Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Strona domowa:)  (Przeczytany 1776 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
zajaczek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

zajaczek


Zobacz profil
« : 04.10.2008, 22:53:37 »

Moja strona o tworzeniu komponentów do Joomla i ogólnie o moich zainteresowaniach Mrugnięcie
nie zwracajcie uwagi na walidacje bo mam małe problemy z jednym komponentem... ogólnie mój szablon bez włączania komentarzy waliduje sie poprawnie Mrugnięcie Grafiki jest mało ale wszystko robiłem sam Mrugnięcie (prócz małych ikonek typu rss, user, pdf) bo do tego trzeba już mieć talent... Przetestujcie i dajcie znać co powinienem zmienić żeby była strona czytelna... ja pracuje na 1680x1050 i wydaje mi sie że ok... jakiś czas pracowałem na małym laptopku to chyba czcionek nie miał bo jakaś gruba była ;]
Zapisane
wojciech_k
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 23.10.2008, 23:55:26 »

No faktycznie, troche skromnie z ilością grafiki; obramowania wokół menu i wokół sondy wg. mnie nietrafione, jest też troche niedociągnięć.

Na plus zasługuje fakt, że strona jest czytelna, co wg. mnie jest ważniejsze od wszelkich grafik, ikon i innych bajerów.
Zapisane

Nic się nie powtarza, ale wszystko już było.
zajaczek
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

zajaczek


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 05.11.2008, 01:00:50 »

Dzięki za opinię;)

Jeśli chodzi o obramowania chodziło mi o to żeby się trochę kojarzyły kolorystycznie z logo. No i żeby nie ważyły dużo więc zrobiłem to poprostu w css'ie. Jakie zmiany proponujecie? Co proponujecie zrobić żeby osoby bardziej wyczulone na wygląd niż na treść od razu nie zrezygnowały z dalszego przeglądania?
Co do czytelności na tym mi najbardziej zależało:) Mam nadzieję że rzeczywiście jest to dość czytelne Mrugnięcie Myślałem o stworzeniu jakiegoś ludka który by sobie gdzieś tam od czasu do czasu się pojawiał np jako odnośnik do kontaktu, albo w zasobach. Ew jeden jakiś kojarzący się z witryną (kolorystycznie) ew w różnych jakichś wdziankach np kontakt - gostek z telefonem, download gostek z jakimś pudełkiem (taka maskotka serwisu)? Chciałem zrobić coś takiego jak tu wg tutka http://www.gimpuj.info/rozne/szklana-ikona-czlowieka-t4477.0.html ale mimo wszystko na moich pracach wychodzi brak profesjonalizmu i talentu plastycznego:( Proszę o sugestie i propozycje;)

Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeWebmastering & WebdesignWasze stronyWątek: Strona domowa:)
Skocz do: