Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Bofedojo zaprasza ;).  (Przeczytany 3053 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bofedojo
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 27.02.2008, 21:39:44 »

Witam, chciałbym pochwalić się tutaj moimi pracami. Proszę się nie dziwić jeśli na niektórych sygnaturach jest inny niż mój nick, ponieważ niektóre sygnatury były robione na zamówienie na innym forum, nie związanym z grafiką, dlatego tutaj na graficznym forum proszę o profesjonalną ocenę i jakieś rady na przyszłość. Prace są ułożone chronologicznie (tak, żeby ocenić mój postęp):
1.Praca bodajże z 2006 roku, jedyne co zostało po formacie, to były moje początki, dlatego ciągle mam tą sygnaturę w podpisie:

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9. Avatar na podstawie tamtej sygnatury:

10.

11.

12.

13.

14. Mój avatar:

15.

16.

17.

18. Avatar dla niego:

19. Dwa wykonania jednej sygny, sam nie wiem które lepsze:


20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

« Ostatnia zmiana: 20.03.2008, 20:15:42 wysłane przez Bofedojo » Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 08.03.2008, 15:13:34 »

Ocenię tylko kilka sygnatur, bo jest ich zbyt dużo. Dodatkowo większość jest z tutoriali, a w takich pracach nie ma zazwyczaj co oceniać.

4. - Niezłe kolory, jest tutaj nawet jakaś głębia. Nie pasują różnice w tle oraz napis.
19. - W wersji niebieskiej jest świetne tło. Ta imitacja chmur nie pasuje do rendera, ale sama w sobie jest bardzo ładna.
22. - Ta jest nawet fajna, choć przyciemnienie z lewej jest zbyt mocne. Ładne są połączenie tła z renderem oraz kolory całej sygnatury.
25. - Tutaj też jest ładne tło. Mało widać w tej sygnaturze, ale wirujące świetliki stwarzają przyjemny klimat.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
ziom_waw
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 54
Galeria Użytkownika


Początkujący


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08.03.2008, 16:27:35 »

Moim zdaniem prace 23, 24, 25, 26 to twoje najlepsze prace. Są bardzo dobre i pięknie się prezentują. Jednak ramki do nich nie pasują. Przezroczysta ramka raczej to szpeci. Płacz Jeszcze praca 7 jest bardzo oryginalna. Na razie galeria nie zachwyca, ale też nie obrzydza. Powodzenia w dalszej pracy.
Zapisane
Yowie
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 20
Galeria Użytkownika


I LOVE LINKIN PARK !!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 08.03.2008, 22:55:35 »

Hmm... pierwsze sygi są dosyć proste, mało zróżnicowane, przeważa kolor pomarańczowy. Pod koniec robi się jednak ciekawiej, ładnie zaprojektowane ramki, kolorystyczne i ciekawe tła. Jedyne co bardzo rzuciło mi się w oczy to napisy. W większości przypadków najzwyczajniej w świecie nie pasują do ogólnego założenia sygnatór.
« Ostatnia zmiana: 09.03.2008, 01:36:55 wysłane przez INSEKT » Zapisane

Bofedojo
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 12.03.2008, 20:39:31 »

Cieszę się, że jakieś sygnatury się podobają Mrugnięcie.

@ziom_waw
Na forum, dla którego robię te sygnatury, ochrzanili mnie za te  ramki czarno-białe, więc teraz robie przeźroczyste. Wszystkim niestety nie dogodzę, ale zastanowię się nad jakimś innym rozwiązaniem dla ramek.
Czy ta 7 taka oryginalna? Chichot Rozejrzyj się po forum to znajdziesz trochę takich prac.

PS. Dodałem prace 27-30. Oceniać!!! Mrugnięcie
Zapisane

TroxeT
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 284
Galeria Użytkownika


GIMP zawsze w pamięci


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 13.03.2008, 08:50:06 »

12. Podoba mi się, bo jest dość przejżysta, ma ładne kolorki. Przyciemnione boki są dobre, choć powiem, że ja tego nie stosuje.
24. Pomimo małego rozmiaru jest super, najbardziej podoba mi sie ładne tło, napis taki nie ciekawy, a wady są takie: ten biały krwisty pędzel w( )ogóle tam nie pasuje i żuca się w oczy ta białą kula za tym facetem, która jest punktem skupienia oczu
27. Efekt łądny ci wyszedł, tło bardzo dobrze komponuje sie z renderkiem widać, że pobrałeś 2 kolory z rendera i wylałeś gradient, albo go rozmazałeś. Punktem skup(i)enia jest ta piękna młoda kobieta, ale ten brązowawo-czarny pasek w( )ogóle nie pasuje do tej sygny.
« Ostatnia zmiana: 13.03.2008, 11:42:00 wysłane przez INSEKT » Zapisane


Yowie
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 20
Galeria Użytkownika


I LOVE LINKIN PARK !!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 13.03.2008, 19:17:49 »

Hmm... 29 jest bardzo fajny, reszta jak poprzednio, trochę pusto, niezłe tło i dopasowany render, ale jak mówię... za pusto.
Zapisane

Bofedojo
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 14.03.2008, 19:39:12 »

Dodałem 31 i 32. Jak na mój gust to 32 to mój best Mrugnięcie, a wy co o tym sądzicie? Starałem się trzymać waszych uwag. Oceniać Język

PS. Wolicie jak będę dawał wszystkie prace w pierwszym poście czy w kolejnych postach?
Zapisane

Robert193
Gość
« Odpowiedz #8 : 14.03.2008, 20:51:01 »

ładne sygnatury masz czym sie pochwalić
Zapisane
Bofedojo
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 20.03.2008, 20:19:54 »

Nowe sygnatury:
33.

34.Nie wiem, która wersja jest lepsza:








Coś mało komentarzy Skwaszony
Zapisane

Kuba94
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 83
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 20.03.2008, 21:27:21 »

1. Render nie pasuje do tła, brzydkie tło, ramka mi się nie podoba i napis zły ;p
2. v1 wg mnie najlepsze, tło nieźle współgra z renderem, ramkę mogłeś inną dać, a napis fatalny, ale tło bardzo pomysłowe  Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Bofedojo zaprasza ;).
Skocz do: