Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Tutoriale do poprawki  (Przeczytany 1085 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
noeemi83
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 23
Galeria Użytkownika


~~<;


Zobacz profil
« : 24.02.2009, 18:41:08 »

Witam,
pozwoliłam sobie napisać nowy temat, bo nie znalazłam tutaj takiego, a uważam, że ktoś powinien zwrócić na tę sprawę uwagę. To nie jest skarga, potraktujcie to jak prośbę od początkujących.

Ja najczęściej przesiaduję właśnie w dziale z tutorialami, wiadoma sprawa, wszak chcę się czegoś nauczyć. Problem jednak polega na tym, iż bardzo wiele z tych poradników zostało napisanych już dość dawno temu, a co się z tym wiąże - wygasły linki do obrazków. Są takie tematy, że obrazki to wręcz podstawa i bez nich ani rusz, np. "ustawiamy parametry tak jak na obrazku niżej". Ale skoro obrazka nie ma to nie da rady przerobić tutka.

Stąd właśnie moja prośba. Czy ktoś mógłby zająć się odświeżeniem tych tutoriali? Ja myślę, że dla zaawansowanych użytkowników to nie będzie większy problem, mają program w małym palcu i zajmie im to parę minut, bo wystarczy porobić screeny i tyle, a jaka pomoc dla tych, którzy zaczynają... Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdy (szczególnie moderatorzy i admini) ma czas i nie nudzi się na tyle, aby przerabiać wszystko od początku (szczególnie podstawy, które dla zaawansowanych to kompletna nuda), ale może zebrać jakichś chętnych użytkowników do pomocy i podzielić pracą, zachęcić punktem reputacji czy coś podobnego. To naprawdę będzie dla nas wielka pomoc.

Na tę chwilę kilka tutoriali nadaje się wyłącznie do kosza, bo po prostu nie ma szans ich przerobić, póki nie będzie obrazków. A naprawdę szkoda byłoby cudzej pracy; wystarczy odświeżyć. Dlatego prosiłabym (i nie tylko ja) o jakiś odzew w tej sprawie.

Pozdrawiam (;
« Ostatnia zmiana: 24.02.2009, 18:56:08 wysłane przez noeemi83 » Zapisane
Sooly
Emeryt

Reputacja: 9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 838
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 24.02.2009, 19:14:29 »

Tyle się napisałaś...
http://www.gimpuj.info/index.php/topic,25257.0.html
Zapisane

noeemi83
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 23
Galeria Użytkownika


~~<;


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 24.02.2009, 19:32:32 »

No to świetnie, widocznie wyszukiwarka mi nawala, bo tego nie znalazło, a raczej umiem pisać po polsku.
No nic, można zamknąć.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Tutoriale do poprawki
Skocz do: