Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Apel o dodanie pola "numer GG" do profilu użytkownika
Ankieta
Pytanie: Czy dodać miejsce na numer GG?
Tak - 14 (93.3%)
Nie - 1 (6.7%)
Głosów w sumie: 15

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Apel o dodanie pola "numer GG" do profilu użytkownika  (Przeczytany 3345 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aleksander
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: aleksander@gimpuj.info
Wiadomości: 32
Galeria Użytkownika

Aleksander


Zobacz profil
« : 14.10.2006, 15:22:29 »

Witam Uśmiech. Przeglądam sobie forum i tak myślę - przy każdym poście jest podawany kontakt do użytkownika. Są to MSN, YIM i podobne, ale nie ma najpopularniejszego w Polsce Gadu-Gadu. Wiem, że protokół ten ma bardzo dużo wad, ale ludzie pragnąc się skontaktować ze mną nie będą zakładali sobie profilu ICQ etc... Może więc dodać to pole, dla większości e-społeczeństwa?

Sam jestem użytkownikiem Jabbera - mogę za pomocą transportów kontaktować się z każdym właściwie protokołem i MSN czy ICQ nie stanowią dla mnie problemu. Tylko pomyślmy: czy to nie zachęci zwykłych ludzi do korzystania z forum i naszej pomocy? Można od razu dodać miejsce na adres Jabbera, ale na to zrobi się już oddzielną ankietę.

Nie wszyscy chcą podawać kontakt do siebie, by nie byli męczeni przez rzesze fanów-laików, pytających się o każdy szczegół. Wg. mnie nie powinni po prostu uzupełniać pola kontaktu - więc proszę, niech nie będzie to argument przeciw polu GG.

Trochę chaotycznie, ale zrozumiale. Głosujcie!
Zapisane

piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 14.10.2006, 15:54:04 »

Ja też jestem za dodaniem gg. Przydałby się także jabber i tlen Mrugnięcie
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
Kifer71
Gość
« Odpowiedz #2 : 14.10.2006, 19:57:54 »

Sam od nie dawna używam jabbera i jestem jego zwolennikiem, ale trzeba wziąć pod uwagę to, iż popularność GG chyba zmusza do dodania takiego pola. Argumenty Aleksandra są mocne, takie jest przynajmniej moje zdanie.

Cakper powinieneś to poddać pod rozwagę.
Zapisane
Bogul
Gość
« Odpowiedz #3 : 14.10.2006, 22:05:19 »

Jestem za dobry pomysł+dobra argumentacja Aleksandra trza to rozważyc Duży uśmiech
Zapisane
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 15.10.2006, 09:48:46 »

zrobione
dodałem od razu pole tlena
nad jabberem musze pomyslec
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Apel o dodanie pola "numer GG" do profilu użytkownika
Skocz do: