Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: layout bloga  (Przeczytany 2460 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dan15
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

dan15


Zobacz profil
« : 20.04.2009, 15:10:18 »

Witam wszystkich użytkowników bloga jestem tutaj nowy dopiero zaledwie zajmuje sie grafiką od 3 dni i chciałbym zobaczyć wasze komentarze na temat moich laytów

2 layout strony na prawo jazdy ale nie bede jej publikował robiłem by sprawdzić swoje możliwośc w grafice

http://images45.fotosik.pl/107/db25b40bc8e7f278.gif

i o komentarz pytam
« Ostatnia zmiana: 21.04.2009, 08:25:37 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
Wolfram
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 22
Galeria Użytkownika


Power of Folk


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20.04.2009, 15:13:08 »

Nie ten dział!
Zapisane
Nose4s
√ ι ק

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: moses@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 961
Galeria Użytkownika


Troll magister dyplomowany ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20.04.2009, 15:13:39 »

ja ci dam layt, to nazywa się layout ...
Zapisane


dan15
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

dan15


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 20.04.2009, 15:15:39 »

sorry pomyłka  Chichot poprawione
Zapisane
dexx.
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 57
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 20.04.2009, 16:00:54 »

Hmm... Paint ? w pierwszym kupe błędów i ten kolor , w drugim napis na logo [cenzura] do tego odbicie nachodzi na orginał . Popraw to
« Ostatnia zmiana: 20.04.2009, 17:48:17 wysłane przez Zdybek » Zapisane


dan15
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

dan15


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 20.04.2009, 18:54:50 »

masz racje 1 nie jest az tak dobre robilem go na gimpcie ale coś mi to nie wyszlo nie za mało elementów robiących trujwymiar i inne dodatki
a pochwale się logiem zrobiłem dla kumpla

http://images49.fotosik.pl/107/b8af115807ea73d5.png
« Ostatnia zmiana: 21.04.2009, 08:25:55 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
Em.
Gość
« Odpowiedz #6 : 20.04.2009, 19:28:56 »

Jak zaczynasz się w tym bawić, to wiedz, że logo to nie jest banner (to, co Ty teraz pokazałeś). Logo to m.in. identyfikator firmy, np. w GIMPie jest to ta morda taka : D.

Odbicie napisu jest... bardzo nieładne. Foldery nie są złe, ale wypadałoby je jakoś wkomponować w to tło. Najpierw sobie ustal co ma się rzucać nie samym początku. Napis główny, logo czy opis (w tym wypadku to jest "Tylko najlepsze..."), który tutaj jest... no nie oszukujmy się nie za ciekawy. Ta gwiazdka niepotrzebna. Tło ma nudne kolory.

No nie jest źle : ).

Pozdrawiam.
Zapisane
dan15
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 3
Galeria Użytkownika

dan15


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 20.04.2009, 20:30:51 »

jak bym sobie to robił z pewnością bym poswięcił od tym wiecej czasu te logo robiłem nie całe 30 minut a robiąc te logo mniałem w zamiar poduczyć się mistrzem nie jestem 3 dni to nie dużo lecz mało a jeśli znajomemu się podoba to już jego gust nawet się nie staram dorównać mistrzom którzy potrafią wiele jeśli chodzi o grafikę raczej liczyłem na pozytywne komentarze ze za 3 dni nauki takie postępy w grafice a tutaj odrazu fatalnie komentarze bo jako 3 dni powineniem o tym wiedzieć
Zapisane
Domaxi
Gość
« Odpowiedz #8 : 20.04.2009, 20:41:17 »

Użytkownicy oceniają to co widzą, nie patrzą na Twój staż. Jeśli boisz się surowej krytyki po prostu nie wystawiaj prac do oceny. Najpierw poćwicz, potem wystawiaj.  Mrugnięcie
Zapisane
Em.
Gość
« Odpowiedz #9 : 20.04.2009, 21:05:15 »

jak bym sobie to robił z pewnością bym poswięcił od tym wiecej czasu te logo robiłem nie całe 30 minut a robiąc te logo mniałem w zamiar poduczyć się
nie patrz na czas, nie rób w określonej ilości czasu, rób dotąd, aż będziesz zadowolony z swojej pracy / uznasz, że już jest ok i nie potrzeba nic więcej itd.

mistrzem nie jestem 3 dni to nie dużo lecz mało a jeśli znajomemu się podoba to już jego gust nawet się nie staram dorównać mistrzom którzy potrafią wiele jeśli chodzi o grafikę
staraj się, jakaś motywacja musi być, pomyśl, że za rok będziesz patrzył na takich gości "jakie to oni shity robią"

raczej liczyłem na pozytywne komentarze ze za 3 dni nauki takie postępy w grafice a tutaj odrazu fatalnie komentarze bo jako 3 dni powineniem o tym wiedzieć
jak Cie krytykują to nie płacz, nie wykręcaj się itd. Jak gość nie ma racji - uśmiechnij się i go zignoruj, jak gość Cie pojedzie, ale będzie miał rację - potraktuj to motywująco. Zobaczysz jak będzie Cie cieszyć jak ten sam gość napisze "super, cool, sweet, GJ" itd.

Co to oceniania postępów no to jakieś są. Poprzeglądaj prace na różnych forach graficznych, deviancie itd.

Powodzenia!
Zapisane
fixer_33
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: xfix@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 145
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 23.04.2009, 23:45:41 »

 Język To teraz ja coś powiem, wg. mnie porównując prace innych po nawet dłuższym stażu niż ty (nieco) to masz pewną rację, ważne abyś nie olał tematu i ćwiczył i jeszcze raz ćwiczył to w końcu zaczniesz być dobry, zaczniesz odbierać zlecenia a dodatkowa kasa z tego da ci motywację... trochę się zagalopowałem  Język Pamiętam jakby to było wczoraj jak znalazłem pierwszy wpis o gimpie w googlach.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: layout bloga
Skocz do: