Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialePropozycje tutoriali (Moderator: davlasq)Wątek: Rysowanie realistycznie wyglądającej tekstury metalu...
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Rysowanie realistycznie wyglądającej tekstury metalu...  (Przeczytany 7852 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 23.11.2009, 22:14:40 »

SECONDHEARTBEAT, jest u Nas taki zwyczaj, że jak chcemy zrobić na coś tutorial, to pokazujemy jak najlepszy efekt końcowy. Nikt Ci nie da pozwolenia w ciemno. ;-)

Najpierw napiszę tutorial, w którym podam figurę bardziej skomplikowaną, a na końcu dam kilka innych obrazów stworzonych tą właśnie metodą Uśmiech
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 24.11.2009, 09:44:31 »

Szkoda byś się narobił bez efektów. Ale w sumie już po fakcie. Z tego co widziałem, może coś z tego być.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 24.11.2009, 14:17:23 »

Drogi Insekcie Uśmiech Napisałem, iż to jest po prostu krótki przykład, który pokazałby możliwości. Nie będę tworzył nie wiadomo czego skoro nie mam pewności, że przejdzie ale skoro jesteście na tak, zabieram się do pracy Chichot

No a co ja powiedziałem? Uśmiech
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 24.11.2009, 16:21:32 »

Cytuj
Za małe, trochę jakość też przydałoby się dopracować.
Skoro 10 minut roboty, to pokaż tą "lepszą" wersję, bo ciekawi mnie ta koncepcja.



Właśnie to Uśmiech 2 Lepsza wersja przedstawiona jest w tutorialu, który już napisałem, teraz uzupełnię go tylko o kilka innych rysunków, prostszych i bardziej skomplikowanych i czekam na Waszą ocenę Chichot
Zapisane

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialePropozycje tutoriali (Moderator: davlasq)Wątek: Rysowanie realistycznie wyglądającej tekstury metalu...
Skocz do: