Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Tut na ładną tapetke z drzewem  (Przeczytany 14723 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nose4s
√ ι ק

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: moses@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 961
Galeria Użytkownika


Troll magister dyplomowany ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 02.11.2008, 15:07:01 »



można by też pokazać jak zapisać to w formie brusha

Nie widze sensu, wystarczy skopiowac.

nie wycinaj moich cytatów  kontekstu...snufkin ma racje nie powinieneś tego robić na odwal tylko się postarać...
Zapisane


lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 02.11.2008, 15:14:55 »

Ja zapierwszym razem nie robiłem setki tematów więc nie wiem jak to jest początkującym w waszych poglądach więc wyrażam swoje zdanie. Ja w głównej mierze robiłem tutoriale a pytania zaadawałem gdy już na prawde mimo prób nie szło. Często nie bywam w dziale pomocna dłoń więc....
Ale tutoriale już są więc nie widze w tym sensu, ale róbta co chceta ja wyrażam tylko swoje zdanie, przecież to nie ja decyduje czy tut się znajdzie w indeksie czy nie...

Ja tylko twierdze że to nie ma sensu i trzeba troche wysiłku. Ale trzeba zauważyć że jeżeli są tutoriale w których użyto tej techniki to taki początkujący nie zajrzy do niego i po prostu napisze temat, więc też nie wielka jest szansa że ktoś zajrzy w to....

Tak na off topu:
Mam wrażenie że się tu wojna zrobiła lub syf Co?
Zapisane

Blodek
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 39
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 02.11.2008, 17:13:56 »

Bo, że tak powiem robiłem to na odwal.

Świetnie. Skoro i to zrobiłeś na odwal, to pewnie inne rzeczy też robisz na odwal, więc nie widzę tu miejsca na Twój tutorial i w szczególności na taką postawę.

Po pierwsze to robiłem na odwal bo "WY" chcieliście (nie mówie, że wszyscy) takie coś. Jakbym chciał wyglądało by to owiele lepiej.
Dwa. To, że to zrobiłem na odwal to nie znaczy, że wszystkie rzeczy robie na odwal.
Trzy. Postawa tu nie ma nic do rzeczy.

Jak chcecie to DeletE ten wątek i zrobie wszystko na nowo.

PS. gramfan nie rozśmieszaj mnie.
Zapisane



$argon
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 86
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 02.11.2008, 17:30:34 »

Ja mam pomysł Klips się się nie odzywaj i poczekajmy na innych jeśli większość będzie za pójdziesz do fabryki tutoriali i go napiszesz a jak nie to w końcu będzie spokój
Zapisane

snufkin
Gość
« Odpowiedz #32 : 02.11.2008, 18:26:03 »

Dzieci, spokój! Bo przyjdzie w końcu Kacper i nas wszystkich wyśle w kąt.
Zapisane
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 02.11.2008, 19:01:57 »

Dzieci, spokój! Bo przyjdzie w końcu Kacper i nas wszystkich wyśle w kąt.

Ja wyrażam tylko swoje zdanie  Język tylko wszystkim się chyba przezemnie zrobiło gorąco...

Ja mam pomysł Klips się się nie odzywaj i poczekajmy na innych jeśli większość będzie za pójdziesz do fabryki tutoriali i go napiszesz a jak nie to w końcu będzie spokój

Jak ten efekt ma się dostać skoro to jest porażka???

Bo, że tak powiem robiłem to na odwal.

Świetnie. Skoro i to zrobiłeś na odwal, to pewnie inne rzeczy też robisz na odwal, więc nie widzę tu miejsca na Twój tutorial i w szczególności na taką postawę.

Po pierwsze to robiłem na odwal bo "WY" chcieliście (nie mówie, że wszyscy) takie coś. Jakbym chciał wyglądało by to owiele lepiej.
Dwa. To, że to zrobiłem na odwal to nie znaczy, że wszystkie rzeczy robie na odwal.
Trzy. Postawa tu nie ma nic do rzeczy.

Jak chcecie to DeletE ten wątek i zrobie wszystko na nowo.

PS. gramfan nie rozśmieszaj mnie.


Jak chcesz żeby tutorial się dostał to daj efekt taki jaki ma być w indeksie...
Zapisane

ignacy130
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 240
Galeria Użytkownika


Już znalazłem...


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 02.11.2008, 19:13:28 »

efekt jest słaby i nie pokazuje niczego więcej niż tego jak się używa pędzla. według mnie nie potrzebny. istniejący tut na wschód słońca jest bogatszy w "nowe" jak dla początkujących rozwiązania. zdecydowanie NIE
Zapisane

BartisKing
Gość
« Odpowiedz #35 : 02.11.2008, 20:29:28 »

supppppeeeeeeeeerrrrrrr pędzli użyłeś Uśmiech .

Jak ktoś wstawił ten obrazek na tapetę, potrzebuje chyba pomocy psychologa. Jestem na nie. Taki tutek zaśmiecałby tylko bazę danych. Mało osób by go przeczytało.

Tapeta to tapeta, nie może mieć za dużo elementów, nie może być ani za ciemna ani za jasna, powinna być miła dla oka.
Zapisane
Arkina
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 39
Galeria Użytkownika


Dziadostwo ale cieszy


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 04.11.2008, 15:45:58 »

A więc tak:
Klips-> zawsze trzeba się starać i wbrew pozorom, postawa ma tu wiele do rzeczy. To jest jedno. Drugie, jak dla mnie efekt jest słaby i nie za ładny. Wygląda to jakby było zrobione na odwal się, żeby było i już, a na dodatek cały czas mówisz, że umiesz lepiej. Jak umiesz lepiej, to zrób najlepiej jak umiesz i daj najładniejszy efekt jaki osiągnąłeś tą metodą.
Cała reszta-> to jest świetna zabawa takie wycinanie zdania z kontekstu i osobna jego interpretacja, ale zastanówmy się, czy to coś daje. Lepiej chyba skupić się na całej wypowiedzi i całość skomentować. Dzięki temu:
- mniejsza jest szansa że drugą osobę obrazimy
- będziemy bardziej wiarygodni

No i nie zapominajmy o tym, że nie wypada komentować słów wyrwanych z kontekstu i że źle to wygląda.

To tyle ja miałam do powiedzenia.
Zapisane

Zapoznałam się z Regulaminem ^.^
Blodek
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 39
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : 05.11.2008, 16:16:29 »

Dobra to jest tak: delete ten topic ja wszystko dopracuje, żeby było 'trudniej' i ładniej i kiedy indziej zrobie tuta Uśmiech.
Zapisane



Strony: 1 2 [3]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialePropozycje tutoriali (Moderator: davlasq)Wątek: Tut na ładną tapetke z drzewem
Skocz do: