Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: Zanim napiszesz nowy temat - tag [ROZ]
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Zanim napiszesz nowy temat - tag [ROZ]  (Przeczytany 35522 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« : 27.11.2008, 17:54:29 »

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie / chcesz znaleźć rozwiązanie problemu...

Problemy, które zostały poruszone i rozwiązane powinny mieć przed tytułem wątku tag [ROZ] oznaczający, iż problem został rozwiązany. Jeśli temat nie ma takiego znacznika przed tytułem, zawsze możesz w nim napisać odświeżając go. Kiedyś nikt nie znał odpowiedzi na pytanie, ale teraz być może znajdzie się osoba, która zaradzi problemowi.



Jeśli napisałeś o swoim problemie w Pomocnej dłoni i ktoś ci pomógł...

Pozwól użytkownikom, którzy przyjdą po Tobie z tym samym problemem, szybko i skutecznie znaleźć odpowiedź na pytanie, które jeszcze chwilę temu dręczyło ciebie. Zrobisz to w prostu sposób - wystarczy edytować pierwszy post w napisanym przez siebie wątku dodając tag [ROZ] przed tytułem. Będzie on informacją dla przyszłych użytkowników, że pytanie było już na forum poruszane i zostało rozwiązane, a tutaj znajdą na nie odpowiedź.

Przykład:

tytuł nowo założonego tematu:
Cytuj
Jak włączyć schematyczne chromowanie?

tytuł tematu z rozwiązanym problemem:
Cytuj
[ROZ] Jak włączyć schematyczne chromowanie?


Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Domaxi
Gość
« Odpowiedz #1 : 03.12.2008, 15:53:20 »

Informuje że tematy zawierające jakieś śmieszne tagi typu [Galeria], [Gallery], [Czcionka] będą usuwane bez ostrzeżeń.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: Zanim napiszesz nowy temat - tag [ROZ]
Skocz do: