Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygny By OmnixXx  (Przeczytany 849 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
OmnixXx
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

OmnixXx


Zobacz profil
« : 22.07.2009, 09:17:42 »

Są to moje pierwsze sygny narazie nie umiem robić to jak profesjonaliści ale przerabian tutoriale itp a więc proszę o oceny a i daje 2 avatary są trochę niewymiarowe ale to narazie tylko trening  Chichot:






Ale to są wyłącznie moje prace wiem że niewymiarowe a te prace z tutoriali nie traktuje jako moje bo to tak jakby ktoś mi mówił nciśnij to to i to a te prace robiłem bez żadnych podpowiedzi
« Ostatnia zmiana: 22.07.2009, 09:36:27 wysłane przez OmnixXx » Zapisane
Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22.07.2009, 09:32:14 »

Skoro przerabiasz tutoriale to powinieneś wiedzieć że ostatnia praca jest wymiarowa - tylko Język Nie wiem jaki tutorial przerobiłeś, ale czuje że ominąłeś wiele punktów Język

Taki mamy ładny indeks tutoriali, aż grzech z niego nie skorzystać Język Tu masz tutoriale na sygny Uśmiech
Zapisane

OmnixXx
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

OmnixXx


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 22.07.2009, 10:25:13 »

a oto nowa praca...  laugh
Zapisane
Pigan
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 339
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 22.07.2009, 10:28:31 »

Tło w sumie spoko, chyba że to stock - nie wiem, tlyko nei postarałeś się Język Napis nie bardzo pasuje,ramka by się przydała, oczywiście nie ma najważniejszego punktu w pracy Język


Mówie Ci rób tutoriale Język
Zapisane

Dominik.
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 22.07.2009, 13:02:50 »

w ostatniej pracy napis nie pasuje, tło to pewnie C4D, nie wyglada to za dobrze, C4D powinno byc mniej widoczne, mało sie postarałes w pracy z renderem. DO tej sygny pasuja te tutki:
1.http://www.gimpuj.info/index.php/topic,7076.0.html
2.http://www.gimpuj.info/index.php/topic,26037.0.html
Pozdrawiam Uśmiech pracuj Uśmiech
Zapisane

''Statek jest bezpieczniejszy, gdy kotwiczy w porcie, nie po to jednak buduje się statki.''
Paulo Coelho.
K-ja
Gość
« Odpowiedz #5 : 22.07.2009, 13:23:20 »

Ale to są wyłącznie moje prace wiem że niewymiarowe a te prace z tutoriali nie traktuje jako moje bo to tak jakby ktoś mi mówił nciśnij to to i to a te prace robiłem bez żadnych podpowiedzi

Weź inny render do pracy i rób, aż w końcu osiągniesz poziom taki że zrobisz wszystko dobrze sam, bez pomocy. Póki co jednak przerabiaj tutki krok po kroku bo w ten sposób daleko nie zajdziesz Zawstydzony.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygny By OmnixXx
Skocz do: