Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Tag [ROZ] przy zalogowaniu  (Przeczytany 7163 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wymiaatcz01
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 218
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 13.07.2009, 20:18:53 »

A chciałoby Ci się zmieniać nazwę kilkudziesięciu tematów dziennie?

Nie, ale gdyby były tak z trzy to co innego (na każdego po 20 i gites). Tylko nazwa trochę straszna. Lepsza młodszy moderator
Zapisane



Wróciłem Uśmiech
AquaDeus
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 181
Galeria Użytkownika


...nuda...


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 14.07.2009, 01:47:09 »

Przydało by się przynajmniej napisać krótki i miły dla oka regulamin jak zacząć nowy temat (np. podać przykład jak powinny się nazywać tematy a jak nie powinny), jak go zakończyć (np. żeby dodać tag [ROZ] po rozwiązaniu problemu itp.) i żeby odsyłało do tego regulaminu każdego kto pierwszy raz chce napisać nowy temat oraz tych którzy nie stosują się do regulaminu.

Po to krótki bo jak ludzie widzą ten regulamin:
http://www.gimpuj.info/regulamin-i-zasady-uzytkowania-forum/regulamin-v053-t2.0.html;msg62645#new
to odechciewa im się czytania i biorą się za pisanie.
Zapisane
Nose4s
√ ι ק

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: moses@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 961
Galeria Użytkownika


Troll magister dyplomowany ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 14.07.2009, 08:20:24 »

Cytuj
Przydało by się przynajmniej napisać krótki i miły dla oka regulamin jak zacząć nowy temat (np. podać przykład jak powinny się nazywać tematy a jak nie powinny), jak go zakończyć (np. żeby dodać tag [ROZ] po rozwiązaniu problemu itp.) i żeby odsyłało do tego regulaminu każdego kto pierwszy raz chce napisać nowy temat oraz tych którzy nie stosują się do regulaminu.

za dużo za granicą spędzasz czasu stary<przepraszam za ten zwrot, oczywiście pełen szacuneczek>...myślisz że i tak by ktoś przeczytał taki regulamin? nie wiadomo  jak krótki i treściwy<a jeszcze się pojawia kwestia zrozumienia> - niewykonalne...ja dla przykładu przeczytałem regulamin dwa miechy po rejestracji  <aniolek> jak mnie któryś z modów upomniał po raz n-ty bo szalałem Język ludzie niestety olewają takie rzeczy nieważne w jakiej formie i treści zostały im przedstawione, wiem to z własnej autopsji <teraz się trochę zmieniło >...
Zapisane


Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 14.07.2009, 11:10:42 »

heelooł człowieki moderatory... Sami sie zgłosiliście do tego zajęcia, nikt was nie zmuszał. Lansujece sie kolorowym nickiem a jak przychodzi co do czego to mówić "komu by sie chciało", "nie jestem sprzątaczką" i chcecie banować niewiernych... Sooryy, ja postrzegam prace moderatora inaczej niż straszenie dzieci żeby dopisały pare literek do tematu bo inaczej dostaną bana... Tyle ode mnie, pozdrówcie rodziców
Zapisane
wymiaatcz01
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 218
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 14.07.2009, 11:49:25 »

heelooł człowieki moderatory... Sami sie zgłosiliście do tego zajęcia, nikt was nie zmuszał. Lansujece sie kolorowym nickiem a jak przychodzi co do czego to mówić "komu by sie chciało", "nie jestem sprzątaczką" i chcecie banować niewiernych... Sooryy, ja postrzegam prace moderatora inaczej niż straszenie dzieci żeby dopisały pare literek do tematu bo inaczej dostaną bana... Tyle ode mnie, pozdrówcie rodziców

Tylko zobacz, że to jest nie stosowanie się do regulaminu. Czy takie coś można tolerować ?
Zapisane



Wróciłem Uśmiech
Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 14.07.2009, 11:52:48 »

moderator w moim mniemaniu to osoba która między innymi dba żeby wszystkie odstępstwa od regulaminu zostały uregulowane

via Wikipedia:
Cytuj
Moderator to osoba oceniająca jakość komentarzy na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum. Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.
Zapisane
Adarn
√ ι ק

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 968
Galeria Użytkownika


Parówkowym skrytożercą mówimy NIE!


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 14.07.2009, 11:56:13 »

Ale inni powinni moderatorom robotę ułatwiać a nie utrudniać. 
Zapisane

Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 14.07.2009, 12:01:10 »

@adarn, chyba nie zrozumiałeś
Zapisane
Adarn
√ ι ק

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 968
Galeria Użytkownika


Parówkowym skrytożercą mówimy NIE!


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 14.07.2009, 12:18:16 »

Zrozumiałem. Moderatorzy powinni poprawiać ale i inni powinni pisać [ROZ] - ułatwić moderatorom robotę.
Zapisane

wymiaatcz01
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 218
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 14.07.2009, 12:21:49 »

W regulaminie pisze, że forumowicz powinien dopisać [ROZ] do swego tematu, a nie moderator.

// Danyeru: W regulaminie nie pisze, tylko jest napisane. :-P
« Ostatnia zmiana: 14.07.2009, 23:43:16 wysłane przez Danyeru » Zapisane



Wróciłem Uśmiech
Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 14.07.2009, 12:25:34 »

W regulaminie pisze, że forumowicz powinien dopisać [ROZ] do swego tematu, a nie moderator.

nie chce mi sie powtarzać, wiec odpowiem cyatem, tym razem przeczytaj uważnie
moderator w moim mniemaniu to osoba która między innymi dba żeby wszystkie odstępstwa od regulaminu zostały uregulowane

via Wikipedia:
Cytuj
Moderator to osoba oceniająca jakość komentarzy na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum. Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

Moderatorzy sami zgodzili/zgłosili sie do tej roboty, widzieli jaka jest sytuacja na forum, i że trzeba bedzie troche posów edytować.
Zapisane
Nose4s
√ ι ק

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: moses@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 961
Galeria Użytkownika


Troll magister dyplomowany ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 14.07.2009, 12:27:08 »

Cytuj
Moderator to osoba oceniająca jakość komentarzy na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum. Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

ten cytat jakby potwierdził moje zdanie,jak widzisz nic w tym cytacie nie wskazuje na to że mamy robić coś za userów bo to lenie a my od tego jesteśmy, zgodnie z cytatem my oceniamy i upominamy, nakazujemy poprawę, nie robimy czegoś zamiast usera, każemy mu to robić

edit:// zgadza się , zgodziłem się kiedy INSEKT do mnie napisał i zaproponował ten kolorowy nick ,wiedziałem że nie będzie to łatwe zajęcie, ale nikt nie powiedział że nie mogę próbować go sobie ułatwić w ten czy inny sposób, a ułatwiam sobie to zajęcie/obowiązek/służbę <niepotrzebne skreślić> każąc stosować się userom do regulaminu, naprawdę żądam/y tak wiele? czy to przekracza ludzkie pojęcie<noooo akurat w to jestem w stanie uwierzyć>?
Zapisane


K-ja
Gość
« Odpowiedz #26 : 14.07.2009, 12:41:14 »

Cytuj
Moderator to osoba oceniająca jakość komentarzy na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum. Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

Moderator ma dbać o porządek o forum, głównie żeby użytkownicy dostosowywali się do regulaminu, a nie spełniać za niego zasad regulaminu i robić czegoś co użytkownik sam powinien zrobić.
Zapisane
Dávn
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
JID: davn@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 14.07.2009, 13:00:39 »

Ale jeżeli macie sytuacje, że użytkownik zarejestruje sie tylko po to żeby zadać pytanie, a gdy dostanie na nie odpowiedź idzie w pizdu (przepraszam za wyrażenie) i nie wraca, to życze wam powodzenia w nawracaniu go na scieżke przestrzegających regulamin.
Macie do wyboru:

1) Możecie wtedy zdobyć jego numer telefonu i wydzwaniać:
-Cześć mam sprawe, edytowałbyś temat na forum polskich użytkowników GIMPa? wystarczy dodać tag [ROZ] do tematu.

2) Możecie edytować sami temat co zajmie wam dziesięć razy mniej czasu. Przyczyni się do porządku na forum. W galaktyce zapanuje ład i porządek, a wszyscy będą sie kochać.

3) Lub możecie zostawić burdel taki jaki jest, nic nie robić, no i ba, otworzyć kolejny bezsensowny wątek i zapełniać go po brzegi buntowniczymi hasłami.

Biadolicie że forum schodzi na psy, podupada. Sami zdecydujcie co jest tego przyczyną, i jak można ją wyeliminować. Podpowiem wam, nie wybierajcie opcji 3.
Pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Tag [ROZ] przy zalogowaniu
Skocz do: