Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Sygnaturki Dejly.  (Przeczytany 1286 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dejly
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 8
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 24.02.2009, 16:53:22 »

Dobrze, ostrzegam. Jeżeli nie chcecie dostać zawału przy oglądaniu, proszę zabezpieczyć się w Atenolol.

Jestem taka w miarę początkująca, w sumie z Gimpiakiem bawię się już od 2 lat, ale tak bez postępów, więc uznajmy mnie za całkowitego nowicjusza.
Na razie dam dwie sygny robione dzisiaj - starsze nie nadają się do opublikowania Uśmiech 2
(Te zresztą też.)


Yawn. Ile ja to robiłam ._.

Ta, wiem. Straszna.

Bardzo straszne? Jak się da przy tym crapie, to możecie spróbować komentować łagodnie. Chociaż jak ja bym miała przed nosem taki badziew, to bym się nie mogła oprzeć aby skrytykować x3
Ale mimo to proszę zachować łagodność, taa.
 
Zapisane
KrzychuZ
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 259
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 24.02.2009, 17:01:43 »

Druga bardzo fajna, ale pierwsza jakoś do gustu mi nie przypadła. Język
Zapisane

Semrech
Użytkownik

Reputacja: -2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 196
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 24.02.2009, 17:28:29 »

2 lata  Co? na takie rezultaty  Język
Sorki za szczerość, ale pierwsza praca jest zjechana. Za duży chaos. Słaba ramka. Nie wiem za bardzo co jest w tle. Napis po 30 sekundach zauważyłem.
Druga praca- tu już lepiej. Tło może być. Napis taki sobie. Praca taka spokojna (ja za takimi nie przepadam). Render taki jakby rozmazany troszkę był.
Ćwicz i czytaj tutki Uśmiech
Zapisane

Dejly
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 8
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 24.02.2009, 17:35:56 »

2 lata  Co? na takie rezultaty  Język
Yay, dwa lata ale nie intensywnie ;p praktycznie przez dwa lata to bawiłam się samym pędzelkiem ;o mam dopiero 12 lat, więc mówiąc poważnie, zaczęłam się tym bawić mając 10 lat. No to czego się w takim wieku człowiek nauczy xd

Enyłejs, dzięki za szczerość. Jak zwykle będą po mnie jechać, ale się już przyzwyczaiłam. Totalne beztalencie, yeah. Cała ja.
Zapisane
EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 24.02.2009, 17:50:14 »

Dziendobry mam zły dzien i to ja mam tu walec drogowy.
1 - zbyt duzy kontrast, render zle wtopiony, bezsensowny chaos wcale nie dodaje dynamiki do rendera wrecz ja niszczy, slaba ramka (tak tak widze ja), napis do bani, bw przy takiej dynamice trzeba umiec zastosowac.
2 - ramka za gruba, napis za duzy, tlo w miare dobrze, postac w miare wtopiona (jak na poczatkujaca), kolorystyka rendera stosunkiem do tla jest zla, render niewyrazny (trzeba bylo wyostrzyc).

A tak nawiasem to dzieci po 6-7 lat zaczynaja sie uczyc grac na skrzypcach, wiolonczelach etc. bo pozniej jest juz za pozno na nauke. Warto chyba z tego wyciagnac pewne wnioski.
Zapisane

Dorwać mnie można na:
K-ja
Gość
« Odpowiedz #5 : 24.02.2009, 17:54:21 »

Ja też dziś zła jestem.
1 sygna razi w oczy, napis ledwo widoczny i brzydki, ssie ramka,  no i to co EN mówi.
2 sygnaturka znośna, gdyby nie ramka i render.
Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 24.02.2009, 18:41:27 »

A ja nie jestem dzisiaj zły. Uśmiech 2

1. C4D, uff- przesadziłaś, kiepskie wtopienie, napisu właściwie nie widać i ramki też.
2.Czytelniejsza ale znów słabe wtopienie i paskudne kolory. Język Napis jeszcze ujdzie ale ramka strasznie się odcina.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Sygnaturki Dejly.
Skocz do: