Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Dopalacze(.com)  (Przeczytany 10594 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Negzîr
Gość
« : 24.11.2008, 15:50:17 »

Ostatnio znajomy powiedział `Słyszałeś o czymś takim jak dopalacze.com ?` Tym pytaniem zaczęliśmy (krótką) rozmowę, z której dowiedziałem się, że taka stronka istnieje i sprzedają tam różne dopalacze. Co wy o tym sądzicie ? Kupujecie ? A może w ogóle nie znacie ?

Moim skromnym zdaniem to głupota. Legalny sklepik dla narkomanów. Jeśli policja tego nie rozwali to pewnie zrobią to dilerzy, albo ćpunki, których nie stać na towar.
Co do cen, są one ... normalne. Worek mieszanki ziół do 50 zł, czyli tak jak wszędzie.
Zapisane
ozziuss
Gość
« Odpowiedz #1 : 24.11.2008, 17:10:47 »

kumpel kupował tam coś i stwierdził że "towar jest dużo słabszy niż marihuana, ale przyjemny lajcik jest". osobiście nie próbowałem bo szkoda mi na to kasy i zdrowia.
Zapisane
Negzîr
Gość
« Odpowiedz #2 : 24.11.2008, 17:17:27 »

No... prawdę mówiąc, to nie wiadomo co siedzi w tym ziółkach Uśmiech
A kasy tobie szkoda, innym nie. Słyszałem, że otworzyli swój sklepik nawet!
Zapisane
Pyza
Gość
« Odpowiedz #3 : 24.11.2008, 18:21:47 »

Mi żal życia na coś takiego. Powinni za darmo narkotyki rozdawać. Zatrute. Nie chcę legalizacji, takie coś trzeba tępić. Alkohol i tytoń są głęboko zakorzenione w kulturze, ćpuństwo nie.
Zapisane
EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 24.11.2008, 20:44:22 »

Cytuj
Alkohol i tytoń są głęboko zakorzenione w kulturze, ćpuństwo nie.
Ja tylko wtraca takie male pytanie pozostajace bez odpowiedzi:
Czy kiedys cpunstwo nie sranie sie tym samym co powyzsze juz zakorzenione nalogi/przyzwyczajenia/uzywki
Zapisane

Dorwać mnie można na:
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 25.11.2008, 19:44:21 »

Alkohol i tytoń są głęboko zakorzenione w kulturze, ćpuństwo nie.

Napisałbym coś o tym, ale wyszedłbym na hipokrytę Mrugnięcie
Zapisane

ubivbehwbcvjh
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 182
Galeria Użytkownika

ubivbehwbcvjh


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 25.11.2008, 20:10:29 »

w Łodzi jest, kolega się zaopatruje w różne grzybki, po których jesteś jak BERSERKER, podobno wikingowie ich przed bitwą używali. :Q A policja tak naprawdę g... może.
Zapisane

EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 25.11.2008, 20:36:29 »

Ja wole muza dzialac tak. Odpowiednia muza = reakcje chemiczne w mozgu = EFEKT BARDZO PODOBNY  Język
Zapisane

Dorwać mnie można na:
faustissima
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 136
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 25.11.2008, 20:45:57 »

Żal mi ludzi, którzy muszą uciekać się do dopalaczy.com
A narkotyki są zabronione ze względu na bardzo silne działanie na ośrodkowy układ nerwowy i łatwo wywołują uzależnienie (np. w przypadku heroiny wystarczy 1 strzał, aby trwale się uzależnić), również szkodliwość społeczna jest większa. Niemniej uzależnić się można od wszystkiego i zrobić sobie kuku. Najlepiej nie zaczynać ;p
Zapisane
Pyza
Gość
« Odpowiedz #9 : 26.11.2008, 17:08:58 »

Jeśli ludzie nie będą przestrzegać prawa pod tym względem to po x latach możliwa będzie legalizacja, mam nadzieję że nie. Jeśli ćpuństwo się tak rozprzestrzeni to nawet dla policji będzie to wygodniejsze - kontrolowany towar itp. Polska kultura? Jeśli kiedyś polacy brali coś, to wiedza była jedynie ludowa i nie były to jakieś sztucznie wytworzone gówna.
Zapisane
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 26.11.2008, 17:42:39 »

Odpowiednia muza = reakcje chemiczne w mozgu = EFEKT BARDZO PODOBNY

Przy odpowiednich kawałkach tak, ostatnio sam doszedłem do takiego wniosku :-)
Zapisane

piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 29.11.2008, 12:17:38 »

No... prawdę mówiąc, to nie wiadomo co siedzi w tym ziółkach Uśmiech
A kasy tobie szkoda, innym nie. Słyszałem, że otworzyli swój sklepik nawet!
Wiadomo co siedzi. W ziółkach i tabletkach, które oferują jest benzylopiperazyna (BZP) jest to pochodna piperazyny stosowanej w leczeniu schizofrenii i psychoz.
Sklepiki otworzyli, a pierwszym z nich był sklep otwarty w Łodzi. Ostatnio otworzyli też jeden na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie.

Ja szczerze mówiąc nie jestem tak do końca przekonany, że istnienie takich sklepów jest czymś bardzo złym. Polecam poczytać 159 numer magazynu akademickiego "eurostudent", a konkretniej artykuł "Funshopy, smart shopy - legalne narkotyki?", bo jest niebywale interesujący i może sporo zamieszać w waszym poglądzie na sprawę sklepów z dopalaczami Mrugnięcie
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 29.11.2008, 13:03:04 »

Z narkotykami już tak jest że nigdy się ich nie pozbędziemy. Zawsze się znajdzie taki de***, co nie zda matury i będzie na prochach dorabiał.. Dokładnie policja nic nie pomoże, oni tylko za kasą latają jak każdy inny człowiek... Ale co my możemy zrobić? I tu się rodzi nowe pytanie.


Nie będe się wyrażał zbyt dużo na ten temat bo jak wybuchne to mi się to banem skończy  Język..
Zapisane

Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 02.12.2008, 12:22:40 »

Prawda jest taka, ze legalnosc pewnego rodzaju srodkow wcale nie musi wplynac na degeneracje spoleczenstwa, co najwyzej turystyczny rozwoj ;p
W Lodzi zaczelo sie od 1 sklepu, aktualnie jest okolo 50 'dopalaczy'.

BTW Nie kazda osoba zamieszana w takie sprawy jest kretynem bez matury... ba.. trzeba naprawde miec leb na karku, aby dzialac na tego rodzaju rynku latami, bo znajomosci nie wystarczaja, przeciez w takic kregach jest mega zawisc i kazdy kombinuje.

Nie kazda osoba, ktora sprobowala chemicznej stymulacji, zasluguje na potepienie moim zdaniem.

Patrzac na reklamy takich smiesznych srodkow jak "SESJA" czy temu podobne usmiecham sie, bo to jest wlasnie okrezna droga do pobudzenia ciekawosci... i szukania dalej.
Zapisane
Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Dopalacze(.com)
Skocz do: