Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Gal presents...  (Przeczytany 673 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Galcoral
Gość
« : 11.08.2009, 01:51:20 »

Witam cieplutko Mrugnięcie
Mam nadzieję, że ocenicie i skomentujecie moje prace. Dopiero zaczynam, więc większość jest oparta na tutorialach. Ale powoli zaczynam sam coś kombinować.
Stare dzieje:


Następne dwie nowe, według poradnika:


Tutaj opierałem się na poradach z kilku poradników, ale pozwoliłem sobie poeksperymentować:


Ostatnia jest na prośbę kolegi, stąd imię Grz3siek. Nie jestem jeszcze dobry w podpisach, ale on chciał koniecznie, więc jest Język. Mam nadzieję, że doradzicie i ocenicie. Pozdrawiam! Mrugnięcie
Zapisane
muka[SpC]
Użytkownik

Reputacja: -4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 131
Galeria Użytkownika


.: Molestant :.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 11.08.2009, 12:18:32 »

Jak już ktoś kiedyś napisał nie podpisuj sygnatur z jakimiś postaciami fikcyjnymi itd. swoim nickiem/imieniem bo jak widzę sygnaturę z Michaelem Jacksonem i podpis 'grzesiek' to mi się źle robi.. Jak już chcesz podpisywać to podpisuj w stylu 'beauty tag' 'air tag' itd.
Napisy sobie na razie odpuść i poćwicz je na tym tutorialu. Sygnatur z tutoriali nie ma co oceniać jedno co Ci powiem to usuwaj c4d z twarzy/postaci chyba, że służy ono za wtopienie ale w twoim przypadku nie. Poćwicz wtopienie i zapanuj nad chaosem bo pierwsze 2 sygnatury to nawalone c4d. Ilość warstw nie świadczy o jakości jej.. Rob na jakość nie na ilość.
Pozdro, ćwicz.
Zapisane

.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Gal presents...
Skocz do: