Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: BWL #3 - głosowanie  (Przeczytany 3073 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Domaxi
Gość
« : 19.10.2008, 16:59:59 »


Best Web Layout - głosowanie


Głos można oddać, gdy się ma co najmniej 10 porządnych postów (tj. nie w hydeparku lub niewnoszących nic w życie forum) lub przynajmniej 10-dniowy staż na forum.
Uczestnicy konkursu nie mogą oddawać głosu.
Proszę uzasadnić swój głos!
Głosowanie trwa do niedzieli 26 października 2008r. do godz. 17:00



BlueY



Agneta



mmiicc:




BlueY: 0
Agneta: 0
mmiicc: 0


Proszę pisać uzasadnienia POD tym schematem, a w schemacie kolorem zaznaczać swój wybór (żółty/pomarańczowy) i dopisywać głos. Dziękuję z góry.
Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #1 : 19.10.2008, 19:50:16 »

BlueY: 1
Agneta: 0
mmiicc: 0


BlueY: 1 - po głębszym zastanowieniu się, głosuję jednak tu, z uwagi na ładne i czytelne tło oraz kolory i rozmiar tekstu. Niestety jest kilka niedociągnięć - te 3 zdjęcia na samym dole wyglądają po prostu źle; liście są niedokładnie wycięte (szkoda);  kalendarz wykonany mało starannie, okropną czcionką.
Agneta: 0 - Praca niezła, chociaż nie jest idealna - czcionka jest bardzo mała; dni z kalendarza zlewają się z tłem; zdjęcie drzew z prawej strony mogło być lepiej dopasowane i dobrane (ostrzejsze); prawa kolumna właśnie z uwagi na zdjęcie zdaje się być tylko dodatkiem, a nie miejscem z konkretnymi informacjami (do tego właśnie służą kolumny).
mmiicc: 0 - niepasujące kolory rażą najbardziej, szablon jest moim zdaniem zbyt prosto wykonany, co nie pasuje do ogólnej koncepcji.
Zapisane
no-name
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 224
Galeria Użytkownika

no-name


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 23.10.2008, 13:10:06 »

BlueY: 1
Agneta: 1
mmiicc: 0

Głos na pracę Agnetki, bo ma bardzo sympatyczne kolorki, ramki nie są nachalne, ogólnie miło się tam spędza czas. Uśmiech Oprócz tego czuć jesień. Podobają mi się czcionki, ale rzeczywiście, tak jak zauważył snufkin mogłyby być one ciut większe.

Pierwsza praca też mi się podoba, ale czcionka jest miejscami za wielka, i niedopracowany jest tytuł bloga.

Trzecia praca jest bardzo oryginalna, ciekawe zestawienia kolorów, brak mi konsekwencji w zaokrąglaniu rogów.
Zapisane
MeToYou
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

MeToYou


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 25.10.2008, 13:39:57 »

BlueY: 1
Agneta: 2
mmiicc:0

Ja się za bardzo nie znam ale 1 praca zdaje mi się za jasna może zbyt dosłownie zinterpretowałeś hasło złota jesień i to było Twoim motywem przewodnim, nie wiem nie wnikam Język

Agneta praca nr.2 na szczególną uwagę zasługuje prawy bok IMO idealnie dopasowane warstwy kolory całego bloga są "przyjazne" nie razi w oczy co mnie denerwuje na wielu blogach więc punkt dla Agnety

3 praca w sumie fajna ale tak jakby nie do tego tematu oprócz kolorów i kilku brushy to nie jest związana z jesienią i jest taka sztywna bez natury a w 2 pracy jest to świetnie zrobione.


Ten głos jest nieważny. MeToYou czytaj regulamin !
« Ostatnia zmiana: 25.10.2008, 17:03:18 wysłane przez Domaxi » Zapisane
Piotreek
Gość
« Odpowiedz #4 : 25.10.2008, 16:22:01 »

BlueY: 2
Agneta: 1
mmiicc:0

BlueY - sporo niedociągnięć, ale z pośród tych trzech prac tylko tą bym dał u siebie. Liście słabe, widać zarysy czarne. Można było chociaż otoczyć je na czarno, żeby jako tako wyglądały. Za mała prawa kolumna, prawie obrazek "New photo" się nie mieści. Czcionka w kalendarzu za duża. Obrazki na dole - świetny pomysł, słabe wykonanie. IMO najlepsza.
Agneta - oczywiście, że oddałbym głos tutaj, ale przy takiej czcionce to lupy trzeba... 4 dnia w kalendarzu nie ma (?), tak się zlewa z tłem. Panel logowania na dole to kiepski pomysł. Szary użytkownik nieźle musiałby się naszukać. Prawa kolumna pusta, można było dać Lorem przynajmniej.
mmiicc - jedyne co mi się tutaj podoba to zakładki. Kolory jesienne, ale nieprzyjemne dla oka. Ramki badziewne. Ogółem do kitu cały lay.
« Ostatnia zmiana: 25.10.2008, 17:03:48 wysłane przez Domaxi » Zapisane
Joten8
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 184
Galeria Użytkownika

Joten8

Nie ma mnie... Przerzucam się na PS'a.


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 25.10.2008, 20:54:50 »

BlueY: 1
Agneta: 2
mmiicc: 0

BlueY - Układ dobry, rozmieszczenie też. Kolorystyka jesienna i tak powinno być. Jednak nie poczułem takowej głębi, mogę powiedzieć, że ten lay jest płaski. Nie obraź się. Patrząc ogólnie dobra, ale z tych trzech nie ona jest najlepsza.
Agneta - Brak ci dokładności jak u BlueY, ale świetnie dobrałaś efekty. Kolorystyka jesienna, ale zarazem barwna. Twoja praca posiada głębię. Moim zdaniem najlepsza, ale gdybyś się postarała mogłabyś stworzyć coś lepszego.
mmiicc - Kolorystyka zbyt barwna. Za dużo efektów i źle dobrana. Może ciut uporządkowana praca ale to nie wystarczy. Niestety moje oko nie pozwala oddać ci głosu. Próbuj dalej a napewno ci coś wyjdzie.
Zapisane

Nie ma mnie... Przerzucam się na PS'a.
MeToYou
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

MeToYou


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 26.10.2008, 15:17:19 »

BlueY: 2
Agneta: 3
mmiicc:0

Ja się za bardzo nie znam ale 1 praca zdaje mi się za jasna może zbyt dosłownie zinterpretowałeś hasło złota jesień i to było Twoim motywem przewodnim, nie wiem nie wnikam Język

Agneta praca nr.2 na szczególną uwagę zasługuje prawy bok IMO idealnie dopasowane warstwy kolory całego bloga są "przyjazne" nie razi w oczy co mnie denerwuje na wielu blogach więc punkt dla Agnety

3 praca w sumie fajna ale tak jakby nie do tego tematu oprócz kolorów i kilku brushy to nie jest związana z jesienią i jest taka sztywna bez natury a w 2 pracy jest to świetnie zrobione.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyBWLBWL - głosowaniaWątek: BWL #3 - głosowanie
Skocz do: