż wiadomości ale czy da się wątkami to oglądać??
« Ostatnia zmiana: 26.10.2006, 18:23:04 wysłane przez radzik » Zapisane
kaczor
Nowicjusz

Reputacja: 4 Offline Offline

Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika

kaczor


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 27.10.2006, 10:22:24 »

Jak się zalogujesz to na górze przy avatarze masz: Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki ( http://www.gimpuj.info/index.php?action=unreadreplies )
« Ostatnia zmiana: 27.10.2006, 13:40:49 wysłane przez Sufixx » Zapisane
radzik
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 28.10.2006, 13:05:02 »

Wszystko sie zgadza ale to są NOWE. Natomiast jakbym chciał powrócić do porady, którą już raz przeczytałem to ją tam już nie znajdę Skwaszony Ale znalazłem sposób to dla zainteresowanych: wchodzimy w modyfikuj profil i pokaż wiadomości, tam sa wszystkie wiadomosci jakie pisaliśmy no i można kliknąć na górze wiadomosci w dział to przeniesie nas do odpowiedzi na dany temat Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Jak albo gdzie mozna miec w jednym swoje wątki??
Skocz do: