Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Matura 2008  (Przeczytany 2371 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 05.05.2008, 15:41:51 »

No właśnie ? Jakie macie odczucia ?
Mnie osobiście zdenerwowało pytanie o synonim "sążniowania", które zrobiłem na odwrót Smutny.
Poza tym tematy wydały mi się dość proste, tekst na czytanie ze zrozumieniem był dość ciekawy i na czasie. Zadanie gdzie trzeba było napisać jak nazywa się osoba pisząca bloga było chyba jednym z łatwiejszych (szkoda że za trzy podpunkty tylko jeden punkcik). W każdym razie tylko jedno zadanie było takie że nie wiedziałem totalnie co napisać.
Matura nie była więc taka straszna zwłaszcza że balem się że przywalą "Potop".
IMHO była łatwiejsza niż próbna.

Mam nadzieje że udało mi się uzbierać ponad 21 punktów (czego i wam życzę) Uśmiech , pocieszam się że teraz już z górki bo Polski to chyba najtrudniejszy przedmiot do zdania dla mnie.

A jak u was ?
   
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 05.05.2008, 17:51:07 »

(szkoda że za trzy podpunkty tylko jeden punkcik)
Tja, jeden wyraz i ćwiczenie na odmienianie końcówek. Mogli dać za to 3 punkty Język

Moje odczucia są chyba pozytywne, ponieważ jakoś się bardziej tą maturą nie przejąłem (po napisaniu poszliśmy na lody włoskie - rezygnacja z browara Język). W "sążnym" zadaniu nie napisałem nic, bo nie umiałem znaleźć słowa, ale reszta chyba dobrze.

Nie ma to jak się zdziwić. Wchodzę na salę, mówię "fajnie", bo wysłali mnie do ostatniej ławki na brzegu, siadam sobie, zerkam w prawo i "oh maj gasz" - komisja 1,5 m ode mnie. Super Uśmiech 2
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
CaceK
Gość
« Odpowiedz #2 : 05.05.2008, 19:36:34 »

Matura była dla mnie taka sobie. Tekst faktycznie był przyjemny. Na "śążnym" także się wyłożyłem  Mrugnięcie

Gorzej z tematami. Ostatecznie wybrałem drugi pomimo iz Lalki nie czytałem  Zły
Mam nadzieje tylko, że jakoś to zdam. Dla mnie też polski to najgorsza część tej matury. Teraz już będzie tylko lepiej...oby Cool
Zapisane
jaki
Gość
« Odpowiedz #3 : 08.05.2008, 16:17:55 »

A ja w przeciwienstwie do was jakos ten synonim dobralem Mrugnięcie ale za to wylozylem sie na tej odmianie slowa "blog", kompletnie w innym kierunku poszedlem, nie zdecydowalem sie na to bo wydawalo sie zbyt oczywiste ale jak sie okazuje to byla dobra odpowiedz.

Co do angielskiego mysle ze bede mial cos kolo 85% Mrugnięcie wiec jestem zadowolony...

Teraz szykuje sie na pojedynek z biologia. Moze byc ciezka przeprawa ale sie nie poddam. Wprawdzie probne zdalem w dobrym stylu ale mam wrazenie ze nic nie wiem  laugh

Jezyk angielski ustny mam 19 maja dopiero i mysle ze nie bedzie problemu, polski ustny mam jako ostatnia osoba w szkole Język 27maja... tutaj stres jest wiekszy
Zapisane
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 09.05.2008, 12:31:05 »

angielski miałem wczoraj, polski właśnie kończę pisać i mam we wtorek o 18:45[sic!], a później następnego dnia rano matematyka rozszerzona i błogi spokój...
Zapisane
Sebastian
√ ι ק

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 728
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 09.05.2008, 13:21:48 »

@Cakper: To miałeś już ustny z angielskiego ? Bardzo szybko u mnie dopiero na koniec maja przewidzieli ustne.
Zapisane
tetrodoksyna
Nowicjusz

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 09.05.2008, 14:05:08 »

Nie było tak strasznie, dzisiaj miałam ustny polski, w poniedziałek niemiecki, we wtorek będę miała wszystkie matury za sobą.

A pisemny polski? Synonim dobrałam dobrze, ale na innym zadaniu się wyłożyłam...30 % będzie...
Narzekałam, ale teraz widzę,że lepiej mieć te matury jedne za drugimi.
Zapisane
ozziuss
Gość
« Odpowiedz #7 : 09.05.2008, 14:49:52 »

ja właśnie napisałem 50% prezentacji z polskiego Chichot. 13 maja będzie z niej rzeź na ustnym. przyjmuję taktykę: byle zdać.
14. matura z matmy, 19. z angola ustne i potem luz.
Zapisane
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 14.05.2008, 19:15:36 »

ahhh
ja już po wszystkim Uśmiech) ang 70% pol 75%, polski pisemny zdany (wiecej mnie nie interesi), a matma mysle bardzo pozytywnie Uśmiech

no i w koncu wakacje! Uśmiech
Zapisane
ozziuss
Gość
« Odpowiedz #9 : 14.05.2008, 20:33:19 »

@Cakper ile sobie prorokujesz % z maty? mi poszło kiepsko więc ja max 76% Smutny. logarytmów nie zrobiłem, parabolę źle zrozumiałem, w jednokładności i w pq pomyliłem się w minusach i mi pierwiastki z 33 powychodziły jakieś śmieszne :/
Zapisane
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 14.05.2008, 23:32:05 »

hm, jednokladnosc faktycznie zle zrobilem, troche sie w trygonometrii pomylilem, ale tylko rozwiazania mam zle, a tok rozumowania ok, i w logarytmach wyznaczylem pol dziedziny, i w dowodzie z ciagami doszedlem do (a - c)^2 = 0 ale cholera wie czemu nie dociagnelem do a = c Język

reszta powinna byc ok i licze z tego co sobie policzylem na około 84% Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 15.05.2008, 19:36:12 wysłane przez @Cakper » Zapisane
ozziuss
Gość
« Odpowiedz #11 : 15.05.2008, 19:27:13 »

btw czy jak się zdało maturę to można w sierpniu podciągnąć wynik?
Zapisane
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 15.05.2008, 19:36:16 »

czy w sierpniu to nie wiem, na pewno na następny rok mozna
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Matura 2008
Skocz do: