Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Punkty pomógł na forum  (Przeczytany 2268 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Adarn
√ ι ק

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 968
Galeria Użytkownika


Parówkowym skrytożercą mówimy NIE!


Zobacz profil
« : 15.11.2009, 11:42:12 »

Ostatnio pomyślałem, że może warto by było wprowadzić punkty Pomógł: Można by je komuś dawać za pomoc w rozwiązaniu problemu, wykonanie pracy etc.

Jeśli kiedyś była taka propozycja to sory. Tak daleko pamięcią nie sięgam a szukajka nic na ten temat nie mówi.  Język
Zapisane

Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 15.11.2009, 12:19:27 »

Po co? Do tworzenia kółek wzajemnej adoracji?
Jeżeli ktoś jest wyjątkowo pomocny, to Grupa Trzymająca Władzę to dostrzeże i doceni. Mrugnięcie
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15.11.2009, 13:06:30 »

Po co? Do tworzenia kółek wzajemnej adoracji?
Nie rozumiem w jaki sposób miały by takie koła powstawać? Moderator przydzielał by te punkty, a nie użytkownicy nawzajem.
Zapisane
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15.11.2009, 13:12:59 »

Ja niestety jestem na nie, zaraz zaczną się popisy, ja ci dałem to ty mi daj, umieszczanie w sygnaturkach coś w stylu, "pomogłem, postaw piwo" - oczywiście u tych no wiecie użytkowników. Może gdyby było to bardzo pilnowane itp, to tak, ale w to wątpię. A i przecież jest jeszcze reputacja Mrugnięcie.

Sebastian, no chyba że tak...
Ale czy moderatorzy by wyrabiali?
Zapisane

Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 15.11.2009, 13:18:07 »

Po co? Do tworzenia kółek wzajemnej adoracji?
Nie rozumiem w jaki sposób miały by takie koła powstawać? Moderator przydzielał by te punkty, a nie użytkownicy nawzajem.

Ano, ja punkty pomógł kojarzę jednoznacznie, przycisk do nabijania cyferek użytkownikowi przez innych użytkowników. Stąd moja konkluzja, bo miałem okazję na kilku forach takowe kółka widzieć. Może na skrypcie SMF jest inaczej i [pomógł] przydziela moderator, ale wtedy też nie widzę sensu, bo mamy punkty reputacji przecież.
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkTestWątek: Punkty pomógł na forum
Skocz do: