Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Propozycja Konkursy  (Przeczytany 4944 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 10.01.2010, 02:55:35 »

Bizzar dobrze mówi. Hołota jest niezdecydowana, nieuporządkowana, a my mamy trzymać cały ten bajzel silną ręką. Dlatego np. pracę tygodnia wybiera 'grupa trzymająca władzę' w Admin Zone. Tu nie ma głosowania na kolegów itp.

Dodam też, że również jestem bardziej przekonany do obecnego systemu głosowania niż np. ankiet. Nie mają miejsca sytuacje takie jak anonimowe głosowanie na kumpli, zakładanie dodatkowych kont i głosowanie na siebie, poza tym głosy są uzasadnione, a tym samym bardziej wartościowe. Co z tego że jest ich mniej. Na wyłonienie zwycięzcy wystarczy.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 10.01.2010, 09:38:49 »

co do podium, to za mało dobrych prac jest (albo ogólnie prac), bo co zrobic gdy w jednej edycji konkursu pojawily sie 3 fotomanipulacje i wszystkie na niezbyt wysokim poziomie?
Zapisane

pozdro & poćwicz

Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 10.01.2010, 10:20:09 »

Moją propozycją jest by zrobić strefę gdzie wszystkie prace tygodnia będą ponownie do zobaczenia. Co jak co ale takie prace powinny być zawsze do podejrzenia, bo na nich przecież trzeba się wzorować.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 10.01.2010, 12:11:18 »

Moją propozycją jest by zrobić strefę gdzie wszystkie prace tygodnia będą ponownie do zobaczenia. Co jak co ale takie prace powinny być zawsze do podejrzenia, bo na nich przecież trzeba się wzorować.

Był zalążek koncepcji stworzenia grupy gimpuja na dA, tam właśnie byłyby zamieszczane tylko te prace. Na razie jednak nie ma zbytnio takich możliwości. Ale póki co pomyślę o zrobieniu archiwum tu, na forum, bo to dobry pomysł jest.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Propozycja Konkursy
Skocz do: