Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Moja przestrzeń [czeslavo]
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Moja przestrzeń [czeslavo]  (Przeczytany 850 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Czeslavo
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 92
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 12.02.2009, 20:39:35 »

To będzie moja ogólna galeria, wrzucać będę tu wszystko. Dziś zrobiłem obrazek za pomocą tabletu, który bardzo chciałbym poddać ocenie. Prosiłbym też o wszelakie rady. Może coś ze mnie da się jeszcze zrobić. Mrugnięcie
Zapisane

deysu
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 179
Galeria Użytkownika


Nieskończoność to brak ograniczeń


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12.02.2009, 20:55:07 »

Przede wszystki mało cienia i tych wszystkich niedoskonałości na twarzy(chyba, że to modelka Uśmiech 2) więcej kresek na włosach, oczy bardziej szklane, najlepiej poogladaj sobie filmiki na yt ze speed paintingiem i ta ręka taka jakaś dziwna. Wszystko robileś chyba na jednej warstwie, spróbuj tak: pierwsza warstwa - szkic, zmniejszasz krycie warstwy ze szkicem i na nowej poprawiasz kontury, ale nie za bardzo, pozniej cienie i swiatla no i na końcu w kolorze, ale to w baaaardzo dużym skrócie, w tym obrazku ja wykorzystalbym z 20 warstw(gdybym miał tablet). Nie bój się dać więcej cienia Uśmiech
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Moja przestrzeń [czeslavo]
Skocz do: