Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: 70 grafików - 1 praca  (Przeczytany 11441 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
CaTTiusha
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
JID: cattiusha@ubuntu.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 90
Galeria Użytkownika


Looking for...


Zobacz profil WWW
« : 26.10.2006, 01:42:18 »

Z pewnością wielu z was już to widziało. Jedna wielka praca wykonana przez 70 różnych grafików połączona w całość. Niesamowite przedsięwzięcie. Przy niektórych grafikach nie da się oderwać oczu.
Sprawdzie sami: http://worm.bluesfear.com/index2.html

Tak sobie myślę, mamy przecież pod ręką wszystkich nas na forum, może zrobimy coś takiego. Może i nie będzie to tak górolotne, ale chyba będzie przy tym dużo frajdy i projekt może być zawsze odtwarty. Co Wy na to? Każdy zrobi ładne przejście z poprzedniej grafiki do swojej, bez względu na umiejętności.
« Ostatnia zmiana: 28.10.2006, 17:46:34 wysłane przez @cakper » Zapisane

Moje Videotutoriale:
Screencast - PodstawyJak zrobić kulę?       Jak zrobić prosty guzik?
Moje Tutoriale:Obiekt Niemożliwy Jest Możliwy w GIMP'ie   |   Kula Zagnieżdzona w Tle  |
Mój GIMP Blog, gdzie znajdziecie Video Tutoriale do GIMP'a i nie tylko.n
muchomorek
Gość
« Odpowiedz #1 : 26.10.2006, 10:15:13 »

IM wyszło to super, ale na tym forum wątpie żeby udało się coś takiego zrobić:)
nie mamy tu nawet 20 zdolnych grafików, który umieli zrobić by coś podobnego:P
takie moje zdanie, ale jak coś będziecie chcieli robić ja się przyłącze (jeśli będzie miejsce^^)
Zapisane
piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 26.10.2006, 12:20:02 »

Ciekawy pomysł. Ich praca jest naprawdę świetna (nieźle się musieli narobić). Myślę, że w przyszłości  użytkownicy naszego forum będą mogli zrobić coś podobnego Mrugnięcie

Edit: Ja, jakby co, to jestem gotowy wykonać jakąś prackę Mrugnięcie
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
Sławek
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika


Artist


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 26.10.2006, 12:26:08 »

Uczestniczyłem kiedyś w podobnym przedwsięwzięciu, ale to był pixelartowy totem. Za bardzo nie wypaliło.
Do tego mogę się zgłosić. I mam też propozycję. Na forum tibia.pl (kilku użytkowników zna to forum) isnieje grupa most talented artist. Jest to grupa uzdolnionych grafików. Można by było z nimi polączyć siły. Same to forum jest o grze tibia, jednakże jest ono tak ogromne (50 tys użytkowników), że stworzone są działy nie tylko o tej grze. MTA to grupa dosyć elitarna, ponieważ z tych 50 tys użytkowników tylko kilkunastu jest w MTA. Druga propozycja, to żeby nasz projekt miał 2x mniejszą wysokość. Łatwiej będzie to zrobić, a napewno pomoże w zrobieniu dużej długości. Moja propozycja wymiarów to 250 wysokości i 800 szerokości
Zapisane
CaTTiusha
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
JID: cattiusha@ubuntu.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 90
Galeria Użytkownika


Looking for...


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 26.10.2006, 17:47:09 »


@muchomorku
Zdaję sobie sprawę, że jesteśmy dziecmi w piaskownicy w porównaniu z tymi gościami, ale mi bardziej chodziło, żeby to było bardzie zabawą połączoną ze wspólnym przedsięwzięciem. Nie musi być to ładne, ważne żeby nam frajdę sprawiło. Podejść do tego na luzie w stylu "Caper ta Twoja zielona plama przysłania moją niebieską kreskę, tyle się nad nią nasiedziałam" Uśmiech Nie będziemy tego wysyłać na jakiś konkrus.

@Sławku
Sądzę, że wysokość jest całkiem rozsądna, a 800px można dać jako ograniczenie, żeby ewentualnie można było zrobić mniejszą pracę. Co do tibia.pl to chyba nie mamy oporów co? Ja też kiedyś trochę pykałam na Azurze i Isarze Mrugnięcie

Spróbujmy w weekend poświęcić temu trochę czasu i coś wrzucić na warsztat i zobaczymy efekty.
Zapisane

Moje Videotutoriale:
Screencast - PodstawyJak zrobić kulę?       Jak zrobić prosty guzik?
Moje Tutoriale:Obiekt Niemożliwy Jest Możliwy w GIMP'ie   |   Kula Zagnieżdzona w Tle  |
Mój GIMP Blog, gdzie znajdziecie Video Tutoriale do GIMP'a i nie tylko.n
domas
Gość
« Odpowiedz #5 : 26.10.2006, 23:28:10 »

Ja  jestem za. Nigdy nie wiadomo co wyjdzie ale myśle, że warto spróbować. Jak nie wyjdzie to nic sie nie stanie.
Zapisane
gewloh
Użytkownik

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: gewloh@gimpuj.info
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 294
Galeria Użytkownika


Hello. I wanna play a game.


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 26.10.2006, 23:53:07 »

Dokładnie. To kiedy zaczynamy? Chichot
Zapisane

Początek przygody z GIMPem? Przeczytaj koniecznie!      Nie pomagam poza forum i kanałem IRC.
mono
Użytkownik

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 123
Galeria Użytkownika


I am what I am


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 27.10.2006, 04:21:30 »

Niestety mi link nie działa. Zresztą nie jestem zdolny wiec i tak bym sie nie nadawał Język
EDIT: Link już działa. Super grafika ale ciężkow b było coś podobnego zrobić.
« Ostatnia zmiana: 27.10.2006, 04:30:30 wysłane przez mono » Zapisane

Wojt
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: WojT@gimpuj.info
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 53
Galeria Użytkownika


WojT


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 27.10.2006, 11:49:15 »

A może zdecydowani aby takie cudo utworzyć polosują kolejność zamieszczania - czy też dołączania swoich prac Chichot aby zachowana była jakaś ciągłość ?? - ewentualnie założyć nowy post dotyczący tego zadanka i po pierwszy zdecydowany robi grafę - następny tworzy dokładając swoją cegiełkę i tak po kolei ??
Zapisane
Coolinka
Gość
« Odpowiedz #9 : 27.10.2006, 13:10:10 »

Jestem za Uśmiech Niech ktoś otworzy temat, najlepiej Cattiusha, bo to ona wymyśliła Uśmiech
Zapisane
piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 27.10.2006, 15:34:14 »

Ja dla odmiany proponuję, aby nasza praca była podłużna... w pionie Mrugnięcie
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 27.10.2006, 17:25:48 »

To ja się wypowiem Chichot
Praca i pomysł bardzo mi się podobaja, a co do naszej pracy to wolałbym zorbić ją jednak w poziomie - łatwiej sie wg mnie boki postaci wykańcza niż np nogi rendera, których często nie posiadają Mrugnięcie

No to czekam na info i jak będzie cos wiadomo to zrobię stronę na to Uśmiech
Zapisane
piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 27.10.2006, 17:36:51 »

No w sumie racja cakper. Nie pomyślałem o tym...
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
CaTTiusha
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
JID: cattiusha@ubuntu.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 90
Galeria Użytkownika


Looking for...


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 27.10.2006, 22:19:36 »

To ja się wypowiem Chichot
Praca i pomysł bardzo mi się podobaja, a co do naszej pracy to wolałbym zorbić ją jednak w poziomie - łatwiej sie wg mnie boki postaci wykańcza niż np nogi rendera, których często nie posiadają Mrugnięcie

No to czekam na info i jak będzie cos wiadomo to zrobię stronę na to Uśmiech

Ja dla odmiany proponuję, aby nasza praca była podłużna... w pionie Mrugnięcie

Też na początku o tym myślałam, ale zrezygowałam z tego pomysłu. Zgadzam się z caperem. Nie tyle z powodu renderka, ale dlatego, że ludzki wzrok patrzy bardziej panoramicznie. Od góry do dołu trudniej by się to oglądało i także sądzę, że gorzej robiło. Pozatym sądzę, że renderki moglyby np przekraczać granicę 250px tak, że by sobie trochę wystawał (w szczególności mangowate  czupryny Uśmiech ) Oczywiście w granicach rozsądku załóżny 50% z 250px mogłoby wystawać.

A może zdecydowani aby takie cudo utworzyć polosują kolejność zamieszczania - czy też dołączania swoich prac Chichot aby zachowana była jakaś ciągłość ?? - ewentualnie założyć nowy post dotyczący tego zadanka i po pierwszy zdecydowany robi grafę - następny tworzy dokładając swoją cegiełkę i tak po kolei ??

Jestem za Uśmiech Niech ktoś otworzy temat, najlepiej Cattiusha, bo to ona wymyśliła Uśmiech

Pomyślimy o jakiś temacie na ten cel. Zbliża się weekend i wszyscy mają trochę czasu. Posiedźmy trochę. Ten kto się pośpieszy będzie miał zaszczyt zaczynać serię Mrugnięcie
Zapisane

Moje Videotutoriale:
Screencast - PodstawyJak zrobić kulę?       Jak zrobić prosty guzik?
Moje Tutoriale:Obiekt Niemożliwy Jest Możliwy w GIMP'ie   |   Kula Zagnieżdzona w Tle  |
Mój GIMP Blog, gdzie znajdziecie Video Tutoriale do GIMP'a i nie tylko.n
Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeGIMPWątek: 70 grafików - 1 praca
Skocz do: