Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygnatury  (Przeczytany 1673 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
olszakos21
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

olszakos21


Zobacz profil
« : 07.09.2012, 12:43:18 »

http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;sa=view;id=89222

Witam, zrobiłem tą sygnature, żeby na innym forum udowodnić komuś że robienie sygnatur jest banalnie proste i każdy po obczajeniu tutoriala może zrobić sobie w miarę wyglądającą sygne, a jak wy uważacie zgadzacie się ze mną czy może nie ? Czekam na wasze odpowiedzi.

Co do sygny, to jedyna jaką w życiu zrobiłem, wiem że nie ma napisu ale nie chciało już mi się z nim bawić
Zapisane
klecior
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 128
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07.09.2012, 13:25:09 »

Każdy, kto ma choć odrobinę poczucie estetyki. Widywałem wiele bardzo ładnych prac wykonanych z tutoriali, ale widziałem też takie kaszany, że nie wiadomo było czy śmiać się, czy płakać.

Co do twojej sygny, powiedzmy że jest przeciętna. Tak, sygnaturę jest zrobić łatwo, ale by zrobić naprawdę dobrą trzeba się postarać. Osobiście nigdy nie przykładałem do sygnatur większej wagi, zawsze kojarzyły mi się z wycinankami.
Zapisane
olszakos21
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

olszakos21


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 07.09.2012, 13:55:44 »

W takim razie miałbym do ciebie małą prośbę, żebyś podał parę linków do naprawdę dobrych sygnatur. Zrozumiem jeżeli nie będzie ci się chciało Język
Zapisane
klecior
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 128
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 07.09.2012, 15:05:18 »

Jako osoba która nigdy się sygnaturami nie interesowała, a co za tym idzie sama jest w tym przeciętna, nie jestem odpowiednią osoba by wskazywać która sygnatura jest naprawdę dobra Uśmiech W dodatku, dla jednej osoby dana sygntura może wyglądać świetnie, dla drugiej może być klapą, jest to kwestia gustu. Innymi słowy, gdy zobaczysz dobrą sygnaturę, będziesz wiedział Chichot
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnatury
Skocz do: