Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Gallery By Matiusmm - zapraszam
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Gallery By Matiusmm - zapraszam  (Przeczytany 49260 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Phoenix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: pho3nix@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 856
Galeria Użytkownika


twoja stara gra w guitar hero kierownicą


Zobacz profil
« Odpowiedz #126 : 14.06.2007, 16:15:38 »

Ale matiusmm te prace są chyba na PSie robione a tutaj się zamieszcza GIMPowe galerie. Niezdecydowany
Zapisane



matiusmm
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: matiusmm@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 581
Galeria Użytkownika


♫ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #127 : 14.06.2007, 17:37:06 »

a co za różnica, przecież nie daje prac z PS do walk itp. przecież czasami tez dam prace z gimpa, no i druga sparawa ze jak zorbie trochę w ps i trochę w gimpie to co mam dać pół pracy ;] ogólnie na samym gimpie nie można żyć trzeba szukać nowych wyzwań,
a co do jednego komentarza (nie twojego) - PS jest trudniejszy niż gimp... i nie jestem dzieckiem NEO Skwaszony (następnym razem zastanów się co mówisz - nie ty PX)
Zapisane


Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #128 : 14.06.2007, 19:34:10 »

Dajesz prace PSowe na typowo GIMPowe forum - jak dla mnie to brak zrozumienia pewnych zasad.Nie interesuje mnie czy jestes dzieckiem neo czy nie, dalam przyklad, ktory jest bardzo prawdziwy - jesli ty czujesz ze ciebie nie dotyczy to - to skad to oburzenie?
PS jest kombajnem innego rodzaju niz GIMP i inaczej rozwijany - co jest zrozumiale chocby przez fakt ze jeden program jest komenrcyjny i trzeba zaplacic wysoka sume aby moc sie nim legalnie i oficjalnie bawic, a drugi jest open source.
Tak samo jak panuje stereotyp ze Linux jestr trudniejszy, tak samo mowi sie o GIMPie wobec PSa, takie sa statystyki.

Piszesz ze czesc pracy w GIMPie, czesc w PSie - jestes czlonkiem niejednego forum, w tym takich "mieszanych" czyli ogolnych o grafice - tma taka praca pasuje jak nic. Tutaj jest tylko pseudotrofeum, ktore nic nie wnosi do PFUG.

Praca wyglada ciekawie, ale nie chce mi sie jej komentowac "bo nie wiem co zrobiles" w GIMPie, a tylko ta czesc mnie interesuje - nie wiem jak innych.
Jestem ciekawa ile % rzeczywiscie powstalo w GIMPie, czy dolozyles tylko taka idee [mieszanej pracy] dla wytlumaczenia.

Zgadzam sie z toba ze nie mozna zyc na samym GIMPie - ja na przyklad czytam ksiazki :p

Nie zmienia to faktu ---> skrot forum brzmi: PFUG  a nie PFUPS czy tez GG [Galeria Grafik] etc.

Pozdrawiam

BTW   Namawiam do "wrazen" na Inkscape pomieszanych z GIMPem, to jest tematyka forum nadal wtedy
Zapisane
Phoenix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: pho3nix@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 856
Galeria Użytkownika


twoja stara gra w guitar hero kierownicą


Zobacz profil
« Odpowiedz #129 : 14.06.2007, 20:17:54 »

matiusmm musi się wyprowadzić na 1337art
Zapisane



noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #130 : 14.06.2007, 22:51:49 »

matiusmm musi się wyprowadzić na 1337art

Albo na Marsa Mrugnięcie

@matiusmm: Fajnie że potwierdziłeś przypuszczenia.
Od tego momentu jesteś oficjalnie spalonym oszustem. Jak robisz w PS to chwal się na forach graficznych ogólnych, lub tych dotyczących PS a nie na tym forum, które dotyczy GIMPa.

Najlepszy był twój tekst, że tu są dziwni ludzie i bardzo dziwnie głosują, wręcz są popierdoleni.
Jednak to z tobą chyba jest coś nie tak.
Nie wydaje mi się aby miało sens twoje uczestnictwo w życiu forum.
Administracja powinna zablokować twoją galerię, oraz dostęp do bitew, SoTW, UoTW i komentowania w ogóle prac innych.

Sory stary ale jesteś zwyczajnym oszustem.
Zapisane

Phoenix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: pho3nix@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 856
Galeria Użytkownika


twoja stara gra w guitar hero kierownicą


Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : 14.06.2007, 23:03:24 »

Mati masz pod awatarem tekst "mastero gimpero" Niezdecydowany
Zapisane



matiusmm
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: matiusmm@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 581
Galeria Użytkownika


♫ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #132 : 14.06.2007, 23:15:18 »

jakbyście chcieli wiedzieć to prace na sowt & uotw robiłem w gimpie, chyba zauważyliście ze od pewnego czasu nie oddawałem prac co ??

a Ty PX czego sie dziwisz, przecież pytałeś sie kiedyś na gg i Ci ładnie odpowiedziałem w czym daną sygnne zrobiłem, (lasredance tez sie pytał kiedyś)

następną sprawą jest to dlaczego nie mogę mieć w podpisie :mastero gimpero" przeciez zrobiłem kilka totków wygrałem bodajże 4 uotw (prace robione na gimpie), lsr tez ma takie coś a ma reputacje gorsza (nie mam nic to lsr.)

następną sprawą jest to ze w regulaminie nie ma nic na temat tego co można wystawiać w galleri, przecież ja tylko chciałem sie dowiedzieć jakie są błędy wizualne prac, chodzi przecież o ogólny efekt końcowy

ile razy pomagałem ludziom na gg bo nie umieli coś zrobić w gimpie...

a co do oszustwa to wypraszam sobie, zapytał byś mnie na gg w czym zrobiłem sygnaturkę i byś dostał odpowiedz, a tak to od razu od oszustów....
Zapisane


Phoenix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: pho3nix@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 856
Galeria Użytkownika


twoja stara gra w guitar hero kierownicą


Zobacz profil
« Odpowiedz #133 : 14.06.2007, 23:25:03 »

ile razy pomagałem ludziom na gg bo nie umieli coś zrobić w gimpie...

witaj w klubie...
Zapisane



xtomay
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Wiadomości: 15
Galeria Użytkownika

xtomay


Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : 14.06.2007, 23:38:02 »

Pozwolę sobie zabrać głos Język

Dziękuję za prezencik/gift Uśmiech Jest śliczny Chichot

Galeria matiusmm'a jest JEGO galerią i wstawia on do niej swoje prace. Jak robi np. tło w Gimpie i potem jakieś błahostki a resztę w Photoshopie to wg mnie należy to uszanować. Każdy robi jak chce, jak mu wygodniej i lepiej.
Wszyscy przecież dążymy do tego, żeby tworzyć jak najlepszą grafikę, więc niektóre opinie są tutaj zbędne.
Inna sprawa, gdyby matiusmm wygrał np. Signature of The Week pracą zrobioną w mix'ie lub w samym Photoshopie. Wówczas i ja nazwałbym Go oszustem, bo tak się nie robi. Jednakże wszystkie osiągnięcia (czyt. sotw, uotw, itd.) matiusmm wygrał dzięki pracom, które zostały w całości wykonanie w Gimpie. A to chyba znaczy, że w Gimpie też jednak potrafi 'zmajstrować' całkowitą, dobrą pracę. Myślę, że nie należy mu się ban! Jeżeli kiedykolwiek odda jakąś pracę na SoTW czy też innego pokroju konkurs, i ktokolwiek miałbym jakiekolwiek wątpliwości co do programu, w którym praca została wykonana, to myślę, że matiusmm jako grafik zapisuje swoje prace w formacie np. .xcf z warstwami. Wiele rzeczy dzięki temu idzie rozpoznać. Więc o co chodzi?

Pozdrawiam, przemyślcie swoje rychłe wywalanie Mateusza z forum.

Zapisane
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #135 : 14.06.2007, 23:56:17 »

A co to za różnica, czy swoje prace prezentuje w SoTW czy w swojej galerii, skoro wszyscy (większość) myśli, że są to prace wykonane w Gimpie. Nie oburzał bym się gdyby przy każdej sygnie, którą wykonywał w programie innym niż GIMP zamieścił stosowną notkę.
Tłumaczenie, że jeśli ja mam wątpliwości i chcę wiedzieć, to mam się dopytywać w jakim programie została wykonana konkretna praca jest bezsensowne.

To jest forum GIMPa a nie jakieś tam kolejne "Forum Graficzne" na którym sobie w galerii można dawać wszystko co się chce.

Kurde czy tak trudno zrozumieć i przestrzegać proste zasady.
Matiusmm skoro na Gimpie nie można żyć to może warto żyć na samym PS?
Zapisane

matiusmm
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: matiusmm@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 581
Galeria Użytkownika


♫ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #136 : 15.06.2007, 00:03:36 »

tego nie powiedziałem ze nie można żyć w gimpie....

następna sprawą jest tak ze prawie żadnego postu nienawidziłem w mojej galer/ogóle w galeriach.

(nie na temat)
jak komuś się podobają prace i chce zrobić podobną to niech zacznie kombinować poprzez patrzenie na prace i dążenie do tego efektu )wtedy jest najszybsza nauka) tutoriale na sygy podają zbyta jasno podane, co nie służy kreowaniu kompozycji, wyobraźni -> nie daje dobrych efektów
Zapisane


Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 15.06.2007, 08:40:49 »

Skoro nienawidzisz opinii jakie wydaja inni uzytkownicy GIMPa i tego Forum, to w sumie nei jest zadna nowosc, bo mozna to odczytac po twoich sfrustrowanych opiniach o pracach innych. Ktos robil sygnaturke 4h a ty ja niszczysz i ponizasz autora w mniej niz 2 minuty piszac jeden rownowaznik zdania. Jak widac to nie tylko taki styl "podsumowania" czyjegos wysilku - bo kolegow najczesciej bardzo lagodnie traktowales - ale zwyczajna frustracja i proba wyladowania sie i dokopania innym.

Czy uwazasz sie za nich lepszy bo bawisz sie PSem ktory w Twoim mniemaniu jest trudniejszy, GIMPem nie da sie wyzyc "bo trzeba szykac lepszych wrazan"?

Na to wychodzi ze w twojej opinii jestesmy banda prymitywow bedacych 100 lat za murzynami, bo raz ze nie potrafimy DOBRZE ocenic prac, to dwa - admirujemy prace w programie ktory ty oceniasz jako niewystarczajacy dla twoich graficznych ambicji.

@xtomay   Galeria uzytkownika to nie jest JEGO wlasnosc. To wlasnosc administracji, ktora uprzejmie udostepnia uzytkownikom taka opcje i mozliwosc, administracja zapewne nie mysli o generalnej galerii graficznej, tylko pokazywaniu prac wykonanych w GIMPie.
Nie jest to napisane w regulaminie, ale nasuwa sie oczywistosc pewna - jesli pokazujemy prace zrobione w GIMPie to uczymy innych nowych pomyslow i efektow zwiazanych z mozliwosciami GIMPa, rozwijamy poprzez to Forum. Forum jest stosunkowo mlode, prowadzi wiele inicjatyw i trzeba przyznac, ze robia to sumiennie Uśmiech
W regulaminie jest troszke brakow, ale mozna to uzupelnic na biezaco, poprzez zdobywanie doswiadczenia. Takim nowym doswiadczeniem jest - dyskryminacja prac niezrobionych w GIMPie i Inkscape.

Przy okazji rozwiazala sie tajemnica zapewne tego braku plikow xcf do ewentualnej nauki innych, kitry matiusmm mowil ze polaczyl warstwy - a praca mogla byc po prostu nieGIMPowa.

Nie wiem jak inni, ale ja stracilam calkowicie zaufanie do wiarygodnosci matiusmma w tej kwestii, najgorsze jest chyba to, ze oczywiscie on nie widzi w tym nic zlego co robil, co takze dobrze nie wrozy.
« Ostatnia zmiana: 15.06.2007, 08:53:07 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
matiusmm
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: matiusmm@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 581
Galeria Użytkownika


♫ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #138 : 15.06.2007, 15:05:43 »

ale o co Tobie chodzi z tymi ocenami... napisałem w galleri Phoenix jak oceniam sygnaturki, niektóre prace nie wyglądają na 4h. można również robić prace przez 5h i a na końcu pobazgrać ją burszem i mam mówić ze jest piękna, mówię przecież swoje uwagi i spostrzeżenia. jakbym miał mówić ze każda praca jest piękna to ludzi uważali by że robią już jakieś mega świetne sygnaturki.

przecież również dobrze ludzie mogli pisać o moich sygnaturkach

Cytuj
Skoro nienawidzisz opinii jakie wydaja inni uzytkownicy GIMPa i tego Forum
ciekawe, możesz poprzeć argumentami ;]

Cytuj
Na to wychodzi ze w twojej opinii jestesmy banda prymitywow bedacych 100 lat za murzynami, bo raz ze nie potrafimy DOBRZE ocenic prac, to dwa - admirujemy prace w programie ktory ty oceniasz jako niewystarczajacy dla twoich graficznych ambicji.

to tez ciekawe, tylko kiedy ja takie coś napisałem

Cytuj
Czy uwazasz sie za nich lepszy bo bawisz sie PSem ktory w Twoim mniemaniu jest trudniejszy, GIMPem nie da sie wyzyc "bo trzeba szykac lepszych wrazan"?

niestety w moim mniemaniu tak jak kiedyś napisałem to robie słabe prace, jedyna co mi sie podobała to "musick techno" (czas przeszły)

Cytuj
Przy okazji rozwiazala sie tajemnica zapewne tego braku plikow xcf do ewentualnej nauki innych, kitry matiusmm mowil ze polaczyl warstwy - a praca mogla byc po prostu nieGIMPowa.

a jakiej pracy np byś chciała xcf?? możesz go dostać tylko się nie zdziw ze warstwy są złonczone

Cytuj
Takim nowym doswiadczeniem jest - dyskryminacja prac niezrobionych w GIMPie i Inkscape.

mozna również do tego dodać notatnik, ogólnie windows, linux i programy którymi przeglądasz zdjęcia, ewentualnie przesyłasz na serwer - bo jakby nie patrzeć one tez coś robią z sygnaturką
Zapisane


Tayson
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika


Śmierć To Dopiero Początek


Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 19.06.2007, 14:59:34 »

Z jakiego tuta jest 22 praca ??
Zapisane

Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Gallery By Matiusmm - zapraszam
Skocz do: