Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Alternatywny zlot forum.  (Przeczytany 23751 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #42 : 03.08.2009, 18:57:42 »

Jedź bo mało nas...
Zapisane

ubivbehwbcvjh
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 182
Galeria Użytkownika

ubivbehwbcvjh


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 03.08.2009, 19:17:44 »

w sumie ja bym może wpadł jakby było w warszawie, bo w sumie tam nie długo jade a łódź to troche daleko, jakieś 500km? coś koło tego...
a warszawa prawie dwa razy bliżej...
ale no jak już chcecie w łodzi  to jednego gościa mniej Smutny

Z Warszawy do Łodzi 126 km bodajże, więc jak dwa razy bliżej? ;q Poza tym masz fajny pociąg, peskę polskiej produkcji, która w 80 minut cię dowiezie z Warszawy do Łodzi.

Można by wtedy zrobić Laserowi wjazd na chatę na kimano i dzień dłużej zabawy dla coniektórych by był.

-_____-
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #44 : 03.08.2009, 19:18:50 »

Jedź bo mało nas...

No przyjadę, przyjadę, ale posiedzę z Wami dwie godzinki, bo resztę dnia zmarnuję na podróż. Sobota jest naprawdę wygodniejsza, co Wam szkodzi, i tak wakacje macie. My z kolei, ciut starsi, po części pracujemy i nie jesteśmy tak dyspozycyjni.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 03.08.2009, 19:26:02 »

Ale 30 to niedziela więc chyba powinno Ci to pasować - przecież nie robimy imprezy do rana i dasz radę wstać w poniedziałek... Język
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 03.08.2009, 20:03:06 »

...przecież nie robimy imprezy do rana i dasz radę wstać w poniedziałek... Język

No właśnie jak Wy pójdziecie spać, to my z Danyeru wdrożymy w życie nasz niecny plan Zły Ale spoko, już wiem, czemu niedziela. W najgorszym wypadku, jeśli znajdę chętnego, to zrobimy before-zlot-party w sobotę Chichot
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 03.08.2009, 23:02:17 »

Ja wyskoczę z aparatem jeśli w ogóle do zlotu dojdzie, spróbuję jeszcze EN'a namówić. Uśmiech
Ja bardzo chetnie tylko wiesz jak stoje z czasem Skwaszony Ze stoi przede mna kolacja a ja nie mamm czasu jej zjesc Skwaszony Poza tym planuje tyle rzeczy i zalatwiam rownie duzo wiec i tak juz sie rozrywam zeby to wszystko jakos gralo a lodzi jeszcze pewnie nie uda mi sie w kalendarz wcisnac.
Tak na marginesie to ja nalogowo mam przeklinanie i czasem (dosc czesto) cos wypale - takze lepiej zeby chyba mnie nie bylo Język
Zapisane

Dorwać mnie można na:
K-ja
Gość
« Odpowiedz #48 : 03.08.2009, 23:09:36 »

Ja też wygaduje złe rzeczy, nie jesteś sam Język. Sooly, zrób fotkę jak Davn śpi z Domaxim  Cool.
Zapisane
merlot_13
Gość
« Odpowiedz #49 : 03.08.2009, 23:42:07 »

Cytuj
Lsr.
Z Warszawy do Łodzi 126 km bodajże, więc jak dwa razy bliżej? ;q Poza tym masz fajny pociąg, peskę polskiej produkcji, która w 80 minut cię dowiezie z Warszawy do Łodzi.


no chodziło mi o to, że dwa razy bliżej do Warszawy dla mnie, niż (jak) do Łodzi :]
bo ja w Bydgoszczy mieszkam Chichot
a w ogóle to czemu nie zrobicie tego zlotu bliżej środka Polski? Łódź bardziej na uboczu...
albo Lublin bardziej na uboczu! no :] Łódź może być i tak mnie nie bedzie xD
« Ostatnia zmiana: 12.08.2009, 12:41:39 wysłane przez merlot_13 » Zapisane
deysu
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 179
Galeria Użytkownika


Nieskończoność to brak ograniczeń


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 04.08.2009, 02:14:24 »

Cytuj
No właśnie jak Wy pójdziecie spać, to my z Danyeru wdrożymy w życie nasz niecny plan Zły Ale spoko, już wiem, czemu niedziela. W najgorszym wypadku, jeśli znajdę chętnego, to zrobimy before-zlot-party w sobotę Chichot
Podłączycie do każdego wężyk i odprowadzicie sprężarką całą krew jaką ma do wielkiej cysterny laugh
Zapisane

EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 04.08.2009, 09:44:26 »

Cytuj
No właśnie jak Wy pójdziecie spać, to my z Danyeru wdrożymy w życie nasz niecny plan Zły Ale spoko, już wiem, czemu niedziela. W najgorszym wypadku, jeśli znajdę chętnego, to zrobimy before-zlot-party w sobotę Chichot
Podłączycie do każdego wężyk i odprowadzicie sprężarką całą krew jaką ma do wielkiej cysterny laugh
Albo jedzcie do sochaczewa lapac chupacabre w czynie spolecznym xD
Zapisane

Dorwać mnie można na:
ubivbehwbcvjh
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 182
Galeria Użytkownika

ubivbehwbcvjh


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 04.08.2009, 12:01:05 »

Cytuj
Lsr.
Z Warszawy do Łodzi 126 km bodajże, więc jak dwa razy bliżej? ;q Poza tym masz fajny pociąg, peskę polskiej produkcji, która w 80 minut cię dowiezie z Warszawy do Łodzi.


no chodziło mi o to, że dwa razy bliżej do Warszawy dla mnie, niż (jak) do Łodzi :]
bo ja w Bydgoszczy mieszkam Chichot
a w ogóle to czemu nie zrobicie tego zlotu bliżej środka Polski? Łódź bardziej na uboczu...

Człowiek się jednak codziennie czegoś nowego dowiaduje :p

http://www.sokrates-migrants.uj.edu.pl/pomoce/mapa/adm/administracyjna.gif
Zapisane

Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #53 : 04.08.2009, 12:10:47 »

a w ogóle to czemu nie zrobicie tego zlotu bliżej środka Polski? Łódź bardziej na uboczu...
Łódź jest bardzo w centrum, nie narzekaj. Chyba była ostatnio pała z geografii i z matmy. Język

A tej chupacabry nadal nie złapali? Bo ja ogólnie przestałem się interesować tą niesamowitą sprawą. laugh
Zapisane

Adarn
√ ι ק

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 968
Galeria Użytkownika


Parówkowym skrytożercą mówimy NIE!


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 04.08.2009, 12:22:30 »

Dzisiaj ją ustrzelili. Je bo od 3 do 5 ich było.  Język
Zapisane

Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #55 : 04.08.2009, 15:57:32 »

merlot_13, jesteś zajefajnym geografem.
Łódź znajduje się ok. 36km od Piątku, gdzie leży geograficzny środek Polski.
Co do Twoich wyliczeń, z Bydgoszczy do Łodzi, jest ok. 205km, podczas gdy odległość Bydgoszcz-Warszawa to już ok. 255km...

madafakamaker, przyjedź to się przekonasz. Mrugnięcie

INSEKT, co do before party - pracę skończę o 22:15 lub 23:15, w ciągu godziny byłbym na którymś dworcu lub w centrum (jeżeli by mnie żona puściła), więc może jeszcze coś umyślę. Mrugnięcie
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Alternatywny zlot forum.
Skocz do: