Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Exp' gallery (błagam omiń stronę pierwszą)
Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Exp' gallery (błagam omiń stronę pierwszą)  (Przeczytany 8749 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Świstak
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 22
Galeria Użytkownika


Wh40K Player


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 28.03.2008, 14:03:03 »

 Lime Point Minimalistic ładny przyjemny dla oka. Tak jak zauważył buryna kolor ust tej babki nie pasuje za bardzo ,ale syga bardzo fajna Chichot 7/10

 Lime Point Marvel - fajnie zrobione tło. Pasuje taka czarna ramka. Minusem tej pracki jest pustka. Render nie zajmuje zbyt wiele miejsca a syga jest duuża. Przydałby się też jakiś napis, mysle że nieco zmniejszyłby pustkę 7/10

 Lime Point Niebieska syga jest słaba, dołączam sie do słów insekta.
 
 Lime Point Tag z tą babką ... hmm nie podoba mi sie za bardzo render, napis prosty, za prosty przydałoby się go dopracować bo taki jak jest teraz to straszy. Plusami pracy jest dobrze wykonane światło, clipping mask porządny i miłe dla oka tło Mrugnięcie Radziłbym może przyciemnić trochę boki pracy jeszcze żeby bardziej wyeksponować środek pracy i sam render. 2 wersja najlepsza.

 Lime Point Sprite również pustawy, a napis jakoś nie bardzo pasuje  <smutny> Za to cała reszta jest w porządku Chichot Zarówno lewa strona jak i te wzorki po prawej są git  Mrugnięcie 8/10

 Lime Point Eksperimento - podoba mi sie ta praca (znaczy sie wersja II bo ma żywsze kolorki). Nie mam zastrzeżeń poza tym ze przydałby się jakiś dobrze umiejscowiony, stylowy napis  Język 9/10

 Lime Point Ta nowa syga jungle projekt jakoś mi nie siada. Render nieciekawy, kolorystycznie nie za bardzo. Prosta ramka, brak napisu  Render c42 brzydki, źle umiejscowiony. 4/10


Zapraszam do mnie  Język Język
Zapisane

ism
Gość
« Odpowiedz #29 : 30.03.2008, 07:59:49 »

Nawet, nawet ale cała druga strona jest taka bura, jak masz zamiar robić sygnatury z takim kolorem to już lepiej pod koniec pracy walnij desturację kolorów. Ogólnie nie jest źle, ale pamiętaj, kolory, kolory, kolory!
Zapisane
Exp'
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1
Licencja: Copyright
Wiadomości: 70
Galeria Użytkownika

Exp'


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 02.04.2008, 21:12:19 »

What do ya think about this?

- duuużo zabawy Chichot
Zapisane

Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Exp' gallery (błagam omiń stronę pierwszą)
Skocz do: