Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygnaturki Calii  (Przeczytany 33500 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Brak_talentu
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.2
Wiadomości: 86
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 20.05.2007, 07:48:41 »

swietna praca Calii...

a ze pora odpowiednia ...
   
       ...arigato...
Zapisane

Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 20.05.2007, 08:28:56 »

Arigato? Uśmiech Dziekujesz za co? Naprawde nie trzeba.. hehe ;-) Dzieki Mechatronic za wizyte w mojej galerii

Ohayô gozaimasu  -- Tak mowi sie dzien dobry rano.
Konnichiwa -- dzień dobry (po południu)
Konbanwa - dobry wieczór


Oyasumi nasai - dobranoc wczoraj nie bylam pewna pisowni wiec zostawilam, dzisiaj sobie zedytuje Uśmiech
Zapisane
matiusmm
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: matiusmm@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 581
Galeria Użytkownika


♫ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #58 : 20.05.2007, 10:50:45 »

mógłbym zobaczyć z czego to robiłaś ??
Zapisane


Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 20.05.2007, 11:32:35 »

Moglbys, ale jesli to wywola kolejny komentarz z bledem w moim nicku i podsumowaniem pracy fotografa to moge powiedziec odrazu, ze zdaje sobie sprawe z jakosci zdjecia, umiejetnosci fotografa i piekna modelek/aktorek/piosenkarek, zdaje sobie sprawe i mimo to bede dalej bawic sie pracami wykonanymi przez profesjonalistow, poniewaz zdaje sobie sprawe z ich piekna, chce pokazac innym [tam pokazac i nie uzywam do tego komorki czy kamery!] cos, a jak to jest odbierane - to zalezy duzo od samego odbiorcy.  Uśmiech
Pracuje z pieknymi/atrakcyjnymi zdjeciami aktualnie i nie mam zamiaru szpecic ich tysiacem filtrow/warstw/clipping maskami/ na calosci ze ledwno widac "sedno". Taki aktualnie sobie profil obralam, jesli komus to nie pasuje, to trudno, gorsza sie nie czuje przez to, ze nie zrobilam osobiscie tych zdjec. Uśmiech
To taki moj minimalizm i nie nawet jesli polega na ogolnie pojetej zabawie kolorami/napisie/ramce to tak wlasnie bedzie. Język Narazie chce nadal eksperymentowac w ten sposob.


P.S. Do panny w wannie "Plum" tez dodalam orginal Uśmiech
Zapisane
matiusmm
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: matiusmm@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 581
Galeria Użytkownika


♫ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #60 : 20.05.2007, 11:39:01 »

ok ok oki rob jak uważasz :* myślałem jednak  Mrugnięcie ze będziesz kierować sie czymś takim jak masz w podpisie, i nie wiem czy wiesz ale tam tez masz swój ulubiony Clipingmask  Język

jakby co to rozejm ?? jeżeli była jakaś wojna oczywiście Chichot
Zapisane


Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 20.05.2007, 11:59:11 »

Moj podpis juz wytlumaczylam na pierwszej stronie - to jest prezent od pewnej osoby. Uwazam, ze to wysmienita robota, ale nie daje sie zaszufladkowac jednoznacznie i mam swoje wlasne sciezki do wyprobowania. Zdaje sobie sprawe ze jest tam clipping mask i ja nie mam do tej techniki awersji, ale nie lubie przesytu, ktory zle wyglada. Sa prace gdzie cos bedzie fajnie wygladac, sa takie - gdzie efekt jest bez sensu. Ja sie nie poddaje zadnej modzie panujacej w danym srodowisku czy grupie, nie odrzucam jednak dobrych pomyslow. To, ze ich nie stosuje nagmienie czy wogole to kwestia innego konceptu na dana pracke Uśmiech
Ja nie wojuje ani z toba ani z kimkolwiek innym, po prostu lubie swoj nick pisany poprawnie i czasami widze wrecz rutynowe komentarze w na przyklad twoich ocenach prac innych. Ja nie oczekuje ze napiszesz mi "rewelacja" ale pisanie 'nuda, brak rewelacji etc etc/" to jest troche wiecej niz niegrzeczne a ty nie jestes znanym i szanowanym krytykiem sztuki aby tolerowac taki styl podsumowania czyjejs [nie wiesz jak dlugo tworzonej] pracy. Troche samokrytyki tez sie przydaje. Ja jestem niedoskonala i poczatkujaca i ciesze sie kazda praca wykonana. Ale czytajac komentarze ktore tak naprawde niewiele mi podsuwaja wskazowek - to tak troche bez sensu.
Szanuje wszystkich forumowiczow gimpuj.info oraz ich prace, co staram sie wyrazac w ocenie ich wyslku tworczego, tego samego oczekuje.

P.S. Ja nie gryze ;-) ale pazurki mam malenkie
Zapisane
matiusmm
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: matiusmm@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 581
Galeria Użytkownika


♫ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #62 : 20.05.2007, 12:35:22 »

somokrytyke tez posiadam bo jedyne co mi się podoba w moich zbiorach to są niektóre userbary (niektórzy mówią inaczej) narazie nie zrobiłem sygnaturki która mnie by zadowoliła (music techno na początku mnie zadowoliła ale z czasem wydaj mi sie wyblakła Chichot

a co do twojej pracy z podpisu wiem ze Ty jej nie robiłaś, jest ona bardzo dobra, świetny CM kolorystyka i brusze... Chichot
Zapisane


Nightquest
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 285
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : 20.05.2007, 15:25:27 »

Takie sobie Język napis mi sie podoba, tlo troche mniej, ale widac, ze robisz postepy Uśmiech 8/10.
Zapisane


" login, pass, nick, spam znikl, “chodz na zielone”. "
Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 20.05.2007, 16:44:44 »

Efekt blyskawicznej inspiracji kolorem i butem Chichot



P.S. Dzieki puss ;-)
« Ostatnia zmiana: 20.05.2007, 17:02:50 wysłane przez Calii » Zapisane
matiusmm
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: matiusmm@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 581
Galeria Użytkownika


♫ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #65 : 20.05.2007, 16:54:49 »

paski fajne, napis nie pasuje do tematyki
Zapisane


Brak_talentu
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.2
Wiadomości: 86
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 21.05.2007, 10:43:53 »

paski fajne, napis nie pasuje do tematyki

jak to nie pasuje?
jest cukierkowy jak zaden inny, dzieki niemu mam pewnosc ze dziweczyna na zdjeciu to dziecko ... lolitka ... nie wiem jaki powinien byc w twoim odbiorze ... napis pasuje mi do calosci i ladnie sie komponuje...

sygnatura bardzo ciekawa

edit:
"efekt inspiracji kolorem i butem" ... stuprocentowa dziewczyna Duży uśmiech
Zapisane

matiusmm
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: matiusmm@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 581
Galeria Użytkownika


♫ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #67 : 21.05.2007, 15:47:27 »

dziecko w szpilkach ? czy patologia doszła aż tutaj, po za tym widać ze to nie są nogi dziecka tylko jakiejś kobiety
Zapisane


ubivbehwbcvjh
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 182
Galeria Użytkownika

ubivbehwbcvjh


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 21.05.2007, 15:49:44 »

oczywiście, że nie pasuje
ale sygna ciekawa Uśmiech ładne nogi Język
Zapisane

Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 21.05.2007, 19:33:01 »

Naprawde u niektorych ciezko z meskim instynktem i wyobraznia. Kilku znajomych, ktorzy co prawda na grafice jako takiej sie kompletnie nie znaja zapytalo tylko czy chce ich wybic z gry [gralismy w minigolfa ;-) ] takimi fotami.. odrazu zaczeli sobie wyobrazac reszte...
Nie powinno sie raczej tlumaczyc co chcialo sie pokazac i uwydatnic, ani tym bardziej tlumaczyc sie ze doboru pewnych srodkow... ale powiem tylko ze napis pasuje idealnie i nie zmienilabym go za nic Uśmiech


A w temacie patologii to coz.. niektorzy widocznie wiecej juz w zyciu widzieli, bynajmniej nie jest to patologia - jest taki styl nazywajacy sie Lolita/ Goth Lolita/ etc..Lolita... nie mylic dzieci z mlodymi kobietami, nie mylic wyobrazni z wypaczeniem Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnaturki Calii
Skocz do: