Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygnaturki Calii  (Przeczytany 33501 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sheep
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika


.


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 21.05.2007, 20:00:51 »

Podoba mi się Język Też się pomału przerzucam z przesyconych obrazów etc. ma coś lżejszego z "przesłaniem" [...] A i zainstalowałem Inscape xD Jak przeczytam instrukcję obsługi to coś wymodzę Uśmiech

Pozdrawiam i przepraszam za maleńki offtop  :-*

P.S.

Na tym stocku niezłe ma nogi Uśmiech
Zapisane

- stary, lubisz miziać się po policzku bułką od chizburgera z MCdonalda? Uśmiech 2[Lsr.]
- ?? [Sheep]

Zapraszam do ankiety [click]
Nightquest
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 285
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #71 : 22.05.2007, 21:46:00 »

No sygna super, fajny "minimalizm?" ;] ale napis jest konkretnie schrzaniony.. tzn. czcionka nie pasuje, kolor ujdzie..

A co do pojecia Goth, to jedyne co mi sie z tym kojarzy to ludki biegajace po ciemnych zakamarkach z pentagramami na czolach Mrugnięcie

peace.
Zapisane


" login, pass, nick, spam znikl, “chodz na zielone”. "
Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 24.05.2007, 07:10:40 »

[h]ello
wczoraj i dzisiaj moj internet dziala paskudnie, na szczescie dzisiaj cokolwiek mozna zrobic.

Kolejna aranzacja Uśmiech




P.S. moi drodzy nie udawajcie ze nie istnieje google wszystkie informacje mozna sprawdzic, minimalny wisilek i juz jest sie bogatszym o nowe zasoby wiedzy Uśmiech 2
Zapisane
matiusmm
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: matiusmm@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 581
Galeria Użytkownika


♫ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #73 : 24.05.2007, 07:35:57 »

przyjemna dla oka, napis tylko nie pasuje bo jest motoryzacyjny, a pasował by tutaj lepiej jakiś japoński/chiński
Zapisane


Juman
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 116
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 24.05.2007, 10:04:35 »

... bardzo ładna praca, stonowana kolorystyka i kompozycja, podoba mi sie również ten soft blur na renderze, jedyne czego sie można doczepić to tak jak wspominał mój przedmówca - napis, moim zdaniem również ta czcionka nie pasuje... ogólnie jak na mój gust mocne 9/10 za tę pracę  Mrugnięcie
Zapisane

Brak_talentu
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.2
Wiadomości: 86
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 25.05.2007, 18:57:05 »

masz swoj styl dziewczyno... trzymaj sie tego ... wprowadzilas troche zamieszania na forum ... masz ciekawy styl postrzegania grafiki

bardzo mi odpowiada
Zapisane

Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 26.05.2007, 20:01:32 »

Znalazlam troche czasu i zaopiekowalam sie tak jak obiecalam prezentem jaki otrzymalam od Mechatronica Uśmiech
Korzystajac z pliku xcf i kryjac tylko 4 warstwy otrzymalam ten sliczny [dla mnie na pewno Uśmiech 2] efekt:



Oto orginal Uśmiech



Jeszcze raz dziekuje Mechatronic Uśmiech


Polaczylam dwa posty.

*Nowosc*



Uśmiech 2
« Ostatnia zmiana: 02.06.2007, 10:33:55 wysłane przez Calii » Zapisane
Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 26.05.2007, 22:28:02 »

Pomysł dobry, napis skopan (widać piksele), napis "me" za nisko i ramka do niczego . 7./10
Zapisane
matiusmm
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: matiusmm@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 581
Galeria Użytkownika


♫ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #78 : 27.05.2007, 13:58:07 »

mi sie niestety podoba tylko postać, robiłaś lepsze
Zapisane


Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 27.05.2007, 19:58:08 »

eso gratulacje kreatywnej wypowiedzi takiej samej jak w kilku innych galeriach, jak nabijasz posty to chociaz staraj sie udawac, ze robisz to z inspiracja. W tym wypadku inspiracja dodatkowa bylo zwrocenie tez uwagi ze nie spelniasz warunkow UOTW/SOTW "Dzien Dziecka". Jak chcesz wymachiwac patyczkami to z dala ode mnie prosze, albo przynajmniej je zaostrz dobrym nozem.
Zapisane
Sheep
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 584
Galeria Użytkownika


.


Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 29.05.2007, 15:28:20 »

A ja wbrew innym powiem że syga jest ładna (Jak mój Sheep design:P) ale ma większy potencjał i można z niej coś jeszcze wyciągnąć. Jeżeli pozwolisz Cali (i masz) to prześlij mi xcf.
Zapisane

- stary, lubisz miziać się po policzku bułką od chizburgera z MCdonalda? Uśmiech 2[Lsr.]
- ?? [Sheep]

Zapraszam do ankiety [click]
Skinner
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 379
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 29.05.2007, 17:43:13 »

Sygnatura niezla .. i render tez niczego sobie , wszyscy sie czepiaja tego napisu w dolnym prawym rogu - "me" Ja na twoim miejscu wzialbym ta sygnature i wyedytowalbym Język Jesli nie posiadasz pliku .xcf to poprostu czarnym to zakryj i napisz jeszcze raz nad ramka Mrugnięcie i przestana wytykac napis  8)
Zapisane

Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 29.05.2007, 20:22:31 »

@Sheep - nie mam nic przeciwko, mam dwie wersje [rozne czcionki]. Zastrzegac sobie nie moge, ale moge poprosic, aby uszanowal to jako moja prace i nie zamieszczal nigdzie, a ewentualny wynik modyfikacji opatrz notka ze bazowales na mojej pracy [byloby milo i profesjonalnie]. Zaraz sprawdze czy masz mail ukryty czy nie i moge wyslac.

 Sprostowanie do sprawy sponiewieranego "me". Czytajac caly napis wiemy o co chodzi, obrazek dopelnia sytuacji. ME jest alegoria osoby ktora moze wypowiedziec to zdanie, jest alegoria STANU w jakim znajduje sie taka osoba. Uśmiech  Przechodzac do sedna -> "me" chce zapasc sie pod ziemie, ucieka, kuli sie w sobie, chce pozostac jak najmniej dostrzezone, szuka schronienia, odsuwa sie na bok i nie chce byc znow zraniona, chce bezpieczenstwa,

Mam nadzieje, ze teraz dla niektorych bedzie bardziej jasne dlaczego tak a nie inaczej Uśmiech

P.S. Szczerze zdziwilam sie, ze niektorzy ktorzy stosowali podobne manewry nie zaskoczyli odrazu o co mi chodzilo, ale trudno. Ja ciesze sie z efektu a osoby ktorym to podarowalam sa usmiechniete - to najwyzsza nagroda.
Zapisane
Skinner
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 379
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 29.05.2007, 20:30:02 »

No to powiem Ci teraz ze troche nas przygasilas .. bo ja bym na to nie wpadl Język

Ale widze ze wiesz co robisz , i dopinasz swego Mrugnięcie Bravo.
Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnaturki Calii
Skocz do: