Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: signatures! - Łukasz :)
Ankieta
Pytanie: Cześć
Cześć - 4 (100%)
Cześć - 0 (0%)
Głosów w sumie: 4

Strony: 1 ... 20 21 [22]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: signatures! - Łukasz :)  (Przeczytany 73416 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #294 : 14.07.2012, 21:17:24 »

Akurat nie zgadłeś, żadnej tekstury tam nie ma, jest topaz (o ile wiesz co to jest) i rozmycie oraz wyostrzenie. Rozumiem wyraziłeś zdanie, ale nie przesadzaj, nie jest aż tak źle. Poza tym zobacz na datę tamtej sygnatury, nie chciałem jej oceny.
Zapisane
Mithroo
Gość
« Odpowiedz #295 : 14.07.2012, 21:45:59 »

Skoro sądzisz, że nie jest aż tak zle, to po co zakladasz galerie, jak nie umiesz pogodzić sie z krytyka.
Zapisane
Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #296 : 14.07.2012, 22:37:15 »

Nie, że nie umiem się pogodzić z krytyką, tylko nie wiem czy jesteś na tyle doświadczony, aby tak mocno oceniać. Na przykład jak napisałeś, że render niewtopiony, a to jest normalne zdjęcie, więc wiesz...
Zapisane
klecior
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 128
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #297 : 14.07.2012, 23:16:23 »

Co do tej nowej sugnatury to tak, symetria nie musi oznaczać z duplikowania i odbicia gotowej pracy, ten tekst na dole, nie mam pojęcia co tam pisze. Kolory są ok, ale za mocno przepaliłeś mu skórę, wygląda jak żywa marchew.

Rzuciłem także okiem na twoją galerię, masz tam bardzo dużo sygnatur, lecz mało pracz innych gatunków. Możliwe że powinieneś na jakiś czas odstawić sygnatury, i spróbować się odnaleźć w czymś innym. Nie pisze tego by cie zdemotywować, tylko dla tego że w taki sposób można nauczyć się sporo rzeczy, które później będziesz mógł (oczywiście jeśli dalej będzie ci się chciało wracać do sygnatur) wykorzystać.
Zapisane
Łukasz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 902
Galeria Użytkownika


...


Zobacz profil
« Odpowiedz #298 : 16.07.2012, 14:50:16 »

Widać da się porządnie ocenić. Lubię robić sygnatury, ale też bardzo lubię robić fotomanipulacje. Mam ich mało w galerii, bo jak robię jakąś fotomanipulacje i mi się nie uda, to jej nie wrzucam, dlatego, mam ich tak mało. Poza tym cały czas oglądam nowe projekty stron WWW i ćwiczę niektóre knify.

PS: Spróbuję to ostatnią trochę poprawić...

EDIT: Poprawiłem - dodałem takie c4d, troszkę rozmazałem tło i kolory lekko poprawiłem



Welcome! v2

Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 [22]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: signatures! - Łukasz :)
Skocz do: