Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Dwie propozycje  (Przeczytany 1792 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Erl
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 20
Galeria Użytkownika


Gentlemen?


Zobacz profil
« : 31.07.2008, 00:23:08 »

Siedziałem raz w nocy przy komputerze, wszystko znudziło mi się i włączyłem gimp'a - szukałem pomysłu na coś, co byłoby oryginalne, fajne i proste do stworzenia. Pierwszą rzecz, jaką zrobiłem, to obrazek z "ciekawym" (? Język) napisem. Proszę zobaczyć:


Czcionkę można pobrać stąd:
http://www.savefile.com/files/1679642

Zapewne większość z Was pomyśli, że to takie proste, że każdy będzie potrafił to zrobić, że po co w ogóle takie coś do fabryki tutoriali dawać - otóż wcale nie. Dzięki takim tutorialom nowi użytkownicy będą mogli się wiele nauczyć - może akurat w tym obrazku jest coś, nad czym trzeba się pomęczyć, ale nad poniższym? Nie, skądże! Uśmiech



Pewnie już się kulacie ze śmiechu po podłodze. W tutorialu stworzonym dla tego obrazka użytkownicy mogliby nauczyć się:
- używania warstw
- wykorzystywania trybów warstw
- "cieniowania"
- korzystania ze ścieżek i (w pewnym stopniu) menu Edycja, oraz Zaznaczenie.

No i to chyba tyle z moich pomysłów... Czekam na Wasze komentarze, oraz uwagi co do tych obrazów! ;] Chciałbym również przeprosić w tym miejscu moderatorów, VIP'ów i innych użytkowników, że nie doczytałem regulaminu i zamieściłem już gotowy tutorial w nieodpowiednim dziale - w ogóle nie powinienem żadnego tematu pisać. Teraz jednak mam czyste sumienie i wiem , że "szerszą" przygodę z tym forum rozpocząć mogę. Pozdrawiam! Uśmiech
Zapisane

Margonem - serdecznie polecam. :]
RRH
Gość
« Odpowiedz #1 : 31.07.2008, 01:03:33 »

Brzydszego kondonka już nie mogłeś zrobić?
Jestem na nie.
Zapisane
Erl
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 20
Galeria Użytkownika


Gentlemen?


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 31.07.2008, 01:18:44 »

Ehh... Skoro Tobie się nie spodobało, to reszcie zapewne też się nie spodoba... Widzę, iż ze mną kompletna klapa - nic do jakiegoś czasu proponował nie będę, bo i tak szkoda mojej roboty i waszych słów. Trzeba przyznać - nic nie umiem... Smutny Zamknę temat, najwyżej później jakiś moderator wyrzuci go do kosza...
Zapisane

Margonem - serdecznie polecam. :]
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialePropozycje tutoriali (Moderator: davlasq)Wątek: Dwie propozycje
Skocz do: