Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: BWL #2 - głosowanie  (Przeczytany 3022 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Domaxi
Gość
« : 28.09.2008, 17:12:11 »


Best Web Layout - głosowanie


Głos można oddać, gdy się ma co najmniej 10 porządnych postów (tj. nie w hydeparku lub niewnoszących nic w życie forum) lub przynajmniej 10-dniowy staż na forum.
Uczestnicy konkursu nie mogą oddawać głosu.
Proszę uzasadnić swój głos!
Głosowanie trwa do niedzieli 5 października 2008r. do godz. 17:00



Capeone:



b.luk:



Domaxi:




Capeone: 0
b.luk: 0
Domaxi: 0


Proszę pisać uzasadnienia POD tym schematem, a w schemacie kolorem zaznaczać swój wybór (żółty/pomarańczowy) i dopisywać głos. Dziękuję z góry.
Zapisane
Krzywol
Gość
« Odpowiedz #1 : 28.09.2008, 17:32:40 »


Capeone: 0
b.luk: 1
Domaxi: 0


Layout czytelny, dobrze dobrane kolory,ładnie wykonany.

Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #2 : 28.09.2008, 17:56:36 »

Capeone: 0
b.luk: 2
Domaxi: 0


Capeone: 0 - na minus działa bez wątpienia "pstrokatość" całego projektu, jak i nagłówek.
b.luk: 2 - to mój faworyt. Ciekawe i dopasowane kolory, które nie rażą w oczy, a są zarazem wesołe i "świeże". Faktura tła jest właściwie ostatnim plusem tej pracy. Minusami to m.in. typografia, kolor czcionki (za mały kontrast z tłem) oraz nagłówek.
Domaxi: 0 - taki turkusowy kolor jakoś bardziej mi się ze szpitalami kojarzy.
Zapisane
Maniuś
Gość
« Odpowiedz #3 : 28.09.2008, 18:01:58 »

Capeone: 0
b.luk: 3
Domaxi: 0
Praca przemyślana ( układ strony ).Ładne kolory nie gryzą się nawzajem.Praca jest schludna,ciekawa.
Zapisane
karmazynka
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 315
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 30.09.2008, 18:16:19 »

Capeone: 0
b.luk: 4
Domaxi: 0

W pierwszej pracy największym problemem jest brak marginesów wewnętrznych w prawej szpalcie, co znacząco obniża jakość. Także promienie w topie nie były najlepszym pomysłem. Druga praca odznacza się prostotą i czystością wykonania. Sęk w tym, że lay jest niejako uniwersalny i gdyby nie napis 'LO w Warszawie" toby nie było wiadome, czego dotyczy strona. Trzecia jest prosta jak cep, mało 'przytulna' (o ile można użyć takiego określenia), top IMO niezbyt piękny (lepszy byłby efekt 'położonego zdjęcia' wraz z białą ramką imitującą brzeg fotosu i cieniem pod nim). W starciu z drugim layoutem wygląda gorzej, ale trzeba pamiętać o jednym - w sieci ważna jest lekkość szablonu i związanym z nim obrazków, a to zapewnia trzecia praca.
Zapisane
Apollo
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 37
Galeria Użytkownika

Apollo


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 02.10.2008, 06:38:37 »

Capeone: 0
b.luk: 5
Domaxi: 0

Pierwsza praca zbytnio sie gryzie, malo dopasowane kolory. Druga praca jest bardzo dobra i skromna. Praca Domaxiego poprawna ale nic wiecej  Język
Zapisane
MPow
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 27
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 02.10.2008, 18:20:55 »

Capeone: 0
b.luk: 6 - praca ma "to coś" Chichot. Dobra kolorystyka, bardzo czytelna. Tego brakuje mi w innych pracach.
Domaxi: 0
« Ostatnia zmiana: 03.10.2008, 14:57:09 wysłane przez MPow » Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyKonkursyBWLBWL - głosowaniaWątek: BWL #2 - głosowanie
Skocz do: