Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyBitwy użytkowników (Moderator: Ziomioslaw)Wątek: Turniej: Grolak, INSEKT, Bizzar (Interface meczowy - zdjęcie)
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Turniej: Grolak, INSEKT, Bizzar (Interface meczowy - zdjęcie)  (Przeczytany 9625 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Zerivael
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 31
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 19.05.2009, 00:01:30 »

A:0
B:6
C:8 - bardzo fajne, stonowane, przejrzyste, nie odwraca niepotrzebnie uwagi od meczu tak jak w B, dość przemyślana praca

zadowolony? się kurna cwaniak znalazł... :/

Ziomioslaw: Bluzgać sobie możesz w piaskownicy osiedlowej, jak Ci mama pozwoli.

Zerivael - po pierwsze: nie mieszkam na osiedlu, po drugie: z waszych zabaw w piaskownicy już daaawno wyrosłem, po trzecie: w przeciwieństwie do was nie potrzebuję żadnych pozwoleń od mamy i po czwarte: gdzie ty tu bluzgi widzisz co? chyba dość jasno i bez bluzgów napisałem o co chodzi prawda?

ktoś tu źle głosy policzył, ponieważ nie mam zamiaru poprawiać tego bajzlu (mod jest od tego) pisze komu daję punkt

A: - cieniutka praca, bez pomysłu
B: - wszystko ładne, piękne, wychuchane, wycackane ale śmierdzi fifą lub pes na kilometr, jakoś brak tu własnego pomysłu
C: +1 bardzo fajne, stonowane, przejrzyste, nie odwraca niepotrzebnie uwagi od meczu tak jak w B, dość przemyślana praca

« Ostatnia zmiana: 05.06.2009, 14:04:19 wysłane przez Zerivael » Zapisane
Wojt
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: WojT@gimpuj.info
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 53
Galeria Użytkownika


WojT


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 04.06.2009, 22:29:15 »

A: 0
B: 6
C: 9


B: - praca ładna lecz niestety ten wyraźny błąd w wyniku i rozpoczynaniem od środka ekipy wygrywającej w 85:37 minucie powoduje niedosyt co do staranności wykonania.

C: - błąd z powyższego naprawiony Chichot, nieźle dobrane dodatki - więc mój głos na tę pracę.

P.S. chyba teraz wyniki są dobrze podliczone Chichot
« Ostatnia zmiana: 05.06.2009, 09:31:59 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 05.06.2009, 09:33:56 »

Jeee... w końcu, no to było zacięte w każdym razie (i emocjonujące). Zwyciężył:

Bizzar

Jego praca:


Gratuluję.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 05.06.2009, 12:08:41 »

...lecz niestety ten wyraźny błąd w wyniku i rozpoczynaniem od środka ekipy wygrywającej w 85:37 minucie powoduje niedosyt co do staranności wykonania.

Gad demned, a kogo to obchodzi! Jesteśmy tutaj, żeby dyskutować o wykonaniu graficznym, czy o piłce nożnej i świetności klubu, który tutaj gra, a o którym do końca nie wiadomo, co to za klub? Jeśli o tym drugim, to piwa mi polejcie!

B: - wszystko ładne, piękne, wychuchane, wycackane ale śmierdzi fifą lub pes na kilometr, jakoś brak tu własnego pomysłu

Nigdy nie grałem. Zanim następnym razem wyciągniesz taki wywód, to się zastanów, czy kogoś w ten sposób nie obrazisz.

BTW gratuluję wygranej Uśmiech Choć wolałbym usuwać te tępe głosy na daną drużynę, zamiast usuwać głosy na wykonanie graficzne, nie wiadomo czemu (tak, aluzja do Ziomioslawa).
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 05.06.2009, 14:52:41 »

Bitwa taka, jaka powinna być każda (emocjonująca, na wysokim poziomie), oby więcej takich, tylko szybszych. Dziękuje przeciwnikom i głosującym na mnie. : )
Zapisane
Grolak
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: grolak@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 126
Galeria Użytkownika


Kreator mody


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 05.06.2009, 15:38:16 »

Gratuluję, przy okazji naprawdę inne prace biją moją na głowę, ale... nie będę się tłumaczył.
Zapisane

afk
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyBitwy użytkowników (Moderator: Ziomioslaw)Wątek: Turniej: Grolak, INSEKT, Bizzar (Interface meczowy - zdjęcie)
Skocz do: