Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: GF - trzydziesta piąta edycja - Głosowanie  (Przeczytany 2842 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mauf
√ ι ק

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: umariusz@jabster.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 464
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 29.09.2008, 19:14:17 »

Tak jak ostatnio i dziś nie ma listy, w której podliczane są głosy. Wpisujcie tylko wybrane prace i ilość punktów, a ja już sam zajmę się liczeniem.

Zasady głosowania:

Oddajemy trzy głosy w ten sposób, że na pracę wg nas najlepszą dajemy 3 pkt, na drugą 2 pkt, na trzecią 1 pkt.

Głosować mogą osoby, które napisały co najmniej 10 porządnych postów na forum tj nie w dziale Hydepark (czyli np.: Ci którzy mają rangę Nowicjusz), lub mają przynajmniej 10 - dniowy staż na forum
Uczestnicy, którzy oddali prace nie mogą głosować.
Głosowanie  trwa do poniedziałku 6 października 2008 do godz. 19



Prace w kolejności zgłoszeń

ignacy130


Mariusz_


ZETT93


BURIXON
Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #1 : 29.09.2008, 19:40:16 »

ignacy130 - 0
Mariusz_ - 1
ZETT93 - 3
BURIXON - 2


ignacy130 - 0
Mariusz_ - 1 - wykonanie ciut lepsze od pierwszej pracy.
ZETT93 - 3 - najbardziej innowacyjny pomysł spośród pozostałych.
BURIXON - 2 - biorąc pod uwagę pozostałe prace (za wyjątkiem ZETT93), wygląda przynajmniej przyzwoicie.

Generalnie, gdybym mógł oddałbym głosy jedynie na pracę ZETT93 i ewentualnie BURIXON.
Zapisane
Gaj0ryn
Użytkownik

Reputacja: -8 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 150
Galeria Użytkownika

Gaj0ryn

Mr.Gajoryn


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 30.09.2008, 18:40:56 »

Na wstępie powiem że żadna praca mnie nie zachwyciła po prostu jestem załamany że nikt nie wpadł n a pomysł aby np. wyciąć tych kolesi i wstawić np. klatkę.
No dobra wracając do tematu.

ignacy130 - 2
Mariusz_ - 0
ZETT93 - 3
BURIXON - 1


Ignacy: No cóż chłopcy dobrze bawią się na dyskotece gra Tiesto i sialalla troche nie pasuje ale z tych prac znajduje się na 2msc.

Mariusz_ : (^^FeeL^^,Maniek,Manius,Piranix,"Krysti@n") z nowu zmieniłeś  nick ? Wydaje mi się że jest tu tylko gradient i napis Język

Zett: No cóż praca IMHO najlpesza pokazany jest fragment rzeczywistej walki(krew)

Burixon. Wydaje mi się że jest to tylko jeden filter z jakimiś tam urozmaiceniami
Zapisane
ignacy130
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 240
Galeria Użytkownika


Już znalazłem...


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 01.10.2008, 14:25:17 »

nie każdy ma takie genialne pomysły jak Ty BlueY...  Co?
Zapisane

lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 01.10.2008, 17:06:53 »

ignacy130 - 1 - Plusów tu nie widze ale ta praca jest lepsza względem wykonania od Mariusza.
Mariusz_ - 0  - Nic ciekawego tylko gradient i napis.
ZETT93 - 3 - Praca najciekawiej zrobiona. Chodzi mi o to że się najbardziej postarałeś i wybrałeś najciekawszy styl. Bardzo podoba mi się pop art oraz te kolory. Było by lepiej jakbyś coś zrobił z tymi splatterami bo to średnio wygląda. I jeszcze ta "krew" (?) też tak nie zadobrze
BURIXON - 2 - Jakbym miał coś innego do wyboru to nie wybrałbym tego bo nie widać głębszej roboty w tym wszystkim. Masz odemnie + za kolory i za nic więcej.

Zapisane

Tuptuś
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 72
Galeria Użytkownika


Powrót do fachu? :x


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 05.10.2008, 13:59:31 »

ZETT93 - 3pkt - najlepsza praca, jakbym mógł, to tu bym dał jeden jedyny punkt. Reszta jest milion kilometrów do tyłu.
ignacy130 - 2pkt - widać jakąkolwiek pracę. Duuużo słabsza od pracy ZETT'a, ale lepsza od pozostałych.
BURIXON - 1pkt - erozja i lekka zmiana kolorów. Najchętniej dałbym ZERO, ale niestety nie mogę. Przynajmniej jakieś bardziej wymyślne filtry od Mariusza_.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwumBitwy i konkursyGFGF - głosowaniaWątek: GF - trzydziesta piąta edycja - Głosowanie
Skocz do: