Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyBFM (Moderator: Typhon)Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.
Strony: [1] 2 3 ... 5
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.  (Przeczytany 51999 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« : 01.07.2009, 18:36:02 »

Temat do wylewania płaczy, o wszystkich przyszłych i obecnych BFM. Jak ktoś od teraz napisze coś, co nie będzie postem z pracą w temacie głównym, spotkają go nie miłe konsekwencje.

---

BFM #20

Aniwa

Twoje posty (a raczej jęki) o zmianie tematu i stocka świadczą o tym, że po prostu nie jesteś w stanie nic wymyślić (i zrobić) ze zdjęciem, i wykorzystujesz sytuacje, że JESZCZE nikt nie oddał pracy. Skończ te próby wywołania buntu, czy czegoś tam innego.

Sooly

Doczepiłeś się rozmiarów, chociaż napisałem, że zostaną zmienione dopiero od następnej edycji, ale oczywiście chciałeś nabić posta, żeby się trochę pod pucować(?) na forum. A konkurs polega na ZMODYFIKOWANIU zdjęcia, a nie na dodaniu napisu.

K-ja

To weź udział w tym, pokaż innym użytkownikom na co Cię stać i daj przykład.

---

I czy niemożna, jak Łuka-szeK_, który bez zbędnego rozpisywania się oddał pracę?
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 01.07.2009, 20:46:30 »

pod pucować(?)
Myślę, że raczej powinieneś napisać to łącznie.
nie miłe
A to już na 100% - tak tylko ci zwracam uwagę.

Po prostu chciałem cię poprosić o zmianę tematu bo jak sam widzisz, BFM zaraz znowu upadnie... Następnym razem napiszę Ci na PW skoro Ci to przeszkadza i nie wiem po co od razu takie obraźliwe teksty. Chyba ilość wiadomości nie jest wyznacznikiem inteligencji czy coś w tym stylu, przynajmniej dla mnie. (zwłaszcza, że już tyle ich mam  Uśmiech 2)

I od razu informuję, że nie chcę prowadzić z tobą jakiejś głupiej wojny, więc jeśli coś jeszcze Ci przeszkadza to postaram się to zmienić.
« Ostatnia zmiana: 01.07.2009, 21:12:23 wysłane przez Sooly » Zapisane

Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 09.07.2009, 17:49:26 »

Głosowanie i oddawanie prac w trwających edycja BFM jest krótsze o 2 dni, ponieważ 8 sierpnia wyjeżdżam na wakacje.
Zapisane
Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 09.07.2009, 22:51:11 »

Temat do wylewania płaczy, o wszystkich przyszłych i obecnych BFM. Jak ktoś od teraz napisze coś, co nie będzie postem z pracą w temacie głównym, spotkają go nie miłe konsekwencje.

Spoko, bardzo fajny pomysł. Ale skoro zaczynasz ten temat w trakcie trwania dyskusji to fajnym pomysłem byłoby dać znać o tym ludziom. Ja dopiero dzisiaj dowiedziałam się o istnieniu tego tematu, a i to nie od Ciebie, bo nie wiedzieć czemu olałeś moją prośbę o przesłanie mi linka.

BFM #20
Cytuj
Aniwa

Twoje posty (a raczej jęki) o zmianie tematu i stocka świadczą o tym, że po prostu nie jesteś w stanie nic wymyślić (i zrobić) ze zdjęciem, i wykorzystujesz sytuacje, że JESZCZE nikt nie oddał pracy. Skończ te próby wywołania buntu, czy czegoś tam innego.

Przypominam o tym, że dopiero dzisiaj czytam to po raz pierwszy.
1. Żadne tam jęki, tylko normalne pytanie czy są chętni do tej edycji konkursu. Moim celem było zwrócenie uwagi na to że termin składania prac się zbliża a tu nie ma jeszcze żadnej pracy. W porównaniu z szafą grającą mogło to źle wróżyć.
2. Teraz ta edycja jest już zamknięta i co? 3 zakwalifikowane prace z czego jedna moja, jedna Łukasz_ka który jak dla mnie zrobił tą pracę w odzewie na mój apel.
3. Przyznałam się do tego, że nie mam pomysłu na tą edycję, ale jeśli byłoby dużo innych chętnych byłoby ok. Po prosu nie wzięłabym udziału w tym konkursie. Moim celem było nakłonienie ludzi do wzięcia udziału w tym konkursie, bo nie chciałabym by ze względu na małą liczbę chętnych został zawieszony.
4. Popraw błędy o których dał Ci znać Sooly
5. niemożna piszemy oddzielnie.
6. To że moderujesz tym konkursem nie znaczy że możesz być dla użytkowników niemiły a nawet chamski.
Zapisane
Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 09.07.2009, 22:57:58 »

2. Teraz ta edycja jest już zamknięta i co? 3 zakwalifikowane prace z czego jedna moja, jedna Łukasz_ka który jak dla mnie zrobił tą pracę w odzewie na mój apel.

Aniwa, uważaj co piszesz Zły. Zacytuje ci datę wykonania z mojego folderu:
Cytuj
14 czerwca, 2009, 11:49
Ja czekałem, bo nikt nie chciał oddać prac, chciałem oddać 9 lipca. Ale ty tak jęczałaś więc dałem pracę, bo myślałem że Bizzar cię posłucha. Chciałem oddać późno, żeby została moja praca była jedyna i wygrała walkowerem.
Zapisane
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 09.07.2009, 23:00:04 »

Aniwa, a Ty nie poprawiaj innych, skoro sama robisz błędy!

Ziomioslaw: czerwień jest zarezerwowana.
« Ostatnia zmiana: 10.07.2009, 21:32:17 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 09.07.2009, 23:18:12 »

@Łuka-szeK_
Czyli oddałeś pracę w odpowiedzi na mój apel. Bo oddałeś pracę zaraz po tym jak zaczęłam się pytać czy są chętni na konkurs. Swoją postawą dowiodłeś, że są.

@Danyeru
Gdzie?
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 10.07.2009, 00:48:39 »

Bez takich mi tutaj, bez takich. Jak to kiedyś Ibisz ze skrzydłami w Kiepskich ryczał: "kochajcie się!". Wzajemnym dogryzaniem sobie zyskamy niewiele, a tylko zwiększymy napięcie, co na korzyść konkursu raczej nie wpłynie.

Z niektórymi jeszcze sobie na osobności porozmawiam. Póki co skupcie się na temacie.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
K-ja
Gość
« Odpowiedz #8 : 10.07.2009, 10:00:20 »

K-ja

To weź udział w tym, pokaż innym użytkownikom na co Cię stać i daj przykład.

Chyba źle mnie zrozumiałeś, bo chodziło mi jedynie o to, że zauważyłam, że nikt nie oddawał prac i pomyślałam, że może temat/stock za trudny jest. Uśmiech 2
« Ostatnia zmiana: 10.07.2009, 16:13:45 wysłane przez Danyeru » Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 10.07.2009, 10:09:05 »

Chyba źle mnie zrozumiałeś bo chodziło mi jedynie o to że zauważyłam że nikt nie oddawał prac i pomysłałam że może temat/stock za trudny jest Uśmiech 2.
Czyli każdy zwrócił na to uwagę i wszyscy się źle zrozumieliśmy... Uśmiech 2

I jak już wiele razy pisałem - KOCHAJMY SIĘ! <aniolek>
Zapisane

K-ja
Gość
« Odpowiedz #10 : 10.07.2009, 10:22:16 »

KOCHAJMY SIĘ! <aniolek>

Ja nie chcę, jestem mała i niewinna a tu tyle chłopców! Smutny
Zapisane
Lunatic
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 25
Galeria Użytkownika


mysterious and obscure


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 10.07.2009, 11:38:06 »

są 2 dziewczyny na

5 chłopców Uśmiech 2



____


Co do tematu...


@Bizzar


Jesteś modem tak więc powinieneś dawać przykład ,a nie odzywać się w ten sposób nawet chamsko powiedział bym...

@all

Na przyszłość nie jęczmy bo BANa dostaniemy, niestety społeczność gimpuj nie ma Wolnego słowa tylko Smutny Dyktatura... mówić nic nie można bo cię jakieś Poseł(MOdzi,admini itp.) upomną nakrzyczą i ... zbanują jeszcze grhh... :/

Chcesz mieć wolne słowo, to najpierw popracuj nad swoją ortografią i składnością zdań. Bizzar.
« Ostatnia zmiana: 10.07.2009, 12:06:18 wysłane przez Bizzar » Zapisane
Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 10.07.2009, 11:53:47 »

Większość postów powyżej, sprowadza się do jednego - temat był za trudny, przez co obrywa się mi. Jednak takie sytuacje się zdarzają, raz się trafi z tematem, a raz nie, i proszę z tego względu na trochę wyrozumiałości. Jednak nie ukrywam, że trochę winy leży również po Waszej stronie, ponieważ gdy jest dużo do zrobienia przy pracy łatwo odpuszczacie. Teraz rozmiary są większe, a tematy będą również zmuszały do kreatywności, jednak myślę, że to bardzo dobry sposób na ulepszanie swojego graficznego warsztatu.

Jeśli chodzi o błędy ortograficzne, myślę, że wytykacie je tylko po to, żeby przejaskrawić moją winę. Jednak często kieruje się korektorem Firefox-a, który jak widzicie również robi błędy.

Aniwa - nie chcę mi się odpisywać na Twoje misternie przygotowane punkciki, jednak powiem Ci tyle, że musisz się liczyć z tym, iż nie zawsze to co napiszesz, będzie odbierane tak, jak byś chciała.
« Ostatnia zmiana: 10.07.2009, 12:08:44 wysłane przez Bizzar » Zapisane
Lunatic
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 25
Galeria Użytkownika


mysterious and obscure


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 10.07.2009, 12:02:24 »

No racja ;]

1.Masz rację bo nie powinni tak jęczeć
2. Twoja wina bo takich ostrych słów użyłeś Uśmiech 2 Fifty fifty


Tak więc Kochajmy Się !  laugh
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyBFM (Moderator: Typhon)Wątek: Dyskusje - skargi, uwagi, pytania itp.
Skocz do: